Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Destiny csempészhajó - Page 4  title=
Facebook

 

 Destiny csempészhajó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 11:18 am

*Az ajtó nyílik és megakad.Úgy látszik nincs benne elég áram.A kis rés viszont elég hogy egyesével átpréseljék magukat.Iván megy elsőnek,aztán Bisur követi.Amikor Bisur épp a két ajtó között van,az egy pillanatra összébb szorul,de megáll időben.Ahogy átér viszont azonnal összecsukódik.A panel elhalványul majd kialszik.

A folyosó kong az ürességtől.Minden léptük halkan kopog a padlón.Feltűnnek két oldali falak alján lévő vékony lemezfedéseken, hogy egy szerelő járat,fut végig.Az egyik lemez ki van dőlve a folyosó közepén,ami mellesleg jobbra kanyarodik.Feltekintve se túl biztatóak a jelek.Látszólag a hajó folyosói mind ugyan olyan "Xenobarátok".Ahogy a kidőlt lemez helyén tátongó lyukhoz érnek, betekintve észreveszik, hogy nyálka fut végig a szerelőnyílásban.A nyálka lassan összébb húzódik, ahogy a összegubózódott dög mocorog.Bisur felismerheti a Sanyikáját akit fejbe lőtt kétszer.Él és...Ki tudja hányan lehetnek még és hol,de eddig vagy nem akartak támadni,vagy ez valami regenerálódó fészek lehet.Halk sziszegések hangzanak fel.

A folyosó közepén járhatnak,durván 50m a fordulóig és onnan egy lift ajtóval találják szembe magukat,ami zárva van.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 11:03 pm

Kiléptünk a kantinból. Igaz csak egyesével fértünk ki az ajtón, mert csak résnyire nyílt ki, amikor Bisur is kijött az ajtó hirtelen becsukódott. Több volt mint horrorisztikus. Láttuk a folyosón, hogy egy lemez le van csúszva. Egy szerelő járat. Épp egy alien feküdt benne. Meg volt sérülve. Hallottuk, hogy sziszegnek. Nem volt jó a helyzetünk. 2 szintet kellett lemenni. Ebből 1 már megtettünk.
- A lifthez kellene menni. Remélem működik.- suttogom Bisurnak majd várom, hogy ő miként gondolja.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 6:15 am

Az ajtó félig kinyílt. Próbáltuk magunkat átpréselni... Ivánnak szerencsésen sikerült is... De nálam... egy pillanatra elindult a hatalmas ajtó, egy pillanatra, mintha csak egy élettelen tárgy lettem volna. Gyorsan tovább préseltem magam. Utána az ajtó becsukódott...
~ Jó hogy nem fagytam le sokáig, meghaltam volna.
Mentünk előre... látszott a hajón, hogy az idegenek simán mozoghatnak benne. Egy alagút volt a folyosó alatt, egyik lemez fel volt csúszva... beleléptem egy kis nyálkába. Lenézve megláttam egy alient, feje sérült, be van gubózva.
~Sanyika.... már szinte örültem, hogy egy félkábult alient végezhetek ki. Amikor más sziszegéseket halottunk.
~ Ott volt a lift...
- A lifthez kellene menni. Remélem működik.
- Egyetértek, fogj egy granyót, ha baj lenne. Ha elszabadulnak robbantsunk. -suttogtam-
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 10:01 am

*A lifthez lépdeltek óvatosan.Minden apró koppanásnál a szívetek is nagyot dobban.Nem látni a többi dögöt csak hallani.Talán csak hallucináltok hangokat.Talán nem.

Elérve a liftet,a konzol a 0ás fedélzetet mutatja.Ami feltehetőleg alattatok van,bár nem biztos hogy melyik szinten érkeztetek be.Lehet a gépház alatt is még szint.
Átfut a hátborzongató gondolat hogy a lift zaja talán felébresztheti a dögöket.
Egy szellőző nagyságú járat is nyitható a lift mellett,feltehetőleg egy vészlépcső olyan esetekre ha nem működik a lift.A hátránya ennek viszont hogy nyálka fedi a járat alját.
A sziszegés több irányból jön,nem lehet eldönteni,hogy pont a járat mögött van e xeno vagy sem.Sok idő nincs hezitálni.

A két katona szája kiszárad,szemük csíp.A kiszáradás jelei.Lassan húsz perc alá csökken a fennmaradt idejük.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 4:50 am

Óvatosan mentünk a lift felé... szerencsére nem rántott le minket a "padló"
~ Legjobb érzékelésük van... tudják, hogy itt vagyunk, de nem támadnak... nem szokásuk még akkor se ha be vannak gubózva... és ha a gépházban van a fészek! Basszus, azért lehetett a robbanás... elrágtak valamit. Micsoda halál csapda le kell menünk oda mindenképpen, hogy ne fulladjunk meg... Mindegy inkább a xeno mint a mérges gáz...
Odaérünk a lifthez... 0-n áll...
~ Fenébe, jobb lenne, ha ezen a szinten lenne.
Ekkor láttam meg a kis szellőzőt... nyálkás volt.
~ A nyálka is érzékelő... fenébe.
Majd letekintek a páncélomra... NINJA kicsit elmosolyodok. Eszembe jut az az akcióm amikor még nem xenokra vadásztunk, 3órán át felüdtem szinte az ellenséges mesterlövész seggében... ezután kaptam a NINJA feliratot.
~ Fenébe... azért ez a bemászok a fenekébe az idegennek nem jönne most be... de ha bejönne... Francba is, teljesen megzakkantam a gáztól...
Majd szólok Ivánnak.
- Menjünk inkább liftel, nincs kedvem bemászni a szájukba... vagy ha szerinted a másik a jó út.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 10:30 pm

Basszus 0 szint. A lift mellett egy járat van, ami levezet minket. A gond az, hogy nyálkás így tutira Xeno-k vannak benne. A másik gond, hogy hallani a dögök hangját nem tudni, hogy honnét jönnek.
- Menjünk inkább liftel, nincs kedvem bemászni a szájukba... vagy ha szerinted a másik a jó út.- ránéztem, biztos látta az arcomon, hogy semmi ötletem
- Váljunk szét. Legalább az egyikünk élje túl. Én megyek a járatban. Ha elromolna a lift, akkor találkozunk.

A szolgálati pisztolyomat eltettem a tokjába. A revolvert a bal kezembe fogtam és lenéztem a járatba, ha tiszta akkor elindulok. Nem tudom mennyire csúszós a nyálka. Ha nagyon, akkor a revolvert a számba fogom, úgy, hogy a tárján vannak a fogaim. Erősen ráharapok és a mélybe ereszkedek óvatosan é lassan, közben figyelek a neszekre, ha tudok.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 10:53 am

*Iván felnyitja a vészlétra ajtaját egy gyors mozdulattal.Elég sötét van odabenn,mondhatni az orráig se lát.Lassan a falat tapogatva indul meg.A váll lámpát használhatja de 1-2mpre villan csak fel.Ahogy lépdel előre hirtelen megakad a létra kapaszkodójában.Az fel és lefelé is vezet.Érzi hogy a falat valami nyálka fedi.Ismét előtte áll a döntés, hogy folytatja e így az utat és merre.Valami kattanást hall és tudja, ez csak azt jelentheti, hogy Bisur is nekilátott a saját tervének.A kattanást követően mintha fentről valami megmozdulna.

Bisur megvárja amíg Iván felnyitja a szűk helyiség ajtaját,majd jelez hüvelykujjával hogy sok sikert.Kivár kicsit,hátha azonnal véres darabok csapódnak ki a járatból jelezve Iván rossz döntését,de ehelyett a nagydarab orosz léptei elhalkulnak.
Úgy érzi Bisur itt az idő, hogy tesztelje saját döntését.Nagy levegőt vesz, majd lenyomja a gombot.A lift nagy zökkenéssel indul meg fölfelé.A zökkenésre Bisur, mintha mozgásokat hallana a folyosó falaiból.A lift lassan de biztosan tart felfelé,amikor az egyik lemez a kanyarodásban,olyan 35-40 méterre meghajlik,erős hangot kiadva.Olyan mintha a hajó ezen szintje életre kapna.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 8:19 am

Iván felveszi a lemezt, majd befele indul... még mutatok neki egy "sok sikert"
~ Reméljük, nem találkozik semmi nagy feketével... ez az...
Majd megnyomom a konzolon a gombot. A lift elindul.
~ Basszus... tessék visszaludni... és ha tényleg a gépházban lesz a fészek...
Majd egy erős hangot hallok, meghajlott valami lemez... Gyorsan megfordulok, háttal a falnak, kezembe a shotgunnal, mély levegőt veszek.
~ Ez egy kísértet hajó bazzeg... vagy...
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 9:34 am

Kinyitottam a panelt. a csúszós nyálka mindent beterített. Utoljára láttam még Bisur kézmozdulatát, hogy sok szerencsét kíván. Biccentettem felé, hogy ugyan ezt kívánom. Gusztustalan volt és fekete a hely. A lift elindult. Nem messze hallottam egy kattanást. Fel indultam megnézni, hogy mi a helyzet. Majd a kommunikátoromba beszéltem, remélem van adás. A pisztolyt addig a kezembe fogtam és fél kézzel kapaszkodtam a létra fokba

- Freez láttok engem? Jó felé megyek. Merre kell menni?. Hé BIsur mi a frász folyik körülötted?

Nem vártam meg a választ, és újra a stukkert a számba vettem, és indultam felfelé.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 10:10 am

*A lemez meghajlik majd elhallgat.Bisur fellélegez,hogy talán kívánsága meghallgattatott és visszaalszanak,mikor...."-Hé Bisur! Mi a frász folyik körülötted?-"*recseg fel a rádió,s vele egy időben a lemez is kiszakad a helyéről.Mögötte egy fekete lény feje bukkan ki,ami Bisur felé tekint.Az ocsmány száj lassan kinyílik és sziszegő hang hagyja el,ahogy felkészül a támadásra.A hajó ezen szintje megtelik a mozgások hangjával.A lift lassan közeledik,látszólag 1 szintet volt alattuk.*

*Iván amikor fel tekint semmit nem lát.*-Itt Freez veszem az adást...A generátor alattatok van egy szi...nt...onnan for...ra..méter..Vetted?-*de mielőtt válaszolhatna Iván, valami keményebb de nyálkás dolog esik az arcába felülről.Ijedten löki odébb és a lámpával világít rá.Egy Cowboy sapka..Ismerős...Texnek volt ilyen.Hirtelen ismerős sziszegés hallatszik felülről és a váll lámpa kikapcsol.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 10:31 am

-Itt Freez veszem az adást...A generátor alattatok van egy szi...nt...onnan for...ra..méter..Vetted?
- Oké. Iván vette. Adás vége.
Amikor egy újabb létrafokra tenném a kezemet, valami nyálkás dolog esik az arcomra. Életem eseményei újra felelevenedtek bennem.

kiképzésen:
- Halljam katonák mi a szabály?- mondja az 50 éveiben járó kiképző tiszt. Fejét szürke tollak fedik. Már megőszült. Arca ráncos, akár egy fa kérge. Fogai fehérek voltak és nagyok. Hangja érdes és recsegős. A napfényében megcsillant fekete napszemövege.
- Nem hallom! Ezért 50 fekvőtámasz mindenkinek.- majd mosolyra húzza vén arcát. - Egy.

Én és társaim lenyomunk egy fekvőtámaszt közben egyszerre zengjük a szabályt. Avagy az isten adta igét. Minden egyes nyomásnál mondunk egy újabbat.

1. A tengerészgyalogosok csak az ellenséggel harcolnak.
2. Ha az ellenség megadja magát, akkor azt nem szabad bántalmazni. Le kell őket fegyverezni, és átkell adni őket a felletess tisztnek.
3. A tengerészgyalogosok nem kínoznak foglyokat.
4. A tengerészgyalogosok együtt segítik a sebesült bajtársukat, és nem hagyják hátra őket.
5. A tengerészgyalogosok nem támadhatnak meg orvosi személyzetet, létesítményt, vagy berendezést.
6. A tengerészgyalogosok csak azt semmisítik meg ami a küldetésben a cél volt.
7. Minden civillel jól kell báni.
8. A tengerészgyalogosok nem lophatnak, és tisztelniük kell más tulajdonát.
9. Ha valaki megszegi a becsületkódexet azt jelentenie kell a társának.

Jelen:

Különösen a negyedik fogott meg. Ez lépet érvénybe. Sokat közülük nem tartottam be. De tengerészgyalogos vagyok. Kaptam alap kiképzést. Nah meg egy kis pluszt.

Szerencsémre nem arcmászó volt, hanem valami trutymó állagú valami. Kivettem a fegyvert a számból és az egyik kezembe tartottam. Amilyen gyorsan csak tudtam másztam fel. Ha elérem a liftet és hallani vélem a lövöldözés hangját, nyomban társulok Bisurhoz. Az az meghúzom a ravaszt párszor. Próbálok úgy helyezkedni, hogy a lény ne fröcsköljön le savval.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 2:30 am

A lemez meghajlik de abba hagyja...
~ Szerencse? Vagy már hallgatnak rám...?! Hmmm...
-Hé Bisur! Mi a frász folyik körülötted?
~ Bazdmeg... nem igaz.
Kiszakad a lemez és az alien rámsziszeg.
- Freez, ezek rajtam vannak.
Majd az idegen felé nézek, kezembe a shotgun és a tőr, de tudom pumpálni a shotgunt... mert abban a kezembe van a tőr amivel felhúzom.
- Igen ez nekem is megy... -majd hasonló sziszegő hangot adok ki-
~ Remélem, hogy jön a lift, addig csak kibírom... valahogy.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 5:02 am

*Valószínűleg sokan megérezték volna az összefüggést amit Iván nem.A tárgy ami az egyik társától való és akinek látta hogy utolsó mozzanata, hogy egy idegennel bezárja magát a fülkébe,épp az imént esett a fejére felülről.Látszólag Ivánt se az eszéért válogatták a csapatba, hogy ezt követően pont abba az irányba indul meg.Felfelé haladás közben ráadásul korom sötét van,olykor pillanatokra felkapcsolja a lámpáját,de ez vajmi kevés, hogy észrevegye azt amire már feltehetően mindenki számított volna.Iván hirtelen megdermed, ahogy érzékei egyértelműen sugallják a mögötte épp kibontakozó xeno jelenlétét.A lénynek nem volt nehéz dolga,csak bedobta a csalit és várt.Várt hogy a préda bemásszon.Ismerős sziszegés ismét, de most már közvetlen Iván mögött.A mélység valószínűleg olyan 10-15m alatta,fölfelé pedig hamar utolérnék.Ideje gondolkodni amíg nem késő.

Bisur visszasziszeg,bár nem tudni vajon mit jelenthetett xeno nyelven.Feltehetőleg semmit,de valahogy mégis megáll.Fejét ide-oda forgatja,kíváncsian,akárha szugerálná ellenfelét.A lift felérve kattan,és az ajtó nyílik.Tarkójába a bizsergés csap mikor tudatosul,hogy vajon miért nem támad a dög...és vajon miből hitte hogy a lift üresen jön fel...*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 7:55 am

A dög csak néz rám...
~ Mi a fene, Sándor... talán csak nem kíváncsi?
Majd a lift egy kattanással felér... bizsereg a tarkóm...
~ Basszus, mindenhol lehetnek... de ezek mindenhol ott is vannak. Nem vagyok benne biztos de azt hiszem kicsit bajban vagyok... Jonathan ideje lenne kezelésbe vennie a helyzetet.
Majd hirtelen megfordulok és az ott lévő lényekkel törődök. Ha rámugrana a tőrhöz nyúlok. A hátulról való támadással nem nagyon tudok foglalkozni... majd talán a páncél.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 9:49 am

Fel is út, le is út. Uhh leesett egy kalap. Ez nem Tex-é volt?Ohh a francba. Na ne. Sziszegés a hátam mögött. Belesétáltam egy csapdába. Én barom, most végem. Érzem a lény pontosan mögöttem van. Fel felé másztam a létrán és ő mögém került. Ez szívás. Mivel a létrafokokon állok és alattam van a lény, meg kb. 10-15 méter mély a járat megpróbálom túlélni. Most is végem. Hát később tuti, de egy dögöt biztos kinyírok.

A félelmem egyre erősödött. Az adrenalin század másodpercre elérte a hatását. Az izmaim erősebbek, a reflexem gyorsabbá vált. Azonnal reagáltam. A létrán úgy csúsztam le, mint egy kommandós. A jobb siklást a nyálka segítette elő. Amint talajt értem egy fáklyát meggyújtottam. A pisztolyomat kivettem a számból és lövésre készen álltam be.. A pisztolyomat alátámasztottam a másik kezemmel, amiben az égő fáklya van. Az alkaromat érintettem vele, így jobban tudtam lőni. Ezt a folyamatot a lehető legprecízebben és leghatékonyabban csináltam. Pár másodpercet vett igénybe. Próbáltam egy gyors körbe forgást csinálni, hogy lássam, hol vagyok és mi vesz körül, hát ha van egy járat, ahova elmenekülhetnék.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 12:12 am

*Ahogy Bisur megpördül meglepő jelenet várja.A lift üres,de ebben a pillanatban a háta mögül megiramodik az ellenfele.A lift ajtaja könnyedén zárulhat,és működőképes is.A fekete dög ezúttal hoppon marad,de mintha nem is igazán erőltette volna magát hogy bejusson.A lift lassan halad lefelé,és kissé instabilan zökken egyet félúton,de végül leér,és az ajtó lassan kinyílik.

Iván lecsúszik a létrán.Pár centivel a feje fölött csap be a xeno faroktámadása,majd a lény megindul utána.
Leérkezve Iván kihátrál,és fényt csinál végre.A vészlétra kijárata egy irányba vezet,ugyanúgy mint az összes szinten,de mielőtt kihátrálhatna a lény jelenik meg onnan ahonnan Iván csúszott le.A plafonon mászik végig és a célpontja felé tart,nagy sebességgel.
Iván már majdnem kiér a járatból,és látja hogy a sablonnak köszönhetően itt is hasonló elven működik a járat,vagyis van egy kis kapcsoló amivel le lehet zárni.
Talán a puszta szerencse,hogy mikor Iván leérkezett már nyitva volt.Vagy talán járt már itt valaki?*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 2:27 am

Nagy szerencsém volt. Hallottam egy puffanást a falban. Az alien farka volt, ami a fejemet célozta.
Leérve látok egy szellőző bejárat szerűséget, amin egy kapcsoló van. A Dög felettem van és egyre közeledik. Gyorsan be megyek a járatba és lenyomom a gombot, hogy bezárjam. Remélem az ajtó tartós.

A fáklyámat magam előtt tartom. A pisztolyomat megtámasztva nézek szét és információt gyűjtök a környezetről, hogy merre és hogyan tovább. Hát ha vannak feliratok, vagy eszközök.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 3:11 am

Megpördülök de a lift üres...
~ Fene, most...
De nem történik semmi, befutok a liftbe és lenyomom a kapcsolót. Az ajtó bezárul, a xeno kint marad.
~ Hmmm... ez nem stimmel, Sanyinak egy kis erőfeszítést se igényelt volna rámugrania... egyre valószínűbb, hogy egy fészekbe sétálok... vagy csak a gázok. Áhh az ott volt, de miért engednek besétálni oda, betét akarnak nyomni belém... lehet nagyon kapós vagyok az idegeneknél... ha már S...
Beleszólok a rádióba, gondolatmenetem megszakításának végett:
- Freez itt Bisur, lefele tartok, mit kell tennem? Iván, remélem még élsz...
Majd kinyílik az ajtó. Kitekintek, fegyveremet kézben tartom, de nem igazán számítok arra, hogy nekem ugrik valami...
~ Ha már eddig elengedtek, nem hiszem, hogy fontos lenne nekik hol nyírnak ki és ki nyír ki.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 9:41 am

-Vettem.A lenti 0ás szinten kell lennie a gépteremnek.Manuálisan fel kell kapcsolni amit tudtok.Elsőként a létfenntartást,de siessetek...Lassan kezdünk bezizzenni...-*hallatszik Freez válasza,miközben Bisur lefelé halad a lifttel.Az kattanva megáll,és az ajtó kinyílik.A látvány ami fogadja,talán meg se lepi.Teljes sötétség,csak a lift fénye világít.Akár egy fészek bejárata, úgy van kiépítve a folyosó.Mindenhol nyálka a falon,kivéve a folyosó végében lévő ajtót.Hirtelen valami tompa puffogást hall a lift melletti fal felől.A nyálka mögött egy ugyan olyan vészlépcső bejáratot láthat, mint egy szinttel feljebb.A járat konzolja fel-fel villan,mutatva valaki próbálkozik belülről.A ráépült nyálka eltávolításával meg tudja oldani, hogy kinyíljon.*

*Iván körültekint,a szellőző falát nyálka fedi.Az előtte lévő lezárt kis zsilipajtót hirtelen ütések rázzák meg.Kissé behorpad de még kitart.A szellőző egy irányba vezet és az pedig feltehetőleg, a 0ás szint hasonló kijárata,mint ami fent is volt ahol bemászott.A probléma csak az, hogy a szellőző másik oldala is le van záródva.Ha Iván megpróbálja kinyitni,olyan mintha le lenne ragadva.Feltehetőleg a kinti nyálkaréteg akadályozza a felnyílást.A szellőző másik végében a xeno egyre hevesebben üti az ajtót,ami bármelyik pillanatban megadhatja magát.Iván izzadni kezd a beszorul gázzal teli levegőtől és szédül...A kijutás szinte kilátástalan, és ki tudja ilyen szűk helyen mennyi esélye lenne.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 7:23 pm

-Vettem.A lenti 0ás szinten kell lennie a gépteremnek.Manuálisan fel kell kapcsolni amit tudtok.Elsőként a létfenntartást,de siessetek...Lassan kezdünk bezizzenni...
~ Fel kapcsolni mindent... lenne egy kis gond, úgy kb 40xenomorph ami nem akar meghalni. Majd megoldom.
- Igenis.
Kinyílik a lift ajtó...
~ Tudtam, hogy ez lesz, már előre éreztem... és a legnagyobb kiszúrás, hogy így is úgy is be kell menni oda.
Majd oldalra fordulva, látom a konzolt ami villog és a lépcsőt.
~ Iván?! Kitalálom már vagy 80-t felébresztettél.
Lesöpröm a nyálkát amilyen gyorsan csak tudom és kinyitom a zsilipet. Eközbe nem zárom, ki hogy egy dög van oda bent vagy lerohan valami oldalról.
Ha Iván van bent, kirántom és benézek mi van odabent még.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 12:11 am

Épp hogy csak letudtam ütni a konzolt, máris püfölte a lény úgy, hogy behorpadt. Kis ideig kitart. Szétnéztem. Mindenhol nyálka. Az út egy irányba vezet. A végén szintén egy kis zsilip ajtó. Konzollal. Nyálka fedi. Gyorsan eldobom a horpadt ajtóhoz közel a fáklyát és újat gyújtok. Elkezdek sietni a felőlem vélt kijárat felé. Közben 2 másodpercenként hátranézek. Hol fel és hol oldalra, vagy le. A nyálka mindig is megtévesztette az embert. A talpam alatt a nyálka érdekes hangját lehetett hallani, minden lépésemnél. Ekkor megint dobbant az ajtó. " Isten irgalmaz" mondtam magamba. Remélem elérem az ajtót és a nyálkát,ami ezen az oldalon van letudom kaparni a körmömmel. Ha igen lenyomom a konzolt és elő veszem a másik pisztolyomat is, de előtte a 2. fáklyát elejtem, hogy itt is világítson. mivel új fáklya, ezért csak remélem, hogy nem alszik ki egy hamar.

Ha a másik oldalról az idegen betörné az ajtót, mielőtt még elérném a zsilipet. Szintén előveszem a másik pisztolyomat és tüzelni kezdek. Sokszor lövök bele, remélem lelassítva és a másik oldalt a fáklya nem aludt ki így biztosítva a pontosabb célzást.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 4:32 am

*Az ajtó betörik,Iván két pisztollyal nyit tüzet.A töltények elsőre lepattannak de ami másodszorra csapódik be,közel ugyan azon a helyen átszakítja a dög külső "kitinpáncélját".Sziszegve halad előre,és látszólag nem ő fog meghalni előbb mikor kinyílik az ajtó.
Bisur kirántja társát a szellőzőből.Nem sok idejük van kihátrálni.Egy pillanatra csend áll be,majd a lény megpróbál kisprintelve rávetődni a két emberre.Bisur pörköl oda elsőnek,mire az összerogyik,de még mindig kapálózik.Ezt követően még legalább 1 shotgun és és pár pisztolylövés ami leteríti.
Némi csend áll be amit csak a döglött lény savas vérének sistergése zavar.
Hirtelen felszólal a rádió.*
-Itt Freez,kapcsolom a Dokit.-*hallatszik Freez hangja,majd Sherona hangja váltja azt.*
-Itt Dr.Simpson.Parker tizedes//(Shade)/ és Shepard őrvezető //Aim// nyomán, sikerült begyűjtenünk egy dög tetemét..Freez és az őrmester segítségével...-*feltehetőleg az egyik dög lehetett ami még a folyosón vette őket üldözőbe.Egy mínusz.*-A híd irányába az orvosi részlegbe cipeltük.A biológiai szkennerek kimutatása szerint,a lény TP53as génstruktúrája összevetve a fehérjekódolással,amit az eddigi mérések mutattak,a sejtciklus mesterséges megváltoztatására utalnak,ami kihatással volt a genom mutációkra...-*kis szünet áll be a rádión.*
-Uhm..Tudósról emberre, Doki..-*köszörüli bele a torkát Freez.*
-Oh igen..Röviden szólva,ezeknek a lényeknek,vagy a keltetőknek...a DNS felépítését mesterségesen modifikálták.-*hallatszik a nő rövid verziója.Ha valaki rákérdez ez mit eredményez készségesen válaszol.*
-Látszólag minden ugyan az mint egy átlagos Xenomorph esetében..külsőre.De a mutáció következtében a külső védőréteg megerősödött,és a belső szerveket egy külön hártya védi akár egy páncél.-*hallatszik Sherona hangja és furcsa módon a félelem helyett valami csodálat vegyül bele.Mint egy felfedezés.*
-Páratlan..A maga nemében..A sejtciklus felgyorsulása következtében, a lény 10-15ször gyorsabban fejlődik és tanul is...Ha lehet intelligenciáról beszélni,akkor ezek itt a legfogékonyabb élőlények az eddig ismert univerzumban...-
*Némi szünet áll be a rádióban.

A felszálló savgőz hamar eloszlik és az út,látszólag nyitva áll, hogy tovább haladjanak.A kérdéseket útközbe,de helybe is feltehetik ha akad.Ha nem kell senkinek több információ,Freez veszi át a beszélgetés menetét ismételten.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 5:02 am

Amikor már félig lekapartam a nyálkát a kijáratról, a dög betörte az ajtót a másik irányból. Elsőnek megremegtem a hangos robajtól. Azután mindkét fegyveremet célra tartva tüzelni kezdtem. A golyó nem hatott neki. Ugyan a második golyó áthatolt a kemény páncélon, de mintha nem érzékelné. Nagyon szívós dög. Egyre közelebb ért, már azon gondolkodtam, hogy fejbe lövöm magam, hogy ne szenvedjek kínhalált. Ekkor a hátam mögött kinyílt az ajtó. Azt hittem itt a vég. Két oldalról támadnak, már a fejemben megfogalmazódott, hogy előkapok egy gránátot, és így végzek mindannyiunkkal. Amikor egy emberi kéz megragadott elvetettem az ötletet. Időm sem volt, hogy elejtsem a a fegyverem és a tervemet valóra váltsam. Bisur volt az. Kicibált a járatból, majd beletüzelt a lénybe, aki már szinte majdnem ránk vetette magát. A lény görcsösen megállt és remegni kezdet. Nem haboztam, fekvő helyzetemben lőni kezdtem addig amíg ki nem fogytam a lőszerből. Párszor még kattintgattam a ravaszt üres állapotban. A halállal néztem farkas szemet, jó hogy őrülten néztem ki.

Amikor meghallottam a sistergést, tudtam, hogy a lény halott. Nem moccant. Fel keltem és leporoltam, vagy csak próbáltam letörölni a nyálkát magamról.

- Kösz Bisur, jó időzítettél. Jövök neked eggyel. - majd megpróbálom bezárni azt az ajtót, ahonnét kicibált. Megszólalt a rádió. Közben mind2 fegyveremet megtöltöttem.

(-Itt Freez,kapcsolom a Dokit.-*hallatszik Freez hangja,majd Sherona hangja váltja azt.*
-Itt Dr.Simpson.Parker tizedes//(Shade)/ és Shepard őrvezető //Aim// nyomán, sikerült begyűjtenünk egy dög tetemét..Freez és az őrmester segítségével...-*feltehetőleg az egyik dög lehetett ami még a folyosón vette őket üldözőbe.Egy mínusz.*-A híd irányába az orvosi részlegbe cipeltük.A biológiai szkennerek kimutatása szerint,a lény TP53as génstruktúrája összevetve a fehérjekódolással,amit az eddigi mérések mutattak,a sejtciklus mesterséges megváltoztatására utalnak,ami kihatással volt a genom mutációkra...-*kis szünet áll be a rádión.*
-Uhm..Tudósról emberre, Doki..-*köszörüli bele a torkát Freez.*
-Oh igen..Röviden szólva,ezeknek a lényeknek,vagy a keltetőknek...a DNS felépítését mesterségesen modifikálták.-*hallatszik a nő rövid verziója.Ha valaki rákérdez ez mit eredményez készségesen válaszol.*
-Látszólag minden ugyan az mint egy átlagos Xenomorph esetében..külsőre.De a mutáció következtében a külső védőréteg megerősödött,és a belső szerveket egy külön hártya védi akár egy páncél.-*hallatszik Sherona hangja és furcsa módon a félelem helyett valami csodálat vegyül bele.Mint egy felfedezés.*
-Páratlan..A maga nemében..A sejtciklus felgyorsulása következtében, a lény 10-15ször gyorsabban fejlődik és tanul is...Ha lehet intelligenciáról beszélni,akkor ezek itt a legfogékonyabb élőlények az eddig ismert univerzumban...-)


- Oké doki, ez szép és jó, de mi használható ellenük? Valamilyen Akhillesz sarkuk csak van?- Biztos érezte a hangomon az orosz akcentust az akhillesz szó után, majd belekezdek őrült hangnemben - Őőő tudna esetleg minket is gén manipulálni egy kis időre? Mondjuk szupermenek legyünk és és lézer szemünk legyen? Ez megoldható- majd tüsszentek egyet, amitól megváltozik a modorom- Fracnba a hülye vírusokkal. Merre Kell mennünk pontosan? Útba tudnak igazítani minket?
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 7:57 am

Iván volt oda bent. Kirángattam, volt még bent valaki. Rögtön tüzeltem. A lény meglepetésemre kinyúlt. Iván a földön kattintgatta az üres fegyvert, besokkolt kicsit. Majd felállt. Közbe a lény sistergése hallatszott.
- Kösz Bisur, jó időzítettél. Jövök neked eggyel.
Csak egy hideg pillantást vetek rá.
Majd megszólal a rádió. Sheron hangja megnyugtatott.
~ Még él... basszus nem ezzel kéne foglalkozni. Mi van?! TP53as génstruktúrája.

- Oké doki, ez szép és jó, de mi használható ellenük? Valamilyen Akhillesz sarkuk csak van? Őőő tudna esetleg minket is gén manipulálni egy kis időre? Mondjuk szupermenek legyünk és és lézer szemünk legyen? Ez megoldható- majd tüsszent egyet- Fracnba a hülye vírusokkal. Merre Kell mennünk pontosan? Útba tudnak igazítani minket?
Nyakon vágom Ivánt.
- Igyál sok kólát és akkor neked is ph 0-s lesz a véred... Doki ha jól értem TP53-s gént adtak be... tehát fehérje génmanipulációval növesztettek rájuk védelmet. Az idegenek eddigi ismereteim szerint még szénatomokból meg Hidrogén keverékekből áll, xenomorph nevüket a bennük lévő xenonról kapták, ezért immúnisak nagyjából a fizikai roncsoláson kívül. Tehát azzal, hogy fehérje vegyület került beléjük -egy pillanatra elnémulok- K16os Szentox ideggázal elpusztíthatók lettek. -majd komoly, halkabb hangon folytatom- Ha esetleg valami történne küldjék el a 75411es fogadóra küldjék el ezt a tényt. Merre kell mennünk.
~ Na jól van Sanyikám azért nem adom fel... még ha multivitamont szedtél akkor se te szarházi.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 10:16 am

-Ez abban az esetben lenne igaz,ha magába a lényekbe fecskendezték.De nem látok nagy mértékű átalakulást..-*gondolkodik a Doki.*-..én azt hiszem a keltetésre használt alanyok,akiket gén manipulálnak.-*majd megköszörüli kicsit a torkát.*
-A kérdés jó Iván közlegény.És a választ is tudjuk már.A lények látszólag mindenhol megerősödtek,de a végtagok csatlakozási pontjai,olyanok akár egy átlagos Xenomorphnak.Ha rám hallgatnak,célozzák a végtagokat a fej helyett.Egyenlőre ennyit tudok mondani.-*hallgat el és Freez hangja váltja.*
-Vettétek? Helyes.A gázról meg csak annyit,hogy látszólag jobban bírják mint mi...úgyhogy kapcsoljátok fel a létfenntartást..Egyenesen haladjatok,ott egy lépcső vezet végig a gépházon.Azon keresztül juthattok el a létfenntartóig.-*majd kivár picit.*
-Shade,Aim.Hogy állunk?-
-Lassan elérjük a pontot,de van egy rossz hírünk..-*hallatszik Shade hangja,amibe Aim vág bele.*
-Rossz hír nektek Iván pajti!...A dögök látszólag nem itt vannak ahol mi...Egyel se találkoztunk eddig...-*szól Aim,és most Shade vág közbe.*
-Úgy látszik ti kerültetek a tánctérre..Hamarosan leszereljük ez a..jelforrást vagy mi ez...ha megtaláljuk..Shade kilép.-

-Rendben,mindenki folytassa a feladatot.Mihelyt leszeditek a jeladót,talán többet is tudunk csinálni.Freez kilép.-*hallgat el a rádiócsevej,és ismét csend lesz úrrá.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Destiny csempészhajó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Destiny csempészhajó
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr-
Ugrás:  
HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity