Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Destiny csempészhajó - Page 2  title=
Facebook

 

 Destiny csempészhajó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 5:08 am

Elindultunk a járatban. Freez jelezte, hogy mikor kell megállni. Ő volt a hátsó szemem Very Happy ! A járat számomra szűkös volt. Magas ember lévén nagyon mélyre kellett hajolnom. A fegyverem is nehézkes volt. Pláne a sok kibaszott lőszer. A páncél súlya egyre nehezebb volt minden lélegzetvételnél. Lépésenként csurrant le az izzadság az arcomról. Dög meleg volt. Orosz lévén a hideget bírtam, de a meleg nem volt az ínyemre való. A combjaim égetek a súlyok alatt. A többiek látnak egy kijáratot, ami egy újabb rácsból áll.
-Azt hiszem hamar eltévednénk..-*megy közel a fordulóban Freez is.*-Próbáljunk a híd felé menni..Kapcsolatba kell lépni a Verlocal és Coopmanékkel.-*látszólag képtelen elfogadni hogy az öt veterán áldozatul esett négy zsoldosnak,vagy bárminek is.*

Én sem hiszem, hisz Coopman egy erős ember. Tex egy bika. Aim egy profi lövész és erős akaratúak mind. Tiszteltem őket. Példaképeim. Coopman a jelleme tetszik és a kiállása. Olyan mint Bonaparte Napoleon. Texben azt bírom, hogy akár a kezével képes hasat hajlítani. Számomra ember feletti a képességei és irigylésre méltó teste van. Bár mindig is utáltam a nagy darab izomkötegű embereket, mert fent hordták az orrukat. Régebben ezert bevertem nekik, hogy az orruk nem csak fent fityegjen, hanem lent. Aimben a mesterlövész tehetsége tetszik és az, hogy nem fél egy mesterlövész puskával menni.

Visszatérve az előzőkhöz meg álltunk. A hőség mindannyiunkat megerőltetett. Mind fizikailag ( főleg engem), és mentálisan is. Olybá hittem, hogy valami meg moccant a szellőzőben. Lehet, hogy a lámpák voltak azok, amik az egyik teremből bevilágíthatott. Felkapcsoltam a lámpámat. Nini nem működik. valami áram ingadozás, amit Freez is mondott. A fegyveremet erősen megragadtam, majd Freez nevét suttogtam.
- Hé Freez, mit is mondtál az áram ingadozásról? Tudod amitől nem működik a hackelőd. Mert valami villant itt, de akkor nem a lámpa lehetett. Ő lehet, hogy a melegtől képzelődök?
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 5:21 am

Izzadva mentünk tovább... egyre melegebb lett... az elágazásnál rács volt, mentem volna tovább...
~ Túl hangosak vagyunk így...
-Azt hiszem hamar eltévednénk... Próbáljunk a híd felé menni..Kapcsolatba kell lépni a Verlocal és Coopmanékkel.
~ Milyen Coopmanék, örülj ha kijutsz élve ember. Egyre roszabbul lélegzek...
- Hé Freez, mit is mondtál az áram ingadozásról? Tudod amitől nem működik a hackelőd. Mert valami villant itt, de akkor nem a lámpa lehetett. Ő lehet, hogy a melegtől képzelődök?
~ Bassza meg.
- Gyorsan a rácsot, haldoklunk. -megmagyarázom látszólag értelmetlen kijelentésem:- Az űrben nincs a szellőzőnek huzatja, a káros gázok bent rekednek, már alig van itt oxigén, Iván már halucinál... gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 6:42 am

-A francba...-*Freez is köhögni kezd.Majd ha Bisur nem kirúgja,odaadja a hegesztőt neki,túl macerás lenne helyet cserélni.Mindkét esetben a rács megadja magát.
Bisurnak nincs sok ideje körbetekinteni,kockáztat.Kilép jobbra és a falnak tapadva figyeli ahogy a másik kettő is kilép.Iván balra tekint ahogy kilép.Feje émelyeg mindhármójuknak a beszívott gázoktól.A folyosó ugyan az ahol előbb kijöhettek volna csak a másikvége.A fény igen gyér,de ezen kívül semmi nem történik.*
-Remek..Az ingadozás kikapcsolta a létfenntartást is ezek szerint...-*köhög halkan.*-Jó nagy szarban vagyunk..-*odalép a következő ajtó konzoljához.Az ajtó nyitva van,egy gombnyomás és kitárulhat.
-Itt tovább mehetünk...Bisur te nyitsz.-*áll Freez a bal oldalára az ajtónak,kihasználva a szélénél lévő apró fedezéket.Ki tudja mi várja őket bent.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 6:53 am

Sikerült élve kijutnunk, bár elég rosszul lettünk.
~ Ugyan az a folyosó, bakker.
-Remek..Az ingadozás kikapcsolta a létfenntartást is ezek szerint...-köhögi Freez- Jó nagy szarban vagyunk..
~ Létfenttartás az neki is kell, vagy nem, a maszkjával szerintem párosul egy levegő tartály is.
Az ajtó szerencsére nyitva van.
-Itt tovább mehetünk...Bisur te nyitsz.
- Várj egy kicsit, Dokiékkal tudunk beszélni, hátha megtudja mondani, hol is vagyunk, mármint merre lehet a híd...
~ Remélem még él, nem hagytam volna ott szívem szerint de el kellett jönii, magammal rángatni meg...
(Ha kapok választ ha nem)
Hirtelen megnyomom a gombot, puskámat előre tartva.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 7:16 am

Gázok? A francba. Ezért fáradtam el olyan hamar. Nincs oxigén. Halucinálok, már majdnem meghúztam a ravaszt a lopakodó árnyékokra, amikor Bisur már kint járt. szerencse, hogy időben reagált. Freez hegesztűjével és a lábával egy helyen kitudtunk bújni. Én balra lépek ki és próbálok a oxigént venni.
- Húúú bäkker. ez közel volt.
Majd vártam a többiek reakcióját, hogy mi legyen. Most a gáz szét rombolta az agyamat. Nem tudtam helyesen gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 7:28 am

*A rádió süket,így legfeljebb visszafordulni lehetne elérni a Dokit,ami igen veszélyes a mérgezett levegőben.
Bisur rácsap a konzolra és az ajtó kinyílik.Belül egy komputerterembe érkeznek.A konzolok elrendezése sorokat alkot és olyanok akár az asztalok,első ránézésre üres.Szellőzőjáratok nem vagy igencsak ritkásan vannak.A terem túlvégében egy ajtó,míg balra egy másik.Mind kettő zárva.

A terem minden esetre jó nagy,olyan akár egy irányítóterem.Viszont sokáig nem kell gyönyörködni benne,hogy szemet szúrjon jópár lövés nyom.Egy gyors tűzharcra emlékeztethet a jelenség,de hullák nincsenek.Egyetlen vérfolt látható a terem közepén lévő nagyobb asztalszerű konzolon.*
-Valami eligazító lehet...-*suttogja Bisuréknak azt ami már egyértelmű,és Iván felé tekint.Reméli az a kemény orosz kobak bírja a terhelést,mert hamarosan a hajó is kezd megtelni a gázokkal.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 10:13 am

Az ajtó mögött az volt amire számítottam.
~ Semmi, látszólag de akkor a két ajtó miért is lenne zárva és hol vannak azok a bizonyos hullák. Be kell sétálni a csapdába, meg megfulladni se szeretnék.
-Valami eligazító lehet...
- Helyben vagyunk, -majd hátra súgom- ez a csapda... és érti amit beszélünk, megfulladni ő se akar, sietni fog
Majd besétálok... ha nem látok semmi gyanúsat akkor is éber maradok de előveszem a tőröm és elsütök egy címzett megjegyzést.
- A haverod kevés, volt hozzám, majd te?
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 11:34 am

Kellett egy két perc, hogy kitisztuljon a fejem. Bisur bement egy terembe, ahol rengeteg számítógép volt. Freez szerint egy irányító terem lehet. Ámi fura, hogy a teremben lövöldözés volt. Nem láttunk holt testeket. Körbe néztem a termen. Hát ha találok vér nyomot. A lövéseket is megnéztem. Meg akarom állapítani, hogy hol állhattak, vagy állhatott aki lőtt. Az ittlétről kerestem bármit. Egy kávét, vagy szendvicset amibe beleharaptak ,de a tulajdonosa nem tudta meg enni. Töltény hüvelyt. Ha sok gép van remélhetőleg belehat kapcsolni egyet.
- Freez, betudsz kapcsolni egy gépet, amiben van térkép? Hátha kitudnánk pár ajtót nyitni. Esetleg kamerák? Érzékelők? Meg kell keresnünk Coopmanéket.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:26 pm

*Bisur belép éberen, majd a terem közepe felé indul.Freez és Iván fedezik.Csend honol,amit csak a beszólás tör meg.Semmi válasz,majd pár pillanat után egy hang.
-Majd én befejezem amit ők nem tudtak!-*az alak hirtelen ugrik ki az egyik konzol mögül.Eszelősen üvölt,kezében egy kommandós kés.
Humanoidnak humanoid,de közel se az amire számítottak.

Bisur a hangárban megtalálta a két zsoldos hulláját,de látszólag a harmadikról megfeledkeztek.Íme az elveszett bárány.
Szinte lehetetlen pozícióból támad,mondhatni semmi esélye.Ha Bisur nem hatástalanítja azonnal, akkor Iván vagy Freez szedi le a félőrült fazont.

Ha ez megtörtént már lehet kutakodni.*
-Megnézem mit tehetek.-*pötyögi a gépeket végig Freez,miközben Iván kutakodik.A lövöldözés két irányból folyt.A vérfolt nem csak az asztalon hanem egészen az egyik lezárt ajtóig vezet.Látszólag azon túl is.
Ha Bisur megnézi a vérnyomot,(ami már ott volt nem az amit most kreáltak ha megölték.) szakértőként látszik, hogy a lövés nem volt halálos.Bárki kapta, a saját lábán távozhatott.

Ezek után megpróbálhatják összetenni a képet vajon mi történt itt a jelen állás szerint,amíg Freez a gépekkel szórakozik.*


-Bingo! Azt hiszem pár rendszerhez hozzáférhetek.Ajtóvezérlés..hm..A főbb rendszerek lokalizálása...De még mindig korlátozva vagyok...Azt az ajtót ki tudom nyitni.-*bök fejével a vérnyomos felé.Látszólag az összes ajtó hangszigetelt,csak nagyon hangos zajok jutnak át rajta.*-Talán ki tudom zárni a frekvenciaingadozást is a rádiókban...de ahhoz a másik ajtót is ki kell nyitnunk valahogyan..arra lesz a híd..-*morfondírozik,várva az ötleteket.
Együtt vannak szarban,semmi kedve a nagy öreget játszani a nagy öregek közt.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 9:20 pm

-Majd én befejezem amit ők nem tudtak!
~ Beszél is, ez az most kiugrattam.
Majd meglátom, hogy egy zsoldos fut felém egy késsel...
~ Nane, ne ezt nem hiszem el, egy őrült és ennyi...
Ott van a kezemben a tőr, nem szórakozok, 2méter távolságból egy határozott mozdulattal belevágom a testébe, pont a torkát érte, össze esik de vér sehol.
- Na ez tiszta munka, még lőszert se érdemel ez a mocskos zsoldos. -eközben oda megyek a hullához és kitépem a torkából a kést-

-Megnézem mit tehetek.
Ekkor látom meg a vérfoltot.
~ Ami ennyire vérzik az azért van mert még mozgott az illető, elrabolták Coopmanékat... de minek... persze, már megint próbálkoznak...
- Basszus, ezek nem akármilyen fegyver csempészek, ezek Coopmanékon akarják tesztelni.

-Bingo! Azt hiszem pár rendszerhez hozzáférhetek.Ajtóvezérlés..hm..A főbb rendszerek lokalizálása...De még mindig korlátozva vagyok...Azt az ajtót ki tudom nyitni. Talán ki tudom zárni a frekvenciaingadozást is a rádiókban...de ahhoz a másik ajtót is ki kell nyitnunk valahogyan..arra lesz a híd..
- Rendeben, de nem tudod előbb a szellőzést beindítani... ? Nem lenne jó megfulladni. Azt az ajtót ki kéne robbantani...
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 9:47 pm

Valahonnét hallunk egy hangot.
-Majd én befejezem amit ők nem tudtak!
Bisur megtalálja az illetőt. Kezében egy kommandós kés van. Bisur reagál és felé dobja a tőrét. Nos én én a pasast lábon lövöm. úgy, hogy ne haljon meg, de eltudjon esni, mielőtt még a halálos kés el találná. ( ha ez lehetséges) Amint a golyó eltalálja a láb fejét, a csávó jobbra dől és össze esik.
- Bisur! Néz a hátad mögé. - Kiálltok felé hangosan, hogy tudjon reagálni.
Majd ha tiszta a terep oda megyek az illetőhöz és faggatni kezdem.
- Mit keresel itt? Ki a franc vagy- közben rázom a gallérját. Szerencsére a kését arrébb rúgtam, így nem használhatja. Gyötrődik a fájdalomtól, de nem vészes. Túl éli, ha nem marad itt Very Happy .
- Mit mondtál az előbb? Mit fejezel be? Hol vannak a társaink? Felelj a k@rva anyádat. ( ha nem válaszolna, akkor vigyorgok egyet és nevetni kezdek.) várom a hatás szüntet. Ha nem szólalna meg. Égő kéjes szemekkel nézek Bisurra.
- Bisur.- ördögi mosolyt engedek felé.- Van egy feladatom számodra. Elsőnek a kisujjával kezd.- majd felállok és hagyom, hogy Bisur levezesse a dühét. Remélem beszélni fog, ha nem akkor intek Bisurnak, hogy hagyjuk a jó fiú, rossz fiú dumát. Ha levágta a kisujját, adok pár másodpercet a pasasnak.
- Halljam a válaszokat, és szépen érthető tagolva beszélj. Ha elfogytak az ujjaid, akkor a legbecsesebb dolgodat vágjuk le.

Lehet, hogy szadista a módszerem, de én orosz vagyok. Kis koromban megtanított az élet. Szibériában nincsenek törvények, ez volt az egyik ok, hogy elköltöztünk. Amerikában sincsenek törvények. Csak törvényt hozó egységek, akiket könnyen kilehet cselezni. Az utca kemény. Megölnek, vagy megölöd őket. Hagyod magad, vagy megvéded, magad. Ez rajtad áll.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 10:09 pm

*Az esemény gyors.Bisur eldobja a kést,de meglepően semmi vér nem jön a torokból,hisz csak a hallucinációnak köszönhette a látványt.Igaziból Iván már ellőtte az ellenfelük lábát,és Bisur kése a falon pattant.Megrázza a fejét.

Freez a fegyvert ráfogja a "fogolyra", és úgy lép be a terembe.*
-Minden oké?-*sorol be Bisur mellé.Látszólag a speciálisunk kissé zaklatott,még az átlagosnál is jobban.*

*Iván belelép kezdésnek a férfi sebébe,majd odébb rúgja a kést.Utána kezdi rángatni,mire az tébolyult tekintettel néz.A további kínzást meghallva viszont megnyílik a szája.*
-Ryan Broody...Zsoldos...-*nyökögi ki.*-Nem tudom mi ez az egész...Mi csak felvettük az árut...Leszállítjuk a földre...A kapitány jól fizetett...-*zavaros a mondókája és hadar,majd felüvölt a fájdalomtól,vagy valamitől.*-Minek robbantottátok fel a hajót?!Elmebeteg állatok!!!-*vált hangnemet és elkapja Iván kezét,majd rángatni kezdi...kicsit hallgat.*-Mi nem akartunk megölni senkit..mi nem...De ti! A testvérem!-*majd amikor iván felnevet ő is eszelősen nevet vele.Látszólag megzakkant.Vagy a tesó halála vagy pánik és a gázok hatása.Vagy mind.*

-Ez totál zakkant...-*jegyzi meg Freez.

Ezután kezdődhet majd a kutakodás és Freez hackelése a komputerben.*
-Elég hülye módszert találtak a teszteléshez..Ezt megoldhatták volna ennyi cécó nélkül is..-*válaszol Freez a találgatásra.*-Valaki bütykölt azzal az ajtóval belülről.-*mutat ismét a vérnyomok irányába.*-..Lehet a maradék őrült zsoldos..?-
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 11:11 pm

Nem kellett levágni az ujjait, anélkül is beszélt, bár a gázoktól mindannyian furcsák voltunk. A Zsoldos velem együtt nevetett.
-Ryan Broody...Zsoldos...-*nyökögi ki.*-Nem tudom mi ez az egész...Mi csak felvettük az árut...Leszállítjuk a földre...A kapitány jól fizetett...-*zavaros a mondókája és hadar,majd felüvölt a fájdalomtól,vagy valamitől.*-Minek robbantottátok fel a hajót?!Elmebeteg állatok!!!-*vált hangnemet és elkapja Iván kezét,majd rángatni kezdi...kicsit hallgat.*-Mi nem akartunk megölni senkit..mi nem...De ti! A testvérem!-
- Ryan!.- adok neki egy pofont, hogy észhez térjen.- Milyen árut szállítotok? Hé, mi nem robbantottunk fel semmilyen hajót. Melyik hajóra gondolsz? Mennyi hajó van a fedélzeten? Hol tartjátok a fegyvereket.
-Ez totál zakkant...-*jegyzi meg Freez.
- Az, de hát ha kitudunk valamit húzni belőle.- majd fordulok vissza Ryanhez.- Mit kerestél itt? Hol vannak a társaink? Merre vannak a haverjaid?

-Elég hülye módszert találtak a teszteléshez..Ezt megoldhatták volna ennyi cécó nélkül is..-*válaszol Freez a találgatásra.*-Valaki bütykölt azzal az ajtóval belülről.-*mutat ismét a vérnyomok irányába.*-..Lehet a maradék őrült zsoldos..?-

- Kideríthetem, ha nincs ellenvetésetekre? - teszem fel nekik a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 1:10 am

A fickót Iván már tehetetlenné tette...
~ A fene az én szemem is csal... nem lesz ez így jó. Ezektől a gázoktól egyre mérgesebb is leszek.
Iván vallattni kezdi, a muksó sokkot kapott, semmi hasznosat nem mond.
~ Nem megyünk így semmire.
-Ez totál zakkant...
- Értek az ilyenekhez.
-Az, de hát ha kitudunk valamit húzni belőle. -mondja Iván-

-Elég hülye módszert találtak a teszteléshez..Ezt megoldhatták volna ennyi cécó nélkül is..-*válaszol Freez a találgatásra.*-Valaki bütykölt azzal az ajtóval belülről.-*mutat ismét a vérnyomok irányába.*-..Lehet a maradék őrült zsoldos...
- Kideríthetem, ha nincs ellenvetésetekre?
- Freez, az idegen kísérletekhez... macerás módszerek kellenek... Iván várj... ez a fickó még tudhat valamit.
Ryan felé magasodok, egyet belérugok majd a nyakánál fogva felemelem, kicsit elcsavarom a nyakát (ekkor néhány ín meglazul, az ember úgy érzi elgyengül a teste) majd a falhoz csapom.
- Ryan... nekem nem elég az amit előbb hadartál. Szépen tagolva elmondasz minden részletet. Értetted -ráüvöltök- Nagyon figyelj mert ha nem mondasz semmi hasznosat, nem úszod meg a kisujjadal, először lenyúzom a lábadról a bőrt, majd ellövöm az izületeidet és akkor már beszélni fogsz.
Odanyomom a lágyékához a tőröm... hogy érezze komolyan beszélek.
- Nagyjából egy óra múlva mindenki megfullad a hajón, ha nem segítesz. De az egység amiben voltam nagyon kemény volt... 8percig kibírom levegő nélkül, az elég, hogy halálra kínozalak. -ekkor már pszichopata módjára tekintek a szemébe-
Ledobom a földre.
- És most beszélj! Beszélj te qrva!
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 3:42 am

*Ryan idegei felmondják a szolgálatot.A lágyéknál nem csak a tőr de hamarosan nedves cseppek is Bisur kezét érintik,ahogy behugyozik a félelemtől a zsoldos.
Talán mégse olyan kemény pánik helyzetekben,mint ahogy a hangárnál tűnt.Majd a földnek csapódik és magzatpózban remeg.*
-Nem tudok semmit!...Engem csak felbéreltek...Könnyű meló azt mondták..Azt se tudom mit szállítunk..fegyvereket...A társaság pakolt be...Ah...a Denobolán volt az átadás...Kegyelem..Ne! NE!!-*szánalmasan vergődik minden alkalommal ha hozzáér valaki.Arca el van fehéredve a vérveszteségtől,de látszólag a sokk miatt a legkevésbé a tátongó és erősen vérző lyuk zavarja ami a combját díszíti.A vér erősen pulzálva folyik ki.*

*Freezt látszólag nem izgatja a zsoldos kihallgatása,bár ezt nála nehéz megállapítani.*
-Haladnunk kéne.A létfenntartó abba az irányba lesz...két szinttel alattunk a gépházban..Innen nem tudom visszaállítani,de manuálisan talán felkapcsolhatjuk.Azzal nyerünk egy kis időt.-*magyaráz pötyögés közben.*-Remélem a többiek rájöttek már,és úton vannak....-
*Befejezi a dolgot majd kérdőn néz fel,és mutatóujját egy gomb fölé emeli.*-Valami van a túloldalon...Szóljatok ha befejeztétek a szarakodást..-*Látszólag Freez is kapott rendesen a méregből a szellőzőben,így az idegrendszere neki se épp tipp-topp.Érezni viszont hogy ebben a teremben még a légszennyezettség nem olyan erős.Nincs dohos kénes szag.
Freez természetesen hallja az idegenekkel való kísérlet teóriát is, nem az első eset lenne hogy a társaság leányvállalatai titkon Xenókkal kísérleteznek.De ebben a szituációba nem hiszi, hogy lenne olyan kemény zsoldos aki belemenne.Nem közli a véleményét,itt csak egymásra számíthatnak.Nem akar ellentéteket.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 3:59 am

~ Bepisilt... milyen zsoldos az ilyen...
-Nem tudok semmit!...Engem csak felbéreltek...Könnyű meló azt mondták..Azt se tudom mit szállítunk..fegyvereket...A társaság pakolt be...Ah...a Denobolán volt az átadás...Kegyelem..Ne! NE!!
~ És ez az igazság. El fog vérezni vagy a gázöli meg... de mivel beszélt kegyelmes leszek.
Előveszem a pisztolyom, majd három golyó a fejébe, ezután elteszem mintha mi se történt volna...

-Haladnunk kéne.A létfenntartó abba az irányba lesz...két szinttel alattunk a gépházban..Innen nem tudom visszaállítani,de manuálisan talán felkapcsolhatjuk.Azzal nyerünk egy kis időt. -Remélem a többiek rájöttek már,és úton vannak....
~ De hogy milyen többiek...
-Valami van a túloldalon...Szóljatok ha befejeztétek a szarakodást... -ezután a gomb fölé tartja a kezét-
Beállok az ajtó elé, puskát előre szegezve.
- Mehet.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 11:51 pm

Mivel a zsoldos nem volt hasznunkra és amúgy is meghalt volna, Bisur meg kegyelmezett. Elővette a pisztolyát és hideg vérrel meghúzta a ravaszt. Arcán egy rezdülés sem látszok, csak a szemében villant fel 3szor a torkolat tűz.

-Haladnunk kéne.A létfenntartó abba az irányba lesz...két szinttel alattunk a gépházban..Innen nem tudom visszaállítani,de manuálisan talán felkapcsolhatjuk.Azzal nyerünk egy kis időt.
Valami van a túloldalon...Szóljatok ha befejeztétek a szarakodást.
- Mehet.- mondta Bisur aki fegyverével készenlétben állt az ajtó előtt.

Ránéztem és bólintottam.
- Breeching?- kérdeztem tőle, ha igen mond, akkor az ajtó kinyílik és fedezem, miközben előre megy.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 12:23 am

*Freez nyitja az ajtót.A zsilip kinyílik és egy kisebb átkötő folyosó tárul eléjük a végén újabb ajtóval.De erre nincs sok idő gondolkodni,hisz sokkal szembetűnőbb 5 fegyveres gyalogos akik a helyzethez mérten,szétszórtan és fedezékekben meresztik a fegyverüket Bisurék irányába.
A lövöldözést elkerülendő Shade kiált fel.*
-Barátok!-*épp hogy egy hajszálon múlik,de elég veterán mindenki hogy felmérje a szituációt és ne lőjön.
A fegyverek leeresztődnek.*
-Kurvára itt volt az ideje kettes raj!-*hallatszik Coopman hangja.*-Mi a ménkű történt?Jelentést! Hol a Doki és a zászlós?-*kilép a vezérlőbe,a választ az első két alaktól várja,ez lehet Bisur vagy Iván,aki hamarabb válaszol.Ha csak vázlatos a jelentés Freez kiegészíti.A "csapdából" kijövő többiek hálásan bólintanak felétek.
Aim szól Ivánékhoz, miközben Coopmant tájékoztatja Freez a lehetősségekről.*
-Ezek a rohadékok azt hitték elkaphatnak minket.Már majdnem sikerült is,mikor jött a sötétség és megdőlt a hajó.Az egyiket így is eltrafáltam,erre bezártak minket a folyosóra.-*rázza a fejét, hogy hogy lehettek ilyen amatőrök.*-Ha elkapom őket esküszöm..-*lenéz Bisur kivégzési helyére.*-Valami hasonlót művelek velük is.Vagy rosszabb..-*Ekközben Shade és Coopman is tárgyalnak,Shade a tervrajzot nézi az egyik panelen és bólint.Tex idegesen hörög valamit Ghost felé,akit mintha nagyon nem érdekelné a helyzet komolysága.*
-Széttépem őket!-*bömböli Tex.*

-Figyelem emberek!-*hallatszik Coopman kis gondolkodás után.*-A helyzetünk elég szar, de nem kilátástalan.Helyrehozzuk a létfenntartást és az áramellátást,kapcsolatot létesítünk a Verloc-al.Utána összeszedjük ezeket a szarháziakat,élve vagy holtan,és elhúzzuk a belünket.-*kivár hogy hátha van ellenvetés.*
-Shade vezeti a javító rajt.Freez és én eljutunk a hídra és onnan próbálkozunk.A Dokit összeszedjük ha létrejött a kapcsolat,neki van sebesültje is.Kérdés?-*néz körül ellentmondást nem tűrve.*-40 perc van a feladatra!Végrehajtani!-*fordul Freez felé és bólint.*

*Shade jelez majd a csapat beáll az induláshoz.Texet és Ivánt rendeli előre a nehézfegyverekkel.Iván vezeti a sort Tex fedezi.Utánuk közvetlen Bisur és Ghost,majd Shade és Aim a hátvéd.

Látható hogy a vérnyomok folytatódnak a másik ajtón túl is ahogy az kinyílik.A folyosó egyenesen megy majd balra fordul,viszont feltűnhet hogy a fordulóban egy szabályos vértócsa alakult ki.Feltehetőleg a seb ütőeret ért és a tag összeesett.Vonszolás nyomai is feltűnnek,de innen az ajtóból még nehéz megmondani.A fordulóból a világítás gyéren pislákol.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 1:15 am

Az ajtó kinyílott. Már majdnem tüzeltem, szerencsére Freez kiáltott, hogy barátok. Az ajtón túl egy átvezető folyosó helyezkedett el. A fedezékek mögül 5 fegyveres tartotta ránk a csövüket. Coopmanék voltak. A fegyvereket leeresztettük. Na gy megkönnyebbülés, hogy éppen és egészségesen találtuk meg őket.
-Kurvára itt volt az ideje kettes raj!-*hallatszik Coopman hangja.*-Mi a ménkű történt?Jelentést! Hol a Doki és a zászlós?- kérdezi tőlünk. Gyorsan észbe kapok és válaszolok.
- Jelenleg nem tudunk semmi biztosat. A hajón elromlott az áramszolgáltatás és gázok is szivárognak. Doki és Mike a hajón vannak. Egy kisebb csetepatéba kerültünk. Mike, megsérült, de a doki kezelésbe vette. Eddig 2 embert likvidáltunk.

Láttam a többieken, hogy megkönnyebbülve jönnek ki és hálás arc kifejezést küldenek felénk.

-Ezek a rohadékok azt hitték elkaphatnak minket.Már majdnem sikerült is,mikor jött a sötétség és megdőlt a hajó.Az egyiket így is eltrafáltam,erre bezártak minket a folyosóra.-*rázza a fejét, hogy hogy lehettek ilyen amatőrök.*-Ha elkapom őket esküszöm..-*lenéz Bisur kivégzési helyére.*-Valami hasonlót művelek velük is.Vagy rosszabb..-*Ekközben Shade és Coopman is tárgyalnak,Shade a tervrajzot nézi az egyik panelen és bólint.Tex idegesen hörög valamit Ghost felé,akit mintha nagyon nem érdekelné a helyzet komolysága.*
-Széttépem őket!-*bömböli Tex.*
- Tedd úgy- kiáltom, és dühös szemet engedek felé, együttérzésemet mutatva.
-Figyelem emberek!-*hallatszik Coopman kis gondolkodás után.*-A helyzetünk elég szar, de nem kilátástalan.Helyrehozzuk a létfenntartást és az áramellátást,kapcsolatot létesítünk a Verloc-al.Utána összeszedjük ezeket a szarháziakat,élve vagy holtan,és elhúzzuk a belünket.

- Uram a hullákat szó szerint értette, hogy vigyük magunkkal?- értetlenkedek.

Mindent megbeszéltünk. Mi fogjuk vezetni Shadel a javító rajt. Coopman és Freez, pedig a hídra mennek és felveszik a dokit. Én megyek elől Texel a nehéz fegyverzetünk miatt. Utánunk Ghost és Bisur, mögöttük Aim és Shade.

Amint kinyílt az ajtó előre léptem. Vértócsák voltak láthatóak. A Vért elmosták. Lehet, hogy valaki elcibálta magát. A világítás nem volt éppen a legjobb. Sőt inkább nagyon gyenge. Nem tudtam mit tenni, ezért bekapcsoltam a váll lámpámat. Oda mentem a fordulóhoz, ami balra fordult. Fegyveremet a hasamnál tartottam, és lejjebb engedtem a testsúlyomat, hogy ne döntsön le semmi.Szépen lassan és magabiztosan lépkedtem előre. A saroknál megálltam bevárni a többieket.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 1:26 am

- Breeching?
- Mehet.
Freez már nyitja az ajtót, de meglepetésre Coopmanék néznek vissza.
~ Fasza, még élnek.
-Barátok!
-Kurvára itt volt az ideje kettes raj! Mi a ménkű történt?Jelentést! Hol a Doki és a zászlós?
- Jelenleg nem tudunk semmi biztosat. A hajón elromlott az áramszolgáltatás és gázok is szivárognak. Doki és Mike a hajón vannak. Egy kisebb csetepatéba kerültünk. Mike, megsérült, de a doki kezelésbe vette. Eddig 2 embert likvidáltunk.
Köhögök egyet...
- Pontosabban hármat.
Majd Aim oda lép hozzánk
- Ezek a rohadékok azt hitték elkaphatnak minket.Már majdnem sikerült is,mikor jött a sötétség és megdőlt a hajó.Az egyiket így is eltrafáltam,erre bezártak minket a folyosóra. Ha elkapom őket esküszöm...-lenéz a hullára- Valami hasonlót művelek velük is.Vagy rosszabb...
Majd Tex üvölt fel.
-Széttépem őket!

Coopman elmondja a tervet... nagyjából ez volt a mi tervünk. Követtük a vérnyomokat. Előttem volt Tex és Iván.
~ Jók lesznek elől, két nagydarab nehéz fegyverekkel.
Mellettem Ghost.
~ Elég titokzatos figura, de szerintem érti a dolgát... legalább annyira mint én.
Shade és Aim volt mögöttünk.
~ Ők pont jó helyen vannak, ha hátba kapnak minket akkor felkiálltanak, ha elölről jönnek Aim jó lövész és elintézi. Csak az nem tetszik, hogy Coopman és Freez külön mentek, Freezre lehet szükség lehet oda lent.
Iván a fordulónál óvatosan de határozottan fordul, én mögé ugrok, hogyha bármi baj lenne.
~ Nem tetszik, nagyon keveset látni...
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 2:08 am

*A forduló után valami egészen érdekes tárul eléjük.A falon vérnyomok,míg a folyosó közepén a lemezpadlóban egy hatalmas lyuk tátong.Akárha kifeszítették vagy amatőr módon kirobbantották volna.A vércsík viszont a lyukba vezet.A falon lövöldözés nyoma és véres bakancs nyomok vezetnek a folyosó végébe.
Lövöldözés nyom a falakon és a plafonon de nem túl sok talán egy két rövid sorozat.Hullák viszont sehol.
Ellenben a kénes szag megcsapja az orrukat.Ghost egy maszkszerűt húz az arca elé,tompítva a szagot míg Shade és Aim is fintorog.Texet nem igazán izgatja.*
-Mi a fene...-*hörgi mély hangján Tex.*
-Bediliztek?-*zárkózik fel Aim is kissé megtorpanva a látványtól.Szemébe aggodalom ül.*-Vajon mennyi idő amíg mi is bekattanunk?-
-Nem tudom de rohadtul nem akarom kivárni.Iván,Tex!Haladjunk.-*inti őket előre Shade.Iván megindulhat.

A folyosó úgy 100 méter hosszú lehet.A lábnyomok a végében lévő T elágazásban jobbra tartanak,a Lyuk viszont elég szélesnek tűnik.A folyosó két oldalán 4 pár ajtó van egymással szemben.A kiépítése kabinokra emlékeztetnek.

A váll lámpák csak egy pillanatra pislákolnak fel majd elalszik,ki be kapcsolgatva 1-2mpre tud világítani.Az elektromágneses ingadozás nem hagyja érvényesülni.

Tex a cowboy sapkás hombár fejével biccent Ivánnak hogy fedezi.Szinte mellette kissé lemaradva fog haladni.*
Menet közben az is tudatosulhat, hogy a lövöldözés bizonnyal addig történt amíg a zsilipajtók zárva voltak,így nem hallhatták az eseményeket.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 4:58 am

Ahogy a sarkon befordultam láttam egy hatalmas lyukat tovább a folyosó padlóján. Mindenhol vérnyomok és lövöldözés helyei. A lyukba vezet a vércsík. Tovább lépve a 100 méter hosszú folyosón kék két oldalán 4 pár ajtó van. Ha jól látom, akkor zárva vannak, sajnos a lámpák ki be kapcsolnak, ezért lekapcsolom a váll lámpámat.
- Srácok volna egy jó ötletem a részemről. Ki kellene kapcsolni a lámpákat, így a szemünk megszokná a sötétséget és jobban látnánk. Van ellenvetésetek? Az éjjellátó szemüveg is strapa ugye? Akkor az sem hatásos.
-Mi a fene...-*hörgi mély hangján Tex.*
Kénes szagot érzünk. Ezek szerint sav.
- Utoljára akkor éreztem ezt a szagot, amikor Bisur lerobbantotta az egyik alien fejét, egy alagútban.

Tovább megyek és látom a lyukat, beledobok egy fáklyát, hogy világítson benne.
- Fedezz- kiálltok nekik.- A hátunk tiszta?- kérdezem erős hangon. Ha választ kaptam, akkor baloldalt közlekedek, hogy a lyukba bele ne essek. Azért belenézek az óvatosság kedvéért.

Homlokomon izzadság cseppek gyöngyöztek. Lehet, hogy kezd a gáz hatni rám. Azon gondolkodtam, hogy a páncélon lévő felirat " húskonzerv" ebben a pillanatban rám illett. Megnyugodtam, hogy Tex fedezz engem. Bár bármi megtörténhet.

Ha lehúzna valami és a fegyveremet elejteném, gyorsan a pisztolyom után kapok és fekvő helyzetben fordulok egyet. Persze, ha nem érezném magamon a szörnyet.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 5:44 am

Amint bekanyarodtunk megcsapott a kénes szag, egy óriási lyuk tátongott a padlón és lövöldözés nyomok meg vér...
~ Valami történt itt, gránát felrobbant, és a gázok elszabadultak, vagy az egyik fekete haverom, nem tudom biztosra.
Iván lassan megközelíti a lyukat.
- Srácok volna egy jó ötletem a részemről. Ki kellene kapcsolni a lámpákat, így a szemünk megszokná a sötétséget és jobban látnánk. Van ellenvetésetek? Az éjjellátó szemüveg is strapa ugye? Akkor az sem hatásos.
~ Egész jó ötlet...
Ivánon látszott ideges, minden félét kérdezgetett. Izzadt is.
Miután Iván átment a lyuk felett megszólalok.
- Várjatok, lehet itt nagyon magas a gázkoncentráció. Adjatok egy kis lángot ami jelezne és előre megyek.
(Ha adnak akkor veszek egy nagy levegőt "kb 3percre elég" és előre megyek.)
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 7:18 am

*A folyosón nincs teljesen sötét,a lámpák vibrálva adnak lassú stroboszkóp hatást,így ha működne is az éjjellátó se tudnák használni.Amúgy ha kipróbálják működik de a kép össze vissza csúszik és erősen zsizsikes,olykor magától kikapcsol.*
-Rendben.A lámpákat felejtsük el.-*bólint rá Shade,mielőtt nekiindulnak.

Iván előre dobja a jelzőt ami hallhatóan nem zuhan sokat a lyukba.Feltehetőleg egy szerelőjárat fut a folyosó alatt.Iván ötletén felindulva még egy jelzőt dob előre Tex a folyosó bal felére.Kissé kitakarja az éles fény a bal oldalát a T elágazásnak,de legalább lesz egy vöröses-sárgás alapfény.*
-Hátul tiszta!-*szól Aim,mire lassan meg is indul a csapat.

A lyuk mellet elhaladnak,Iván belenéz és látja, hogy egy másfél méter magas szerelőjárat ami olyan széles majdnem mint a folyosó.Ennél többet nem lát mert a fény igen erősen vakít.Viszont a vérnyom a járatban húzódik tovább.

Eközben mielőtt még Iván szólhatna.Bisur előáll az ötletével mire Shade egy öngyújtót dob neki.*
-Rendben Bisur.Csak óvatosan...-*mondja, de ebben a pillanatban valami megmozdul.Tompa léptek hangja zengi be a folyosót.A hangok fentről jönnek és egyre közelednek.A lemezek megmozdulnak a plafonon a súlyok alatt,miközben a lyukból ismerős sziszegés hallatszik.
-Ezek...-*mondja Tex,kissé elhűlve,hangja rekedtes a kiszáradtságtól.*

Tex Iván a lyuk két oldalán a T elágazáshoz közelebb eső felén //nem ahonnan jöttek// Bisur épp előrébb van pár lépéssel.Ghost a lyuk ellentétes végén áll míg Shade és Aim hátrébb pár lépéssel.A kabinok zárja zöldesen pislákol,lehet az áramkimaradás miatt kinyíltak,lehet csak a led ment gallyra.

A mozgásra a fegyverek megemelődnek de még senki nem meri kimondani ami egyértelmű...~Honnan? Hogyan?!Vagy máris halucinálnak?~*fut végig a gondolat.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 7:42 am

-Rendben.A lámpákat felejtsük el.
Majd fáklyákat dobnak ide oda...
-Rendben Bisur.Csak óvatosan... -és oda dob Shade egy öngyújtót-
Előre megyek de hamarosan megremeg a plafon. Hallani az ismerős hangokat.
-Ezek...
~ Persze, a klasszikus vörös folyosó, aknákkal és szellőzőkkel, mindenhonan fognak jönni, deja vou, volt már ez, ezt már egyszer megcsináltam.
Visszahátrálok a csapathoz és próbálom kicsit ráncba szedni őket.
Ha megjelennek megszólalok kicsit örömteljes hangon...
- Sziasztok.
És a következő pillanatba már lövök is.
Figyelek a plafonra és a lyukra is, mivel elöl vagyok, hátulra nem figyelek. Megpróbálom elkerülni, hogy rámugorjon egy vagy lerántson a lyukba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Destiny csempészhajó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Destiny csempészhajó
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity