Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Destiny csempészhajó - Page 8  title=
Facebook

 

 Destiny csempészhajó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 2:28 am

A többiek hirtelen elengednek. Nem értettem miért, de amikor hátra fordultam, láttam, hogy Bisur vállát elkapja az alien. Csak a páncélon volt a keze. Azon gondolkodtam, hogy kikapcsolom a páncélját így csak a páncélt húzza magával a dög. Úgy is tettem.
- Húzzátok gyerünk. - Oda siettem társamhoz és a páncélján levő pár dolgot elvágtam, így a fenevad, azt húzza majd magával. Ha tévednék, akkor gyorsan elvágom Bisur késével az alien karját. Majd berántom és Futunk tovább Very Happy

- Áhh de fáj a vállam. - kapok a sebemhez. Megerőltettem, hisz Bisurnak kellett, hogy segítsek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 2:48 am

Lövök mint egy meg veszekedetten lövöm a dögöket.
~ Rohadékok... nesztek... dupláztam.
Talán túl sokáig is, de tartom a frontot.
-Ez zárva! Freez! Nyisd ki az ajtót! -hallatszik a hátam mögül-
Ennél a mondatnál a vérnyomásom az egekbe szökött... majd ördögi vigyor ült az arcomra. Mindíg fejbe kaptam egy idegent azután megpörgettem az egyik pisztolyt.
~ Gyertek csak gyertek.
Click. Click. Talán túl sokáig is csináltam. Megfordulok és futni kezdek, az ajtóban vagyok amikor valami megragadott, egy dög volt az. Shade és Aim elkapják a kezemet. Már mondanám: - A csattokat! de Iván kitalálta a gondolataimat.
Majd Iván hirtelen elvágja a csattokat és tartó huzalokat.
Eközben teljes erőböl húzom magam a kezemmel és a lábammal tartok ellent, ha elszakad valami akkor előrepülök de ez most nem izgat.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 7:06 am

*Iván gyors gondolkodása ismét eredményt hoz.Bisur páncélja kiold és a Xenoval együt a túloldalon ragad.Minden ami a páncélra volt rögzítve odaveszett.//Ezt te tudod mi volt rajta.//
A mozdulat gyors és fárasztó,a seben a kötés teljesen megadja magát.Iván szinte kimerülten dől vissza és terül el a földön.A lassú szívverése mutatja, hogy már így is ember felettien teljesített.

Egy kis átkötő folyosóban találják magukat.Ismerős hely,ide ragadtak be elsőként Coopman és emberei.A másik ajtó elkezd felnyílni,mihelyt az előző elzárta biztosra az idegenek útját.
Ahogy az ajtó kitárul,mögötte Coopman ábrázata fogadja a megfáradt csapatot.*
-A fenébe is! Ideje volt már harcosok!-*kiáltja majd bemegy és segít Ivánt cipelni ő is.*-Doki! Gyorsan ide!-

*Egyenesen a vezérlőbe lépnek be,mindkét oldal le van zárva a hatalmas biztonsági kapukkal.Freez hamar oda siet.*
-Bisur..Nélkületek fiúk már hullák lennénk..Rohadt jó munkát végeztetek-
*A doki eközben Iván fölé hajolva nézi a sebet.*
-Jól elintézték közlegény...Gyorsan érszorítót,és tiszta kötszert.Kell még fájdalom csillapító.-*adja ki a parancsokat dalamos hangon.*
-Hogy érzi katona?Képes elviselni az adrenalin injekciót vagy sem?-*szól oda neki a Doki.Iván úgy érzi mintha elhagyná minden ereje.Az injekció persze csak stimulálja,de ismét harcképessé teheti.A mellékhatások viszont károsak lehetnek az agyra.Ha nem akkor saját lábán már nem közlekedik ebben az akcióban.

-Hé Bisur.-*lóbál meg egy pendrive szerűséget Freez.*-Ez barátom a magyarázat mindenre ami itt történt...Bizarr anyag.-

*Ha Iván döntött,akkor Coopman gyülekezőt int és elindulnak a dokk felé ami 3 ajtó már csak.Látszólag a dögöket jól elzárták,de lehetnek szellőzők.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 7:22 am

A csatok elszakadnak és sikeresen kijutok.
~ Fenébe a cuccaim... oh csak a vál lámpa meg a shotgun lőszer... hála a jó égnek. -nyúlok végig az övemen amire fel vannak aggatva a cuccok-
Egy folyosón vagyunk... ismerős de már nem tudom honnan, biztos voltunk már itt. Az ajtó nyílik és Sándornál is rosszabb vár ránk.
-A fenébe is! Ideje volt már harcosok! -ordítja Coopman-
~ Legközelebb jobban sietünk...
-Doki! Gyorsan ide!
Segítek lefektetni Ivánt...
-Bisur...Nélkületek fiúk már hullák lennénk..Rohadt jó munkát végeztetek.
Csak bólintok mert már Doki adja is a parancsokat.
-Jól elintézték közlegény...Gyorsan érszorítót,és tiszta kötszert.Kell még fájdalom csillapító.
A lehető leggyorsabban odanyújtom neki amit kér...
-Hogy érzi katona?Képes elviselni az adrenalin injekciót vagy sem?
~ Durva lesz az az injekció... de döntsön ő...

-Hé Bisur. Ez barátom a magyarázat mindenre ami itt történt...Bizarr anyag.
- Jó Freez majd ha Iván nagyjából oké lesz. -hangomban nincs semmi negatív sőt inkább kedvesen mondom-
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 8:02 am

Bisur nagy szerencsére épségben érkezett meg az ajtón. A páncélja az alienek kabalája lett. Arcomat mosolyra húztam és forogni kezdet a világ. Minden fehér lett, majd össze esek a fáradságtól. A többiek elvittek a dokihoz, aki le kezelt.
-Jól elintézték közlegény...Gyorsan érszorítót,és tiszta kötszert.Kell még fájdalom csillapító.
- Ha nem lett volna Bisur, akkor itt sem lennék.- említem meg a dokinak, majd Bisur felé kacsintok és egy győzelmi jelet mutatok, mint a rómaiak, amikor meg kegyelmeznek a vesztes gladiátornak.
-Hogy érzi katona?Képes elviselni az adrenalin injekciót vagy sem?
- Hát ha nem leszek agy lágyult, akkor igen. Tudtommal nincs semmi allergiám a xenókon kívül.- szépen mosolygok rá, hát ha érti a viccet.
Majd belém szúrja az injekciót.
A hatás különös. Jobban éreztem magam tőle, sőt gyorsabbnak és erősebbnek. Fel állok ás magam elé nézek. Nézem a kezemet amit magam felé hajlítok és ökleimet rázom.
- Húúú ez csúcs szuper injekció Doki. Maga egy angyal!- oda megyek hozzá és meg fogom a vállát.- Köszönöm. Meddig is tart a szer hatása?

( majd ez meg mondod)

-Oké!- majd Coopman őrmesterre nézek és tisztelegni kezdek. tuti őrültnek nézhet, hogy véres vállal tök nyugodtan állok, de az injekció teszi ezt.
-Szolgálatra jelentkezem uram!.- kiálltom felé.

( majd mondja a magáét)

Fel veszem a páncélomat és kérek egy puskát.
- Mi a parancs?
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 8:34 am

-A mellékhatás,attól függ mennyire terheli magát Iván...Ez csak stimulált nem gyógyít.Ha kimegy a hatás egy 20 percen belül..akkor ismét elgyengül.-*magyarázza Doki.

-Üdv újra köztünk Közlegény!-*harsogja Coopman a tisztelgésre.*-Na sorakozó és tünés! Iván, Bisur, Freez! Előre felderítés!-*jelzi, és kinyítja a hangár felé vezető ajtókat.Freez megosztja a lőszert.Ez 2-2 tár a szolgálati pisztolyokba.Ő pulzus karabéllyal megy,neki maradt még tára.*
-Menjünk.-*int a fejével Freez.Bisur megy másodiknak,és Iván fedez.

Szinte hibátlanul haladnak végig a majdnem nyíl egyenes folyosókon.Oldalra tekintve meglátják a szellőzőt amibe elsőként voltak.A csapat többi része követi őket ahogy Iván mindig hátraszól hogy tiszta.Maguk mögött lezárják az ajtót.
Elérve a gépet Freez nagyot sóhajt.*

-Sose hittem hogy ennyire örülök majd ennek a látványnak.Már csak be kell programozni a légzsilipet.Menni fog Iván?-*tudja hogyneki van mérnöki képessége hozzá.*-Addig mi indítsuk be a madárkát.-*szól Bisurnak. A többiek most érnek be és zárják a nagy hangárajtót.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 8:51 am

Szemmel Dokit pásztázom majd megrázom a fejem...
~ Le kéne erről szokni... -Coopman szavai helyre ráznak-
-Na sorakozó és tünés! Iván, Bisur, Freez! Előre felderítés!
Freez ad egy pár tárat...
-Menjünk.
Én szépen fedezem őt de a terep tiszta... tiszta?
~ Nem tetszik ez nekem túl csöndes... túlságosan is, szellőzők mindenhol és a páncélom is náluk...
Majd elérkezünk a hangárba.
-Sose hittem hogy ennyire örülök majd ennek a látványnak.Már csak be kell programozni a légzsilipet.Menni fog Iván?
~ Ez túl nagy csend, és semmi nem is gyanús... na pont ez a gyanús.
-Addig mi indítsuk be a madárkát. -szól rám Freez-
- Rendben de túl nagy ez a csönd... előbb még majd meg ettek...
Majd segítek Freeznek, de gyanítok valamit és fokozottan figyelek...
~ Majd még a hajót is ellenőrizni kell, ismerem már őket...
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 8:55 am

-A mellékhatás,attól függ mennyire terheli magát Iván...Ez csak stimulált nem gyógyít.Ha kimegy a hatás egy 20 percen belül..akkor ismét
- Akkor próbálom nem terhelni magamat.
-Na sorakozó és tünés! Iván, Bisur, Freez! Előre felderítés!

Freez ment elől Bisur utána és én fedezem a sort. Nos nekem jóvalta több táram van, mert Tex-é az enyém.
- Őrmester. Tex halott.- mondom szomorúan a kommunikátorba.- Látok egy szellőzőt. Egyenlőre tisztának tűnik. Jobban megnézem meg állok és bevárom a többieket.
- Tiszta. Jöhettek. De tartsátok nyitva a szemeteket a szellőzőnél.

Érdekes módon nem féltem. Sőt nagyon is bátor voltam. Egy percig nem gondoltam volna azt, hogy most meghalok. Mindent az ellenőrzésem alatt tartottam. Jó érzés töltött el. nagyon jó ez az injekció.

Végül elértük a gépet. felszálltunk rá, de még kalibrálni kellett a dolgokat.
-Sose hittem hogy ennyire örülök majd ennek a látványnak.Már csak be kell programozni a légzsilipet.Menni fog Iván?
- Természetes!.- majd vállára teszem a kezemet, hogy jelképesen is azt érezze, levettem e terhet a válláról. A 2 csoport most jön be a fő zsilip ajtón.
- Gyertek gyorsan- megyek-feléjük. Majd meg keresem a programozó panelt és pötyögtetni kezdek, de előtte jobban körbe nézek, hogy mi vesz körül. Vannak a lényeges támadható pontok a hajón. Mi van nyitva és, hogy nincs-e nyálka a gépen, vagy valami jel, ami aggasztana.
- Fiúk nem tetszik ez a csend. Legyetek résen.- mondom mindenkinek a kommunikátoron keresztül.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 9:22 am

Az emberek besétálnak és Iván pötyögni kezdi a panelt.A programozása egész jól megy neki de olyan 3-4 perc kelleni fog.
-Pokoli egy menet volt nem?-*lép Ivánhoz Aim,és vállonveregetni akarja,de megáll a keze a levegőben.*-Ezt majd ha meggyógyult.-

-Valóban...Te mész előre..-*vigyorint Bisurra,de közvetlen mögötte marad hogy fedezze.A gép le van zárva hátul,pont ahogy hagyták,Bisur és Freez felkészülnek,de ami bent fogadja őket az a legrosszabb.Nem szimpla nyálka,hanem cafatok.Mike maradványai,de nem átlagos Xeno kivégzésnek tűnik.Ezt úgy ahogy volt apró cafatokra tépték.*
-Te jóságos..-*szólal meg Freez,de ahogy Iván felé tekint,mögötte egy árnyat pillant meg.Az egész Freez mögé tornyosul.*
-Most mit nézel?...-*szólal meg Freez.A dög valahol a gép másik oldalán bujkálhatott.A feje nem olyan mint az átlagnak.Ez valami hibrid.Bisurt emlékezteti a "humanoid" ellenfeleire.

Coopman és a többiek,Ivánnal együtt épp takarásban állnak így nem láthatják az eseményeket pontosan.Ráadásul elfoglaltak hogy biztosítsák a terepet.*

//Első reag legyen most Bisur Smile//
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 9:33 am

-Valóban...Te mész előre...
~ Gondoltam...
Majd lenyílik a rámpa... széttépett darabok mindenhol...
-Te jóságos...
Majd Freez mögé tornyusol valami... valami ismerős.
~ Nem az nem lehet... de ez lehet nekik is van szájuk.... nem... de
-Most mit nézel?...
Tüzet nyitok pont Freez feje fölött. A dög fejét célózom.
- Xenooooooooooooo! -ordítom-
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 9:47 am

-Pokoli egy menet volt nem?- lép hozzám aim és a kezét a vállamra akarja tenni, de félúton megállítja- Ezt majd ha meggyógyult.
- Jah. remélem meggyógyulok és nem rúgnak ki a seregből. Ha ennek az egésznek vége, majd megihatnánk valamit haver. Mit szólsz? Van kedved egy közlegénnyel inni? - nézzek rá, és várom a válaszát.
- Azon gondolkodtam, hogy mesterlövészeti képzésre megyek ezután. Tetszik, ahogy lősz. Igazi ÁSZ vagy. Mindent eltalálsz Very Happy

nézek Aim válla felett látok valamit, de csak képzelődök. biztos az injekció hatása.
- Majd újra játsszuk a versenyt, oké???
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 10:07 am

A lövésektől a lény nem nagyon rémül meg.Freez hátrafordulna de a mozdulatban megáll.Éles reccsenés jelzi ahogy a karmok a húsba hatolnak.Freez teste megrándul,hasi tájékon a predalien karmos keze vágódik ki.*
-Majdnem..-*nyögi ki a hacker majd a következő rántásra akár egy rongybaba vágódik a test egyenesen Bisurra.A xeno jókora erővel löki rá.*

-Mi a f*sz?!-hördül Coopman. és mindenki a gép felé figyel.Hirtelen közösen kezdenek tüzelni,így a lény Bisur széttépése helyett feléjük kezd el sprintelni.
Első célpont Aim és Iván.Gyors és izmos testéről szinte pattogzanak a golyók.A pisztoly mintha mit sem érne.
Ahogy közel ér lendül is Iván felé.*
-Szétszóródni! Adjatok neki!-*jönnek a parancsok.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 10:18 am

Freez, megfordul, jobban járt volna ha elugrik.
-Majdnem..
Majd karmok vágódnak ki belőle. Majd a dög hozzám vágja, nyúltam a tőrért de a lény irányt váltott.
-Mi a f*sz?!
Felkelek majd elveszem Freez impulzus karabéját. Le tekintek a hullára.
~ Hányszor megmentette az életünk... egy igazán jó barátom lehetett volna.
Majd a lényre nézek.
~ De te... te geci... azt még elnézem hogy széttépted Mikot azt is hogy nekem dobtál egy hullát, sőt a lábamat se bánom, semmi az se érdekel egy vadászból törtél ki. De ezt, ezt nem kellett volna... Sándor most...
Becélzom a lényt majd...
- Hé te szemét rondaság... itt a friss hús.
Majd szana-szét darálom a nyakánál főleg.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 7:48 pm

Lövéseket hallok. Az irányába nézek, de nem látok semmit, mert takarásban van. Ezután hallom, hogy Bisur kiállt valamit. Egy xeno jött felénk. Sokkalta másabb volt, mint az eddigiek. Még ilyet nem láttam. A többiek tüzeltek, de semmit se ért. Én az ajtónál álltam. (remélhetőleg, még nem csukódott le a zsilip). A lény közel ért és nekem lendült. Én eközben oldalra ugortam. Remélem jól időzítettem. Csak remélem, hogy kiesik a zsilipajtón és szabad célpont lehet. Amikor földet érek az ugrás véget, elő veszem a pisztolyomat és lőni kezdem a panelt, hogy becvsukja az ajtót. Ha esetleg nem ugrott volna ki, vagy le van zárva az ajtó, akkor lövök. Ha rám vetné magát, meg próbálok elgurulni fekvő helyzetemben.
Vajon ezek a lények szoktak szédülni, ha falnak csapódnak nyíl egyenesen???
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 10:38 pm

*Bisur kikecmereg Freez teste alól.A halott társa arcán,mintha megkönnyebbülés látszana.Nincs több paranoia...Bár feltehetőleg nem állt szándékában meghalni.
Ahogy Bisur céloz,képtelen tüzelni,mert társai lővonalban vannak.Így kicsit kivár.

Iván félre vetődne,de a lény emberfelettien gyors.Egyenesen a katonára ugrik akinek kifut a szusz a tüdejéből.Már harapná is szét mikor Aim egyenesen a dögbe rúg,ezel kicsit kidöntve az egyensúlyból.Iván kigurul alóla.

-Mi a szar ez?!-*kezdik el lőni,de a predalien nem átlagos látszólag.

Hatalmasat ugrik,mikor is Bisur lövései telibe kapják.A feldühödt katona az egész tárat ellövi,mire a lény felvisítva bevágódik a hangár hozzájuk közelebb eső sarkában lévő dobozok közé.Nem mozdul.

-Leszedte?-Hallatszik bizonytalanul Aim.*
-Ellenőrizzék,gyerünk!Doki,lesse meg Freezt!-*hallatszik Coopman parancsa.A nő elindul a gép felé gyors léptekkel.
Iván kissé zihál,de még bírja,Bisur kifogyott és füstölő fegyverrel lesi a dobozokat amik nem mozdulnak.Szemük sarkából látják amint Coopman int hogy előre.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 11:38 pm

~ A francba is... megfogja enni Ivánt...
A lény megragadja Ivánt, de Aim belerúg és a lény kicsit meginog.
~ Meg vagy!
Tüzelek a lényre és a találatok szépen találnak, de ez nem különösebben zavarja.
~ Miből van ez... a többiekhez képest még erősebb és egy normálishoz képest, micsoda mutáns.
Bevetődik a ládák közé... biztosra veszem még él.
-Leszedte?
-Ellenőrizzék,gyerünk!Doki,lesse meg Freezt!
Freez már halott... lenézek tetemére és új erőt kapok. Coopman int, hogy előre... Ellenőrzöm a gránát vetőt hátha van benne valami, ha igen oda pörkölök a ládák közé. Ha nincs akkor előre megyek a pisztolyommal és egy meggyújtott fáklyával.
- Még biztos él egy ilyen qrva dög nem hal atombombába se... -mondom felfort agyvízzel-
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 1:49 am

A lény nagyon gyors. Rám vetődött és szét akart tépni, de Aim meg akadályozta, egy jól irányzott rúgással. Fel pattanok és előveszem a pisztolyt. Hallom, ahogy Bisur ordít.

- Még biztos él egy ilyen qrva dög nem hal atombombába se..

- Tuti életben van.

Majd oda sétálok nagyon lassan.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 2:34 am

*Bisur odapörköl egy gránátot.A ládák szétrepülnek és ami fel volt tornyozva az leomlik.A füst szétoszlik pár pillanat múlva.
-Ez bebaszott neki!-*szólal meg Aim,és felzárkózik Ivánhoz.Shade Coopman mellett,míg Bisur kissé elszakadva egyedül.

Ahogy közel érnek hirtelen a ládák tömege robbanás szerűen csap ki.*
-Itt jön!-*kiált fel Shade ahogy a nagy dög egyenesen neki ugrik.A fiatal tizedes fél kézzel tüzel a pisztollyal de a harmadik lövés előtt a lény egy csapással leválasztja a pisztolyt tartó kézfejét.
-A kezem!!!-*hörgi sokkos hangon,majd a következő csapásra oldalra zuhan egyenesen Coopmanre.*
-TE rohadék!-kiált fel Aim de és már lő is.Hiába a pontos célzás olyan mintha egy páncélt lőne.
A dög egyenesen Bisur felé fut most és rá is veti magát ha nem talál ki valamit.Közelről megfigyelve a lényen van pár gyenge pont,ahol a bőr vékonyabbnak tűnhet.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 2:57 am

- Istenem! Shade- kiálltok fel, majd a pisztolyomat oda adom Aimnek.
- Lődd a páncélja vékonyabb részét.- eközben futni kezdek a hajóra. Ha jól emlékszem, van egy tartalék láda, amiben fegyverek és után pótlás van. ( Ha van, akkor egy impulzus puskát és egy mesterlövész puskát ,meg 3 db gránátot magamhoz veszek.. Kapkodok, remélem találok valamit. Gyorsan sietek vissza, és lőni kezdek, majd ha oda értem Aim-hez. oda aadom neki.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 3:30 am

Kilőttem egy gránátot ami szépen robbant... dobozok szana szét mentek.
~ Ez nem tettszett mi?!
-Ez bebaszott neki!
Persze a dögnek ez mit sem ártott...
-Itt jön! -robban ki a ládák közül és Shade felé rohan aki örült módon kis pisztollyal lő rá.
-Itt jön!
~ Még olcsón megúszta...
-TE rohadék! -majd bele lő párat Aim, de lepattan róla minden-
Majd egyenesen felém veszi az irányt...
~ Gyere játsszuk le... -a fáklya kiesik a kezemből csak a pisztoly marad benne-
Fölöttem van a dög, és engem akar... de az idegeim még mindíg nem csillapodnak...
Rá vicsorgok...
- Te mutáns geci!
És egy hirtelen mozdulattal a csúnya szájába dugom a piszolyt és jó párszor elsütöm... eközbe még a nyakánál beszúrom a tőrt... biztos ami biztos... Ha valami nem sikerülne vagy a tőr már bent van, fogom a fáklyát és azt az oldalába nyomom. Eközbe próbálom leszedni magamról, lábammal lökni.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 4:59 am

*Iván eltűnik a gépben,bár ő is sejtheti hogy mire kijön Bisurt már vagy cafatokra tépik vagy a dög hal meg.Talán jobb lett volna helyben segíteni.

Bisurt ledönti a lény,de a tőr hirtelen a nyaki részbe csap.Az anyaga erős így átviszi a mutáns nyakát.Válaszul hatalmasat csap a karmával a testére.Bisur mellkasáról szinte lejön a bőr és a karmok mély sebet szántanak.Utolsó erejével a lény pofájához tartja a fegyvert és lő egyet.Az hátra bukik,de nem hal bele.A sebből sav fröccsen ami Bisurra hull.Páncél híján a testét több helyen megégeti,de arca elé a karját teszi.

A rúgás oldalról jön,Aim felől.A lényt telibe kapja,de az visszakézből rácsap a lábra.Akárha rongy lenne úgy hajlik el a térdnél.Aim felüvölt és összeesik.
A predalien legördült a súlyosan sebesült Bisurról, de ismét feltápászkodik hogy befejezze amit elkezdett.Hirtelen pisztoly lövések dörrennek.
A Doki kezd el tüzelni,mire a mutáns átlendülve Bisuron, felé fut.

Talán Iván épp időben lép ki a fegyverekkel amit bent talált, hogy használja is.Amik bent voltak az két pulzus karabély,gránáttal és egy lángszóró.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 5:16 am

Gyorsan benyomom a lény pofájába tőrt... ez se tesz sokat neki...
~ Mi a fene mi a szarból vagy te...
Majd belém csap a lény először csak enyhe meleg érzést érzek, tudom akkor fontos eret vágott. Majd még belelövök a lény fejébe amire az hátra dől... majd Aim belerúg... érzem folyó vérem és a savat, mintha égne a testem. A lény újra fölém hajol...
~ Na pont egy ilyen mutáns dög nyír ki... de legalább nem szaporítom a létszámukat.
Majd lövések... Doki lőtt... a lény felé rohant...
~ Pont azért kell meghalnia neki is mert meg kar menteni... és még el se mondhattam neki... magamnak se mondtam el... na ezt már nem...
- Iván -hörgök fel- //Amolyan last stand módba//
Éreztem még forogni a világot majd elájultam.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 5:46 am

Bent a hajóban kutakodni kezdtem. Meg fogtam a léngszórót és magamra akasztottam, majd a két impulzust a kezeimben tartva kisétáltam amilyen gyorsan csak tudtam.

Kint, már dől a vér. Sokan meg sérültek. Freez, most Coopman és Aim. Végül a doki következik, akit a szörny kiszemel magának.
- Hééé te szemét! Itt vagyok.- kiáltom felé és tüzelni kezdek a karabélyokkal. úgy próbálok célozni, hogy másokat ne sértsek meg a xeno kívül. Pár sorozatot leadok, majd az egyik karabélyt oda dobom Coopmannak.

- Gyere csak. Ne félj, adok neked cukorkát.
ha közelítene a lény, és biztos távolságban van a társaimtól akkor lövök egy gránátot a testére.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 6:22 am

*Coopmannek nem lehet dobni mert Shade fekszik rajta.Bő 80-85 kiló amit hozzávágtak a fiatal tizedes képében és feltehetőleg csúnyát koccantak.
Iván ezért tüzelni kezd.A lény már sebesült és épp félúton volt a doki felé.
-Gránátot neki Iván!-*szól a Doki is,bár elég közel vannak mindketten.A lövések találnak de és talán meg is ölik majd,de nem biztos hogy nem éri el a Dokit előtte.

Ahogy egy pillanatra végig tekint a csapaton láthatja, hogy mindenki a földön.Bisur hallja a fegyver ropogását és Aim fájdalmas üvöltését is.Nem tudja mi fog történni,épp elvesztené az eszméletét de még oldalra fordul.Talán még tehet valamit a helyzetért.Aim fegyvere még elérhető kúszva,csak úgy mint a sajátja.Hogy melyikbe mennyi a lőszer,azt nem tudni.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 6:31 am

Képek... hangok... fegyver ropogás... megint képek...
~ Ne, ne.
Majd felébredek, látom Ivánt két impulzus karabéllyal mint egy örült lövi a lényt... ami Doki felé közeleg.
~ Na jó, amíg még élek... most már bejezem ezt a dögöt.
Egy nagy és fájdalmas mozdulattal megragadom Aim fegyverét és a lény lábát célzom, ha üres a fegyó előveszem az enyém és hátulról a térdébe vagy achilles inába lövök.
~ Szemét rohadék...
Látom a csapatot. Romokban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Destiny csempészhajó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Destiny csempészhajó
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr-
Ugrás:  
Saját fórum a HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity