Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Destiny csempészhajó - Page 6  title=
Facebook

 

 Destiny csempészhajó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 6:47 am

Amikor megnéztem Ghostot, már halott volt. Bisur jó munkát végzett. Ránéztem és láttam, hogy valami nem stimmel nála. Arca eltorzult, majd összeesett és eszméletét vesztette.
- Mi a franc?- fakad ki belőlem a kérdés és remegni kezd a testem. Akár a kemény Szibériai hidegben. De én bírtam a hideget. Fájdalom tört ki bennem és köhögni kezdtem. tudtam, hogy itt a vég. Erőmön felül próbáltam teljesíteni és nagy kínok között tudtam csak lenyomni a konzolt.

Amikor felkeltem a fények világítottak. Azt hittem a menyben vagyok, de a kommunikátorom megszólalt. Gyorsan mennünk kellett. Össze szedtem a fegyvereket. A Shotgunt megtalálva oda nyomta Bisur kezébe. A revolvert elvettem és megtöltöttem. A szolgálati pisztolyomat ellenőriztem. Szét néztem és láttam, hogy a folyosón kívüli teremben egy csapat xeno ébredezik. Gyorsan kutakodni kezdtem, hogy hát ha találok egy panelt. Szerencsémre találtam is.

- Hé Bisur erre.- mondom a kómás társamnak.- Hagyd a berendezést, egy áramcsapás lehet, hogy tönkre tenné az ellátást.

Fegyvereimet előre tartva mentem. Megnéztem, hogy mennyire nyálkás és milyen a levegő minősége. Hát ha találok egy feliratot.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 7:09 am

Őrült tombolásom közepette el is feledkeztem a már-már halálos dózisu gázról.
Majd szédülés és összeestem. Szédültem, dőlt az orromból a vér.
~ De legalább nem egy dög ölt meg...
Majd arra ébredek, hogy friss levegő után kapkodok. Fény jelenik meg.
- Isten elnézted a házszámot...
-Itt Coopman! Jelentést!
- Épp hogy élünk uram a létfentartás bekapcsolva, Ghost mindvégig áruló volt, likvidáltuk.
Majd megtörténik a deja vou... pont ez történt a gatewyon is előző küldetésünkön.
~ A fene egye meg, Ghost... ezért te vagy a hibás.
Majd meglátom a másik teremben a rengeteg xenot.
~ Sándor... nem meg mondtam, hogy nem kéne... franc.
Iván kezembe nyomja a shotgunt majd betöltöm.
- Hé Bisur erre. Hagyd a berendezést, egy áramcsapás lehet, hogy tönkre tenné az ellátást.
- Dobj egy gránátot a másik szobába... gyorsan!
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 11:05 am

*A járat nyithatónak látszik most hogy visszajött az áramellátás.Felirat nincs,bentről viszont a ventilátorok hangját is hallani.
A rádió felszólal.*
-Itt Freez!-*a háttérben lövések zaja,és Coopman hangja amin a Dokinak mond valamit,talán hogy hátrébb.*-..Húzzatok bele srácok,a dögök úgy tűnik ellepik a hajót.A hidat tartjuk,de hamarosan vissza kell mennünk a vezérlőbe.Ott találkozunk.Ha kell valami.Vonalban leszünk!-
-..Aim a lábát!-*hallatszik egy Xeno visítás,amint Shade a rádióba szól.-Freez! Zárd le az ajtót mögöttünk!Ezek ellepnek mindent!
-Vettem..csak egy pilla..Megvan!-
-Kösz haver..Shade kilép.-*halkul el az adás.*

Iván reagálhat Bisur felvetésére is a gránáttal,hisz ez a jelenet hamar lefut és nem akadályozza a mozgásban.*

//Ha olyan a helyzet hogy valamit megvitat a két kari akkor 3-4 mondatos reaggal is jelezhetitek hogy elfogadja a kérést mesélő nélkül.Csak az eredményt fogom én megmondani Smile //
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 4:14 am

- Dobj egy gránátot a másik szobába... gyorsan!- kiálltja Bisur. Iván arca eltorzul, a dühtől. Majd megragadja társát és előre löki a járatban. A panelt magukra zárja, amennyire csak lehet.
- Figyelj nem pazarlom a gránátomat. A sötétben nem láttam, hogy milyen berendezések vannak. Lehet, hogy a létfenntartás egyik gépje megsérülne.- majd sietteti Bisurt lökdösve- Siess, mindjárt a nyakunkban lihegnek.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 7:47 am

Iván mérges lett és belökött a járatba.
~ Ostoba...
- Figyelj nem pazarlom a gránátomat. A sötétben nem láttam, hogy milyen berendezések vannak. Lehet, hogy a létfenntartás egyik gépje megsérülne.
Majd meglök egyszer-kétszer.
~ Agyamra megy...
Majd sietősen kúszok vagy megyek a járatban, helytől függ.
- Siess, mindjárt a nyakunkban lihegnek.
~ Na jó...
- Naná, hogy a nyakunkba lihegnek... mivel nem robbantak szét, mit félted annyira azt a kibaszott gépet?! Már van friss oxigén, 20perc alatt eltűnünk innen, itt se voltunk de ha te alig lőszerrel akarod őket legyőzni legyen.
~ Végülis lehet igaza van de ott van még a mentő kabin is...
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 1:40 pm

*Meghajlított háttal,amolyan törpejárásban haladhatnak a durván 1 m magas és kicsit talán kevesebb mint 1m széles járatban.A konzolt megnyomja Iván lezárja az ajtót.Bisurnál még azóta is ott virít Freez kis kéziheggesztője,ha használni akarják.Örökké nem tartja vissza Xenokat, de időt nyerhetnek...Illetve veszíthetnek is egyben,ha esetleg nem csak ott ébredeztek hanem esetleg máshol is, és már támadnak feléjük.
Ezt nekik kell eldönteni.

Bisur a Friss levegőt emlegetve, meg is kapja a magáét belőle ahogy elől halad.Egyre erősebben süvít a friss finom levegő de kétségtelen, hogy hamarosan azt kívánja majd hogy bár ne tenné.
Gyanúsan semmi mozgás,semmi Xeno.

A szellőző egy elágazáshoz ér,de mondhatni inkább egy szakadékhoz.Az út fel illetve le vezet,és semmi létra.A járat olyan 1 m széles lehet össz-vissz,Ugyan olyan mint amin eddig haladtak csak most fel és le folytatódik.Feltehetően nem közlekedésre találták ki,de a jó gyalogos nem ismer lehetetlent.//Razz//
Fent és lent is durván 3-3m magasság/mélységben,ventilátorok pörögnek veszett tempóval.Érezni hogy felfelé szív míg lentről fújja a levegőt,de a borotva éles pengék nem túl emberbarátnak tűnnek.Az biztos, hogy bármelyik végtagot bekapva levágnák.

Iván mérnöki jártasságának köszönhetően rájöhet,hogy ez itt az a szellőzőjárat ami a gépek hűtéséért felelős.Ebből egyértelműen következik az is,hogy szintenként vannak beépítve a ventilátorok.*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 3:46 am

Mentünk tovább a járatban. Szűk volt, de ezt már megszoktam.
~ Remélem nem jönnek gyorsan utánunk. Ekkor villant be Freez hegesztője.
Oda nyomom Ivánnak.
- Te értesz hozzá jobban és a hely i szűk, hegeszd be ne jöjjenek utánunk.
Majd ezután tovább indultunk. Majdnem beleestem a szellőző ventillátorjai közé.
- Vigyázat azt hiszem itt az útvége. -mondom Ivánnak-
~ Büdös ventillátorok. Hmmm... talán még a hasznunkra is válhatnak.
- Iván azt nem lehetne, hogy csak egy időre likvidáljuk őket? Utána visszakapcsoljuk?
~ Eléggé csapda jellege van ennek az egésznek, csak remélhetjük, hogy a hídon...
- Freez veszitek? Segítség kellene.
Ha esetleg közbe beütne valami gikszer és betörnének a dögök, kilövöm az alsó ventillátorokat és lecsúszok, így próbálok gyorsan menekülni.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 4:00 am

Bisur a hegesztőt a kezembe nyomta, hogy használjam. Nem tetszett az ötlete, de legalább egy ideig csak egy irányból támadhatnak ránk. Feladatomat elvégezve vissza megyek Bisurhoz, aki kérdezget.
- Iván azt nem lehetne, hogy csak egy időre likvidáljuk őket? Utána visszakapcsoljuk?
- Nos az ajtót behegesztettem. Csak előre. Nem akarom, hogy a berendezés tönkre menjen. Szerintem le kellene mennünk. Hát ha találnunk egy jobb utat, vagy egy liftet. Minden szinten van egy ilyen hűtő szellőző. Meg Freeez melyik szinten is van?
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 4:31 pm

*Iván ép hogy befejezi a hegesztést, és máris csapkodják a járatot.Kihátrál majd egymás hátát figyelve megállnak.Elég zsákutcának tűnik.
Iván kissé megzavarodott a helyzettől látszólag.Hirtelen a lyukban cserben is hagyja a tájékozódó képessége,így azt se tudja fel vagy lefelé van Freez és a csapat.
Előfordul az ilyen,nehéz szituációkban.Talán ráférne egy kis helyrerázás.

Bisur viszont ép eszénél marad.Habár lehet ő se tudja hova tovább,de legalább a rádión beszól.Közbe le majd fel tekint.Úgy tűnik igencsak körülményes lenne szétlőni a berendezést,mert ahhoz a ventilátor propellerét kéne valahogy kilőni,ami jelen esetben elég stabil.Feltehetőleg nagyobb nyomás, illetve roncsolás esetére is felkészítették, mint egy sima lőfegyver.

-Itt Freez.Veszem az adást...-*recseg bele Freez, jól ismert hangján.*-A ventilátorokat le tudom állítani..de a feljutást nektek kell megoldani.Ha visszamentek...hm..ja hogy az nem egy opció....-*majd némi zaj a háttérből.*-Bisur...Tempózzatok mert már nem sokáig tartja Coopman a hidat..azt itt ragadunk kísértetnek!-*magyaráz de közbe hallani a fegyverropogást.*
-Oké..A lényeg hogy 2 szintet kell feljutnotok.Közvetlen alattunk vagytok..Ismétlem! Közvetlen alattunk...Ha fel tudtok valahogy mászni,akkor egyenesen a vezérlőterembe juthattok..Lefelé pedig a...-*kicsit elhallgat amíg keresi.*-..oda jobb ha nem mentek..Az a raktér..Azt hiszem onnan szöktek ki a dögök...Mhm...Szóljatok és kapcsolom a ventilátort! Freez kiszáll.-*majd elhallgat.*

*Mihelyt szólnak a ventilátorok lassulni kezdenek és 10 mp múlva meg is állnak.Ezt a problémát megoldották,de a nagyobb baj az hogy a szellőzőjárat lehegesztett része hirtelen behorpad.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 6:40 pm

2 szinttel felettünk vannak.
- Oké állítsd le a ventilátorokat!
Majd az leáll. Épp gondolkodom, hogyan jussunk fel, amikor eszembe jut egy jó ötlet. Bisurra nézek.
- Add ide az övedet.- közben az enyémet is leveszem. Összekötözöm és feldobom a ventilátorra, azon majd felkapaszkodunk és eltűnünk innét.
Ötleteim közepén már behorpadt a szellőző hegesztett ajtajai. remélem van még egy kis időnk.
- Menj előre Bisur.- majd a kommunikátorba beszélek. - Freez itt Iván. Ha szólok betudod kapcsolni a ventilátort?
Csak remélem, hogy Bisur idejében feltudott mászni. Én még pisztolyomat tartom. ha betörnek akkor lövök, de egy gránátot is tartok a kezembe. Ha felmászott Bisur és még nem törtek be, akkor én a gránátomat kibiztosítom és oda dobom az ajtóhoz. Azután, gyorsan felmászok. Gyorsan leszedem az öveket. Közben csak remélem, hogy fedezz a társam.
- Freez kapcsold be!- ordítok a kommunikátorba.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 6:55 am

~ Ezek a dögök...
- Add ide az övedet.
Furcsán tekintek Ivánra majd odaadom neki. Majd Iván összeköti a sajátjával és feldobja a leálló ventillátorra.
~ Jó ötlet, bár lehet falmászás gyorsabban menne. Bár lehet ő nagy orosz állat létére... nem olyan mozgékony.
- Menj előre Bisur. -és ekkor behorpad a szellőzőn a lap-
~ Hmmm sietni kéne.
Majd eszméletlen sebességgel kapaszkodok fel az övön.
Mászás közbe gondolkodom.
~ Közvetlen alattuk? Bakker ha ezek valahogy utánunk jutnak tökéletes csapdába kerülünk. Nem számít.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 9:12 am

Iván feldobja mikor már csak lassan mozog,így sikerül rátekerednie az öveknek.Ahogy Bisur megrángatja,elég instabilnak tűnik,de a falmászás ötletet összevetve már nem is rossz.
Felhúzza magát,majd a hátát kitámasztva a lábával,és az övbe kapaszkodva felfelé araszol.Átbújva a ventilátoron viszont még 3m választja el hogy felérjen következő szintre.Onnan még egyet kell másznia majd.

Iván hagyja hogy Bisur menjen,és türelmetlenül rágcsálja a száját.Ahogy Bisur átmászik a ventilátoron jelez hogy jöhet.//Egyértelműen ketten nem csünghetnek egyszerre mert leszakadnának.//
Ebben a minutumban áttörik a záróajtót.Iván a gránátot kibiztosítja és előre löki,majd lendül hogy másszon felfelé.
A robbanás és xenovisítás egybeolvad,viszont a zárt helyen a légnyomás felerősödik.

Iván megcsúszik és pár centit zuhanva megkapaszkodik fél kézzel az övben,Míg Bisur is megcsúszik a felfelé löködő nyomástól és fél méternyit visszazuhan,pont az álló ventilátorra.
Nem esik különösebb baja de így viszont közelebbről látja hogy az övek csomózása lassan de biztosan kezd kioldani,és Iván még mindig nem tudott jó pózba kerülni.

A helyzetet nem javítja az se hogy a robbanás helyéről újabb Xeno hang jön,de alulról is.A lenti álló ventilátor alatt fel is tűnik a fekete rémség.Sokkal gyorsabban mászik mint Iván főleg,hogy a robbanástól még helyes pozitúrába is kéne húzni magát.
Bisur szintén látja a lenti lényt, de hall hangokat felülről is.Talán ezzel bezárul a kör?*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 9:23 am

Egyszer csak hallom ahogy áttörik a lemezt. Majd a robbanás.
~ Rossz jel.
Majd lezúgok a ventillátorra.
~ Ó a fene egye meg.
Majd észreveszem a csomót, Ivánt és a dögöt.
~ Ó hogy rohadnátok meg ti büdös... ennyi tisztesség se szorult belétek.
Majd elkapom az övet az egyik kezemmel, felfelé húzom Ivánt, másik kezemmel a shotgunnal Iván mellett ellövök, a dögre, ügyelve, hogy Ivánt a himbálózás ellenére se találjam el. //amolyan, utolsó erőből//
~ Sándor, most haragszom, már megint meghalt az osztag fele, ráadásul... na jó azt csak remélem felül tartják a frontot, mert ha nem... na jó.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 9:55 am

Szar helyzetbe kerültem. A páncélomon lévő felirat, ebben a pillanatban is helyeselt. Hús konzerv. Bisur felmászott. Én még kibiztosítottam a gránátot és eldobtam, amikor már a lények bent voltak. Felhúztam magamat, amennyire csak tudtam. A légnyomástól lecsúsztam pár centit és csak fél kézzel tudtam kapaszkodni. A robbanás irányából újabb xeno hangokat hallottam. Kezdek bedilizni.
- Ezek sosem fogynak el?-ordítom el magamat. Meglátom az alattam lévő idegent ,hogy kúszik fel villám sebesen. Annyira megijedtem ,hogy hirtelen felhúztam magam. Remélem erős kezeim gyorsak és társam is utánam kap. Próbáltam át préselni magam azon a ventilátoron. Szerencsére vékony alkat vagyok és magas. Olyan Colos fajta. Remélem a félelem, és az adrenalin segít, hogy gyorsabban fel pattanjak. Megpróbálok a társamba kapaszkodni és felhúzni magamat. Egyik oldalt megkapaszkodom a falnál és fellendülök. Pisztolyra váltok és tüzelni kezdek a fenti lényre.
- Freez indíts be a kibaszott ventilátort. - Ordítok közben a mikibe. biztos hallja a lövéseket és a xeno hangot.- Bisur húzz onnét. gyere feljebb.


Ha esetleg nem tudnék feljutni és leesnék. Próbálok úgy helyezkedni, hogy az alienre essem és majd ő tompítja az ütődést a földön. Esés közben megragadom a mellemen lévő kést. ha még lehet, akkora levegőben meg szurkálom a szemét disznót. ha nem akkor, amikorra földön vagyunk( gondolom én a ventilátor leszakad az esés közben és a kamrába esünk). akkor döfök belé. Majd késemet vissza szúrom a tokba. és pisztolyra váltok. Nagyon gyorsan körbe nézve.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 10:12 am

*Bisur felhúzza Ivánt majd tüzel.A lenti dög a lövéstől visszaesik a ventilátorra ami fémesen reccsen egyet.
Iván elkapja társa kezét és átpréseli magát.Hirtelen a szellőzőből ahonnan jöttek, egy újabb Xeno jelenik meg.
Nincs sok idejük.Bisur bakot tart Ivánnak akit így fellendít a következő 3 méteres távon,így ő már ismét a következő szinten lévő ugyan olyan szellőzőjáratban van mint ami lejjebb volt.Ezek szabványok.
Ami viszont fent fogadja kissé kellemetlen.Az idegen már ugró távban volt.Iván a falnak lapulva tér ki,de páncélját így is karmok súrolják.Az alien egyenesen beleugrik így a "szakadékba".
Ez sajnos Bisurnak rossz hír aki még mindig bent van.Egyenesen mellé csapódik a dög és rángva tápászkodik.

-Vettem, indulnak!-

A parancsra a ventilátorok lassan beindulnak,de Bisur mellett még mindig ott heverészik fekete kis barátja aki hamarosan elég éber lesz hogy széttépje.

Pont egy cselekedetre marad idő mindenkinek,mielőtt a ventilátor beindul és ledarálja az ott lévőket.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 1:02 pm

Nagy szerencsémre felhúzott Bisur. Gyorsan felmásztam, amíg ő bakot tartott. a 3. emeleten már egy xeno várt rám. szerencsémre a falhoz lapultam. Hallottam, ahogy a karmai a páncélomon csikordult. A lény beleveszett a szakadékba. Bisur még nem volt fent, így elő rántottam pisztolyaimat és tüzelni kezdtem a dögre.
- Húzz bele Bisur. Csak másszál. - ordítom neki, közben párszor meghúzom a ravaszt. addig nem hagyom abba a lövést, amíg Bisur fent nem lesz, vagy amíg nem fogy ki a táram.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 9:52 pm

Bakot tartottam Ivánnak, ő ügyesen fel is mászott.
~ Gyerünk gyorsan... mindjárt itt vannak.
Aztán hallok valami hangot felülről.
~ Biztos Iván az... sikerül kijutnia.
Majd hallok egy hangot, először azt hiszem Iván mászott vagy esett vissza, oda fordulok bólintok egyet majd teljesen nyugodtan visszanézek a járatba. Ekkor már le is esik nekem mit láttam. Iván tüzet nyit.
- Húzz bele Bisur. Csak másszál.
~ Hoppá.
Megpróbálok felmászni, meg is vagyok ijedve, ami ritka de legalább gyorsabban mászok.
~ Gyerünk, gyerünk.
-Vettem, indulnak!
Gyorsabban kezdek mászni, remélem még Iván is segít.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 10:42 pm

*Iván tüzet nyit és Bisur megfeszített tempóban mászni kezd.Az alien Feltápászkodva a farkát lengeti hogy felnyársalja Bisurt,de jókora lövéseket kap.A végtag leszakad,és ahogy meglengeti némi sav csap ki,pont a mászó katona hátsója alá.Utolsó megoldásként Bisur "szélárnyékába" húzza magát,Iván képtelen eltalálni így egyenlőre,viszont társa mér majdnem felér.
A ventilátor beindul ez löketet ad Bisurnak is a mászáshoz.Iván elteszi a magnumot és félkézzel felrántja társát maga mellé.A pánik jókora erőt ad.
Alatta már ugrásra készen állt a dög,de ezúttal ráfaragott.Iván a maradék tárat belepumpálja,amivel kizökkenti az egyensúlyból.Egyenesen a darálóba zuhan,ami szét is tépi.

A rossz hír hogy a daráló a savtól lassan de biztosan leállni látszik,majd az alien teteme tovább zuhan,megrongálva az alatta lévőt is.
Iván és Bisur választás előtt áll.Még egy szint van köztük és Freezék közt.A továbbmászáshoz le kell állítani megint a ventilátort,míg a szellőző ezen része kitudja hova vezethet.*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 11:23 pm

Nagyon, de nagyon nagy szerencsémre Bisur feltudom, húzni. A lényt. párszor eltalálom, aki a ventilátorba esik és szét marja.
- Ez hamarosan le fog állni. menjünk ki ebből a járatból élet veszélyes.

Majd Bisur magam elé helyezem, hogy menjen ki innét. Közben tárazok, és fülelek, hogy jönnek e újabb xenok. A szolgálati pisztolyom van nálam. A revolveremet eltettem, de gyorsan kiveszem és megrázom, hogy lássam mennyi lőszerem van. ( majd légy szíves írd le, hogy mennyi van. Egy orosz rulett bármikor jól jöhet xD) Majd vissza dugom a derekam mellé, a nadrágomba. A ventilátortól távolabb állok, a kijárat felé és pisztolyomat kezemben célzásra tartom.
- Gyerünk Bisur, jah és tölts!- mondom idegességembe. " Mindig is utáltam a szellőzőket"
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 7:46 am

Még éppen sikerült Ivánnak felhúznia.
~ Kísérteties a másik szinten meg pont én mentettem meg. Ez lehet egy jel... egy igaz bajtárs.
Majd felfigyelek egy hangra, erőteljes lüktetés, ütés.
~ Mi a fene. -majd érzem a szívem az olyan erősen ver, hogy kintről is tisztán hallani-
Majd Iván előre küld.
- Gyerünk Bisur, jah és tölts!
Betöltöm a shotgunt majd a pisztolyokba is tárazok. Ezután meg indulok előre.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 1:20 pm

*Bisur megindul.Látszólag ez a szellőző egy alvó hely volt a kis dögnek akit bedaráltak.A járat szűkül és egy beugrón is fel kell kapaszkodni ami olyan egy méter magas csupán.A lépteik konganak jelezve hogy ez alatt a szellőzőjárat alatt bizony nincs most semmi,tehát valahol egy plafonon vezet végig.Végül elér egy rácsozott kijáratot.A rács csavarjai meg vannak lazulva,könnyen kirúgható.

Iván követi és fedezi társát.Alulról a dögök hirtelen megjelennek,szerencsére a járat szűk így nem fér el csak egy lény egyszerre,és nehéz hibázni.Iván a végtagokat lövi,mert minden egyes leszakadt végtagú vergődő dög csak akadályozza a többit.Egyet lebénít aki feltartja a "sort",majd jön az 1 méteres felmászás.Mire felér már a sarkában is van egy dög.A belső szájával harap Iván lába után de elhibázza.Cserébe a katona fejen rúgja,majd beleengedi a maradék tárat.A xeno visszaesik és elzárja vergődésével az utat társai elől.Ahogy tud törpejárásban gyorsan lépdel kifelé Bisur után.

Kiérve aztán csodák csodája,a konyhában lesznek ahol már egyszer jártak is.Itt van beljebb az étkező (ahova Iván mászott le) és a mosdó is (ahova Bisur mászott le).Innen nyílik az ajtó is a folyosóra,ami majdnem összenyomta Bisurt.Ezúttal viszont zöld a panel jelezve működését.
Ahonnan imént kimásztak nem sokára visszhangokat bocsájt ki jelezve hogy már jönnek utánuk...*
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 2:28 am

Kígyózunk a szellőzőben. Kevés hely van. Minden lépést dobogás kísér. Kicsit kezdek oldani, mert egy dögöt sem látok és nem hallok a léptein miatt. valahova elérünk, közben megjelentek kedvenc játszótársaink. tüzelni kezdtem. A végtagjaikat célozta több, kevesebb sikerrel. Egyszerre csak egy lény tudott jönni. Liba sorban haladtak, így a halott dög feltartotta a többit.

- Bisur siess már! Itt lihegnek a nyakunkban. - kiáltom idegesen.

Társam össze kapva magát gyorsabb tempóra vált. Egy mászós részre érkeztünk. Bisur felmászott. Én voltam a hát véd. Én voltam a soros. Felsőtestem fent volt. Egy dög a lábam után kapott, de elhibázta gyorsan fel akartam húzni magam és közben bevertem a fejemet, így lejjebb estem ,de gyorsan megkapaszkodtam. Szerencsémre a dögöt fejen találták lábaim rúgás gyanánt. Igen hülyén nézhettem ki ebben a helyzetben. A rosszban is van valami jó Very Happy

Amikor felértem leápoltam a xeno-t ólommal. Ő szép szokása szerint vergődött és a savat fröcskölte. A fejemet megcélozva, szerencsémre elhúztam onnét. Így a sav nem marta le a fejemet.

Bisurral kimásztunk a szellőzőből. Ismerős helyen találtuk magunkat. A konyhában, ahol már jártam. Gyorsan táraztam egyet és elő vettem a magnumot, hogy azt is megtöltsem. Hallottam, hogy a szellőzőből hangok szivárogtak ki.
- Jönnek a dögök!-kiáltok egy nagyot, majd Bisur vállára teszem a kezemet. Solgálati pisztolyommal mutatom, hogy merre menjünk .A magnumot elraktam, de megpróbáltam tölteni remélem sikerrel jártam.

A Folyosó felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 2:50 am

Gyorsan mentem előre a szellőzőbe... majd halottam Iván lövéseit.
~ Jönnek... jönnek, és hazai terepen vannak, mi meg nem...
- Bisur siess már! Itt lihegnek a nyakunkban.
Kicsit hátranéztem majd láttam a sok dögöt áramlani, egyet kettőt szépen leszedett már Iván, végtagok itt-ott...
~ Hoppá...
Nem is kellett több, hihetetlen tempóban indultam el kifelé... Többet nem néztem hátra, csak a lövéseket halottam.
- Jönnek a dögök! -majd Iván a vállamra teszi a kezét-
A szellőzőből jönnek a hangok.
- Na jó, nyulcipő.
Gyorsan oda rohanok a konzolhoz és megnyomom a zöld gombot.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 5:37 am

*Bisur a konzolt megnyomja.Eszébe ötlik a látvány amit legutóbb látott amikor itt járt.Rengeteg "alvó" Xenomorph.Akogy az ajtó nyílik,a kis résen keresztül egy karmos kéz csap ki.
Bisur hátrébb lép,és a puskát egyenesen a lyukra tartja,majd lő.Visítás hallatszik és a sav gőze ahogy marja a padlót.A fegyvert felhúzza majd a már félig kinyílt ajtón belépve,a földről felpattanó alien egyik lábát lövi el.A következő lövés már a vergődő lény nyaki tájékára mehet,ezzel leválasztva a fejet a testről.
Hirtelen megtorpan az ajtóban ezután.

Iván tárazott és közbe utasította társát hogy hamar el kéne húzni.Nem sokkal később a szavait igazolva egy fekete dög jelenik meg onnan ahonnan az imént ők másztak ki.A magnum pont alkalmasnak tűnik arra hogy visszatartsa őket,míg Bisur az előttük lévő utat tisztítja meg.Egy dögöt sikerül súlyosan megsebezni,de ez nem megoldás a helyzetre.Átszaladnak a konyhán,majd Bisur rácsap a konzolra.
Iván a shotgun lövéseit hallja 3x minimum,de kénytelen bízni a specialista képességeiben,hogy megöli a lényt,mert ezúttal neki a hátukat kell figyelni.A magnum ismét kattan.//még 3 törltehtő újra de ez elég lassú folyamat//
A dögök pedig csak jönnek.Iván már hátrálna is tovább de megakad Bisurban egyetlen pillanatra.Ekkor maga mögé néz.

Minkét katona a lift felé vezető folyosót látja.Az egész folyosó tiszta,és csendes.Pont ez az ami zavarja őket.
Végig pásztázva a bal oldalon ki van döntve pár oldallemez.Emlékeik szerint ennek az egyikébe "aludt" egy dög.
A jobb oldalon végig fent vannak a lemezek de ott meg a padló van felszakítva,mintha valaki a szerelő aknából kitépte volna azt.
A folyosó elég széles hogy megpróbálják mindkét veszélyes helyet kikerülni,de ez esetben középen kell haladniuk,ahol viszont közvetlen a fejük fölött fut egy szellőző járat.

A sarkukban lihegnek már a dögök,egy pillanat amíg eldöntik hogyan és hol próbálnak végig futni a lifthez.*

-Itt Freez! Elhagyjuk a hidat,találkozunk a vezérlőben! Ha kell valami még most szóljatok! Freez kilép.-*Hallatszik a háttérben Coopman noszogatása is.
-Gyerünk katonák!Senkit nem akarok itt hagyni!-
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 5:52 am

Az ajtó szépen lassan kinyílik majd egy kéz vágódik ki.
~ Csak semmi hirtelen mozdulat Sanyi.
Majd belelövök a shotgunnal, belépek és tovább aprítom a dögöt. Közben hallom ahogy Iván pisztolya is párszor eldördül. Bíznom kell benne.
Majd a folyosóra tekintek.
~ Túl csendes.
Fent van egy szellőző a padlón egy lyuk és a falban is egy lyuk.
-Itt Freez! Elhagyjuk a hidat,találkozunk a vezérlőben! Ha kell valami még most szóljatok! Freez kilép.
-Gyerünk katonák!Senkit nem akarok itt hagyni! -szól Coopman-

- Kéne a lift.
Majd a lifthez rohanok, azon az oldalon ahol a lyuk van a padlóban, ha elé érek átugrom, de nem akarom, hogy a falból kicsapódó farok öljön meg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Destiny csempészhajó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny csempészhajó   Destiny csempészhajó - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Destiny csempészhajó
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Űr-
Ugrás:  
Saját fórum a HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity