Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Árny vadász vs Bisur  title=
Facebook

 

 Árny vadász vs Bisur

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vérengző





Árny vadász vs Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Árny vadász vs Bisur   Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 10:43 am

Árny vadász vs Bisur Hq0s1mcc0dhyg6qfip2o


Szeles reggel volt.Egy kis katonai csapat felfedezett egy náci bunkert.Mikor lementek nagy tűzharc kerekedett és egyetlen túlélő maradt.A rádió segítségével egy másik csapatott küldenek a erősítésnek hát ha vannak még ellenfelek.A túlélő várakozás közben szét néz a kihalt bukerben.

Remélem mindent értetek.A piros pötty Árny vadász ,a kék pötty pedig Bisur.Az erőviszonyokat nézve és a helyszínt bisur te max. 3 fegyvert vihetsz.A játék menete egyszerű ti írtok én közvetítem az eseményt.Na akkor hajrá.Ja és még annyit ha valakinek problémája van akkor pü.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Árny vadász vs Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász vs Bisur   Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 1:56 am

A combat shotgunt, a VP70-t és a predator ceremóniás kést viszem.
Vissza az elejére Go down
Vérengző





Árny vadász vs Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász vs Bisur   Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 1:59 am

Léci írjátok meg ha valamit rosszul csinálok.


Bisur:Én voltam a csapat egyetlen túlélője, szokás szerint.
~ Már megint egyedül... egy rakat xenoval a nyakamon... vagy többel.
Nálam volt a Predator ceremóniás kés, a VP70 és a Combatdshotgun.
Elindulok a folyosón szépen egyenesen kezembe a shotgun a sarkon megállok és figyelek ellenőrzöm a terepet. Mivel csapat társam nincs és nem vagyok túl jó kedvemben, mindenre lövök, ami megmozdul.


Árny vadász:Álmomat koppanás és csapkodás szüntette meg.Nem voltam jó kedvemben. A régi száraz csontokat félre lökve.Felkeltem és beleszagoltam a levegőbe. Egy feromont éreztem.Ember volt de csak egy szál magába volt. Megnyújtottam végtagjaimat. Majd felmásztam az ajtó fölé és arra vártam hogy ha be jön rá ugrok és kilékelem a fejét.Egy szerű és rövid halála lesz. De ki tudja milyen fegyverei lesznek.



Bisur mikor az utolsó ajtóhoz ér azon gondolkozott hogy megnézze mi van bent vagy nézzen el a nagy terembe a shutganja készen létben, tüzelésre kész.
Vissza az elejére Go down
Vérengző





Árny vadász vs Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász vs Bisur   Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 3:27 am

Bisur:Meg álltam egy ajtó előtt. Láttam bent a nagy sötétséget.
~ Mi a fene?! Csontok? Gondolom ez nem a nácik után maradt itt.
Szemmel bepáztázok majd szépen lassan óvatosan hátrálni kezdek. Közbe a shotgun csövét a terem felé tartom.
~ Eléggé csapdának tűnik az a hely.

Árny vadász:Az ajtó kinyílik majd a koppanó hang hangosabb lesz.Lábaim ugrásra kész.De végül nem jön be senki.Nem tudtam miért.De rájöttem a csontok ijesztették meg.Talán ha leugrok elé és vissza rá talán ki bírom lyukasztani a fejét.S talán megint jól lakhatok.


Az ember mikor ki nyitja az ajtót kis idővel utána hátrál a csontok miatt. Az idegen ennek alkalmazkodva.Leugrik elé majd mielőtt tüzelhetne a katona rá vetődik.A shutgan ki esik a kezéből majd be csúszik az asztal alá.Az idegen pedig próbálja kilyukasztani bisur fejét de nem sok sikerrel.
Vissza az elejére Go down
Vérengző





Árny vadász vs Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász vs Bisur   Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 4:45 am

Bisur:Ahogy sejtettem egy dög volt oda bent. Leugrott és rám vetette magát.
De túlságosan kapkodott, nem tudott halálos csapást mérni rám.
Egyik kezzemel a tőrt az idegen vállába szúrom majd lelököm magamról utána a VP-70nel adok le rá sorozatokat. Ha nem tudnám lelökni magamról akkor belelövök a VP-70nel. Közbe ügyelek nehogy megint bevesse a secundary száját. Ha a secundary száját csak kicsit is előretolja egyszerűen elérakom a kezem mielőtt kivágódhatna.


Árny vadász:Nem talál egy támadásom se.Na valamit csinálnom kell de mit?Nagyon zavart az a két fegyver ami nála van.Megpróbálom a farkammal,megszúrni a lábát és ha ez sikerül akkor karmaimmal jól belevájom a hasába.Ha nem bírom megszúrni akkor egy a karmokkal elvágom a nyakát.Ha ez sem sikerül akkor nem tudom mit csinálhatnék még.



Még mindig a földön viaskodnak.Majd mikor árny vadász a farkával meg akarná szúrni Bisurt a katona bele szúrja a predator ceremóniás kését az idegen vállába.A lény hatalmasat kiált.Majd lerúgja magáról az alient. Bisur előveszi a VP 70-esét lead 5 sorozatot.De a sietsége miatt 3 félre megy 2 pedig ugyan abba a vállába amelybe a kés volt.
Vissza az elejére Go down
Vérengző





Árny vadász vs Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász vs Bisur   Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 7:06 am

Bisur:A lényt sikeresen lerúgtam magamról és a már sebzett vállába is belelőttem.
Folytatom a lény tüzelését, ha megfutamodik elvetődök a shotgun ért, ha nekem akar ugrani akkor pedig elugrok (lehetőleg a shotgun felé). Ha netán farkával próbálkozna vagy más módot választana a fejére próbálok pontos találatokat leadni, az biztos lassítja.

Árny vadász:Egy yautja kés? De hogy?Na mindegy azok a lövések szét szaggatta a jobb karomat. Gyorsan keresek egy helyet ahol megpihenhetek.És ha eltalálja a fejemet k.o. leszek.Meg van.Ott az a szellőző.Megpróbálom ki szaggatni a rácsot és bebújok oda.És ha már elbambult akkor támadok.Ráugrok és letépem a fejét.Már tele vagyok dühvel úgy hogy brutálisan végzek vele.


Árny vadász fel kell nehézkese de felmászik a falra a szellőző felé.Bisur elugrik a shutgan felé és felvette.Az idegen épp le akarta tépni a rácsot és be akart mászni.Majd a katona lőtt és az alien testét eltalálta. A lény nagy kiáltás után leesett és szörnyet halt.



Győztes:Bisur
Vissza az elejére Go down
Árny vadász

Árny vadász


Tartózkodási hely : Föld

Árny vadász vs Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász vs Bisur   Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 7:15 am

Hát bisur gratulálok.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Árny vadász vs Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász vs Bisur   Árny vadász vs Bisur I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 7:47 am

Very Happy jó voltál, bár szerintem amikor rámugrottál minimum 2karmolást kellett volna kapjak.
Majd barátságosan kezet ráz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árny vadász vs Bisur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny vadász vs Bisur   Árny vadász vs Bisur I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árny vadász vs Bisur
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Árny vadász
» Koncoló vs Bisur
» Bisur vs Rey' derwa
» Murlak, egy ifjú vadász története
» Bisur kontra Néma Halál

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kalandok :: PvP-
Ugrás:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity