Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Murlak, egy ifjú vadász története  title=
Facebook

 

 Murlak, egy ifjú vadász története

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Murlak

Murlak


Tartózkodási hely : Denobola

Murlak, egy ifjú vadász története Empty
TémanyitásTárgy: Murlak, egy ifjú vadász története   Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 2:36 am

a, Faj: Yautja
b, Nem: hím
c, Név: Murlak
d, Becenév: Mur
e, Születési dátum: 2004. 09. 10.
f, Születési hely: Denobola
g, Foglalkozás vagy volt foglalkozása: vadász
h, Külső és belső jellem: Nagydarab, izmos testű, homlokán a kígyótestű idegen karmolásának nyoma. Igen jó a helyzetfelismerő készsége, megérzi a fájdalmat, de nem törődik vele, jó tud célozni.
i, Felszerelés: (Alap: Páncélzat, testháló, alkari panel, medicomp, álcázó berendezés, maszk, trófeatisztító berendezés.), (Fegyverek: Csuklópenge, Glaive, Vállágyú, Hálóvető, Beavatási kés.)

A Denobolán születtem 2004. szeptember 9-én. A szüleim nagyon jól képzett vadászok voltak, de a beavatásom előtt tíz évvel haltak meg, mivel az űrhajójuk lezuhant a Zirusra és egy savvérű megölte őket.
A beavatásom előtti estén még jobban felkészültem a nagy megmérettetésre, mivel csak a helytálló fiatalokból lehet a legjobb vadász, akire a klán büszke lehet.
A beavatásomra a Denobolai mocsárban került sor.
A vezér azt mondta, hogy a mocsárban, egy romos yautja épületben elrejtettek egy vállágyút és keressem meg. Ha megtalálom, és élve jövök ki a mocsárból, megtarthatom, és beavatott lehetek.
Bementem a mocsárba.
A mocsár elsőre egész nyugodtnak tűnt, de már éreztem, hogy valami nincs itt rendjén és ez a beavatás nem fog egykönnyen azzal végződni, hogy szépen megkeresem, megtalálom, és szépem kisétálok innen.
Nem. Mert már láttam ilyet, amikor még csak az erdőben, a mocsár közelében gyakoroltam.
Valami hirtelen hozzáért a lábamhoz. Lenéztem és láttam, hogy ez egy kígyónak a teste volt. A hüllő rátekeredett a lábamra, de ekkor fogtam a karpengémet és kettévágtam a küldetésemet akadályozó hüllőt. A kígyó fejét levágtam és mentem tovább, megkeresni az épületet, melyben a vállágyúm volt.
Nem sokkal később egy döglött állatot pillantottam meg. Odamentem és alaposan szemügyre vettem az állat tetemét. Az állat egy kígyószerű teremtmény volt, melynek a bordái kifelé nyíltak. Ez savvérűt jelentett.
,,Tehát már egy savvérű is van valahol a közelben. Jó lesz, ha vigyázok magamra, míg meg nem találom azt a vállágyút.” Mondtam magamban, miközben mentem tovább.
További hat mérföld gyaloglás után megtaláltam az épületet. Bementem és meg is találtam a vállágyút. De ebben a pillanatban valami csobbanást hallottam. Megfordultam, kezemben már ott volt a glaivem. Egy hatalmas, kígyófarkú savvérű tartott felém. Biztos az egyik fa ágán kuksolt, míg be nem mentem az épületbe.
A lény megpróbált felém csapni a farkával, de egy jól irányzott csapással sikerült levágnom a végét, melyen a pengeéles tövis volt. A víz egy kicsit megsárgult és bugyborékolt a savtól, ami kifolyt az ellenfelem sebéből.
Megint megpróbált felém csapni, de ezúttal nem a farkával, hanem a karjával. Az egyik csapást bekaptam, de a sebem nem volt olyan vészes. A lény megint támadásba lendült. Ekkor félre ugrottam és pontosan a hasa felé dobtam a fegyvert.
A lény ezt nem tudta olyan könnyen kivédeni, de még élt, hiszen a glaivem nem fúródott bele annyira, hogy megölje. De nem tudott mit kezdeni a hasába fúródott fegyverrel, kínlódva, de vérszomjasan felém tartott.
Ekkor elővettem a késemet és a fejébe dobtam. A lény felsikított és holtan terült el a vízen. Odamentem a tetemhez és kiszedtem belőle a glaivet és a kést, majd levágtam a fejét. Azután odamentem az ágyút rögzítő asztalhoz, elvettem onnan a vállágyút és mentem is vissza az erdőbe.
Visszafelé a mocsárban még mindig éreztem, hogy valami nincs itt rendjén, de nem törődtem vele, hiszen a Denobola mocsaraiban ez mindennapos dolog, hogy nincs semmi sem rendjén.
Miután kiértem a mocsárból és visszatértem az erdőbe, megmutattam a vezérnek a begyűjtött kígyó és savvérű fejet, valamint a vállágyút. A vezér elismerten bólintott felém. Így már én is nagy vadász lehettem.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Murlak, egy ifjú vadász története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Murlak, egy ifjú vadász története   Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 3:10 am

Nu megnéztem. Hát mit ne mondjak, kicsit mintha rövidre sikerült volna. Tartalmi hibát nem találtam benne, annyira helyesírásit sem, viszont ahogy írtam, kicsit rövidnek, vagy inkább hiányosnak éreztem.
Természetesen elfogadom, de teszek egy ajánlatot. Amennyiben a lentebb meghatározott részeket bővebben kifejted, úgy több pontot adok rá, de ha ebben a formában szeretnéd, hogy értékeljem, akkor sincs semmi probléma.
Tehát a feladat a plusz pontokért.
-A gyerekkorát és a felkészülést a beavatásra bővebben is ki lehetne fejteni.
-A végén leírtad, hogy érezted, valami nem stimmel, de nem történt semmi. Ha már egyszer leírtad, akkor érdekelne hogy miért nem stimmelt valami.

Glah' dor
Vissza az elejére Go down
Murlak

Murlak


Tartózkodási hely : Denobola

Murlak, egy ifjú vadász története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Murlak, egy ifjú vadász története   Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 3:19 am

Sajnos ebben még igen kezdő vagyok. Nekem még így is megfelel, mivel a testvérem csak ennyit súgott a hátam mögött és azt írtam le. Tehát még nagyon kezdő fórumozó vagyok.

Ismétlem, nekem így is megfelel! Ha kevés pontot kapok érte, akkor megpróbálom azt elkölteni a fegyverekre és a harci taktikákra.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Murlak, egy ifjú vadász története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Murlak, egy ifjú vadász története   Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 3:30 am

Ahogy kívánod. Hát akkor ugye a kritériumnak megfelel, csak hát néhol kicsit kifejtetlen, ahogy már mondtam.
Tekintettel ezekre, de figyelembe véve, hogy kezdő vagy és lelkes, adok rá 8 pontot, és 1-et a bővítmény miatt. Ez az egy afféle ösztönző pont, hogy a továbbiakban ne "add fel" ilyen könnyen, és küzdj a jobb eredményért. Elvégre egy yautja nem alkuszik meg.

Összesítve 9 pont, 1. szint.

Jó vadászatot!
Vissza az elejére Go down
Murlak

Murlak


Tartózkodási hely : Denobola

Murlak, egy ifjú vadász története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Murlak, egy ifjú vadász története   Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 3:33 am

Danke!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Murlak, egy ifjú vadász története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Murlak, egy ifjú vadász története   Murlak, egy ifjú vadász története I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Murlak, egy ifjú vadász története
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity