Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Yeyinde  Története I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Yeyinde  Története I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Yeyinde  Története I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Yeyinde  Története I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Yeyinde  Története I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Yeyinde  Története I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Yeyinde  Története I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Yeyinde  Története I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Yeyinde  Története I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Yeyinde  Története I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Yeyinde  Története  title=
Facebook

 

 Yeyinde Története

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Yeyinde  Története Empty
TémanyitásTárgy: Yeyinde Története   Yeyinde  Története I_icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 6:49 am

Faj: Predator (Yautja)
Nem: Hím
Név: Yeyin'de (Yeyinde)
Becenév: "PENGE"
Született:2260.10.25.
Születési hely: Yautja őshaza
Rang: Beavatott

Külső jellemzők:Külsőleg humanoid alkatom van, de talán ez a legtöbb, amiben hasonlítok a m'berekhez.Maszkomon egy beavatott rúnát viselek; amelyet egy halott királynő ujjával égettem bele.A vezér egy beavatott jelett "égetett" az arcom oldalára is.
Két és fél, három méter magas vagyok, robosztus, izmos felépítésü. Ennek ellenére könnyedén és gyorsan mozgok, szinte nesztelenül. Bőröm hüllőszerű, de nem pikkelyes. Sárga alapon Barnás Bordó árnyalatokkal.Testem kissé nyálkás, de lehet, hogy ez csak afféle verejtékezés, a hideg övben ugyanis száraz a bőröm.
Kedvenc fegyverem : a Háromágú Ikerpenge . Amelyet magam készítettem.Ezenkívűl a "tűzvető".-> Ez egy átalakított vállágyú .Olyan mint a vállágyú; csak plazma helyett egy tűzgolyót lő az ellenfélre ; és lángra is lobbantja azt. Smile


Kedvenc ételem: Nyers gyíkhús!!!
Belső jellemzők: Céltudatos; Bajban csapattársamnak segítőkész típus vagyok;Okos; Előre megfontolt; Törekvő;Nagy feltaláló.


A születésem egy igazi "tragédiára " vezethető vissza. Amikor megszölettem akkor következett be a nagy katasztrófa.
A Táburunkba betört egy falka hívatlan idegen. (Én ekkor még a szülőszobában egy kis"kosárban" feküdtem).A támadás egészen váratlan volt ; de senki sem vesztette el a józan eszét.
A Beavatottak egy-egy lándzsával és Hálóvetőkkel a folyosókra rohantak és mentették ami menthető! Az idegenek csak úgy özönlöttek mint víz a csapból. Aki az útjukba kerölt azt vagy felnyársalták vagy széttépték.
Látszott hogy határozott ; és célra törekvők ezzel jelezve hogy a támadásnak volt valamiféle célja. Volt is de nem akármi meg akarták fújni a "Tábor" éléskamráját.
A Beavatottak ék alakzatba rendeződve; kiélezett ikerpengékkel és lándzsával várták a sziszegő hordát. Az Idegenek olyannak látszottak mint egy nagy sáskaraj . Hangosan hörögtek-vicsorogtak ; majd hirtelen támadásba lendültek.
Az idegenek közül az egyik hirtelen felugrott a falra és kúszni kezdett a ragadozók felé. Az egyik beavatott még időben észrevette és egy suhintással kettészelte az idegen fejét. A hatalmas rovarraj beterítette a ragadozókat; és feltörte a védelmüket.
A Ragadozók még ekkor sem hátráltak meg. Nem adták meg oly könnyen magukat . Évtizedes bölcsességüket és tapalasztukat lantba véve felvedték a harcot a betolakodókkal. Az idegenek betörtek mindenhova még a szülőszobába is; ahol én is feküdtem.
Az egyik kemény húsu véres marcangolásba kezdett és megölt minden Yau'ja újszülöttet. Épp én következtem volna amikor szüleim odaugrottak és jól elpáholták a kemény húsút -> Ütötték ahol érték . A lény nyüszítő hangot kiadva megfutamodott.
Hangos éles sziszegés hallatszott. Maga a KIRÁLYNŐ jelent meg a "betört" kapun. Teljes magasságával a Yau'ják fölé magasodott . A egyik yautja elkezdtett lándzsával hadonászni előtte csakhogy elterelje a hatamas bestia figyelmét.
A KIRÁLYNŐ meg sem ijedt. Hatalmas kitines éles farkát meglendítve felszúrta a beavaatlant; és elhajította egyenesen neki a ház falának. A apám a hátára vetett és anyámmal futottak a "Kagylóhoz". A "KAGYLÓ" kinyitotta a hátsó kaput és egy létrát eresztett le a ragadozóknak hogy felmászhassanak.
A tábor vezére terelte a megrémültebbeket a "kagyló" létrájához. Közben amelyik idegen lény megpróbálta fálbeszakítania mentési folyamatott aztat felnyársalta az ikerpengéjével.
Anyám és Apám engemet odaadott az egyik beavatottnak hogy dobjon fel a kagylóra . Így is történt. Egy puha bőrből készült valmire érkeztem. Közben már bajdnem mindenki fennt volt a kagylón.
A Királynőben tombolt a düh aki még a földön tartózkodott azt vagy felnyársalta vagy szétmarcangolta. Anyám és Apám a kagylóban tartózkodtam biztonságan voltam velük ezt éreztem.
A Ragadozók vezére felpattant a létrára és mászni kezdett de hirtelen... egy karmos mancs elkapta. A Királynő megragadta a yautja vezért. Éles karmát belemélyesztette a vezérbe. A vezér lábából patakokban csordogált a foszforeszkáló zöldes vér.
Hatalmasat ordított majd kipattintotta a ikerpengéket és levágta a királynő hatalmas karmokal teli mancsát a lábáról. Ezután felpattant a kagylóra és intett a beavatottaknak hogy zárják le a kagyló rámpáját.

A szüleim egyből rájöttek.Van méh mit tanulnom az életről. Úgy érezték elég a jólétből és megtanítottak pár dologra. Az volt az álmom hogy én is egyszer egy kiváló harcos legyek. Dachande mesternek meg is akatt a szeme rajtam.
Látta hogy akaratos és makacs vagyok ; de egyben célra törekvő is. Ezért egybők "chiva "-nak vetett alá. Először nem sikerült ahogy szerettem volna de; Dachande mester megtanított jobban mondva kijavított egypár dolgot: Harci Technikámon;Mozdulataimon.
Mesterem érezte hogy még kicsit "poyde " vagyok ; de idővel erős edzett "kainde" Yautja válhat belőlem. Megtanított a nyomokban olvasni és egyéb fontos dolgokra. Minden nap amikor tudtam szaladtam a mesteremhez ( ha ráért) elmentünk és edzettünk a "kehrite"-ben.
Mikor már a mesterem látta hogy felkészültem ideje volt levizsgáznom; és megszereznem a beavatott-ak jelét. Megtanított a Nain-desintje-de - "
Megtanított a Nain-desintje-de - "re vagyis a Tiszta győzelemre.


Beavatásom:
Eme vizsgai módra egy Összezárt teremben került sor. Azt mondták csak alapvető fegyvereket vihetek magammal ( Ikerpenge;Hálóvető;Lándzsa).
Mivel a 3-ágú Ikerpengém még csak teszfázisban volt csakhamar rájöttem nem árt ha magammal viszem; hátha még szükségem lejet rá!
Beengedtek a terembe amely néhol megvilágított volt és nyirkos. Savmarta lyukak a falon. Szerintem tudjátok milyen beavatási szertartás következett.
Az egyik sarokból (legsötétebbikből) hangos morgás-sziszegés hallatszott. ÖSSZEZÁRTAK EGY KIFEJLETT IDEGENNEL.
Az egyik yautja megnyomott egy gombot és belemondta yautja nyelven hogy: ha közéjuk akarok tartozni mint beavatott harcos bizonyítanom kell rátermettségemet és báorságomat.
Hozzam el az Idegen lény fejét. Nem is akármilyen volt : Egy mutáns idegen. DogAlien volt .De mindenki csak "Cerberus"-nak mondogatta.
A "Tánc " elkezdődött. Elerestették a "Cerberus"-t . Kipattintottam a Dah'kte-jeimet . " Z'skuy-de" kiáltottam magamban.
A lény is nekifeszült és megrohamozott. Egymásnak ütköztönk de ő gyorsabban mancsra pattant mint én. Csakhamar felpattantam én is majd jól oldalbavágtam.
Amaz ellentámadásként nekem rontott és föl akart dönteni; de nem sikerült neki. Megfogtam a farkánál fogva majd megpörgettem a levegőben. Végül jól odahajítottam a Terem falához.
A Lény feltápászkodott csakhamar újabb támadást índított . Most felkészültem. Ahogy a közelembe ért jó nagyot rávágtam a fejére . A Lény még ekkor sem adta fel. Farkával suhíntott egyet és széttörte a pengéimet . Még szerencse hogy hozdtam tartalékot.
Miután széttörte a pengéket én jól Bordám vágtam majd a lábánál fogva felemeltem és ismét a falhoz dobtam. Nem haboztam ;gyorsan Felcsatoltam a Saját magam készítette pengéket. Ráugrottam a lényre majd földhöz szögeztem. ; de ő hirtelen ledobott magáról.
Kipattintottam a 3 -ágú ikepengéket és ......hirtelen leválasztotta a lény farkát a torzójától. Amaz visítva visszahátrált.
Ismét nekemrohant ;ezuttal téveszéből és dühödten. Felkészültem....... a.........pengéim is. Szinte csak villanás látszott. A Lénybe beleémélyesztettem a pengéket. Amaz sem habozott. Karmait belemélyesztette a hátamba. Patakokban csordogált a foszforeszkáló zöldes vér; a sebemből.
A Pengét megrántottam . Kettöt metszettem a lényen. Egyszer a nyaki részt választottam el a fejtől; másrészt a lény testét három szeletben szétvágtam.
Azthittem már vége azt egésznek. Egy arcmászó bújt elő a sötétből. Rámugrott . Megfeszítettem a izmaimat. Felugrottam ; majd egy suhíntással három ágba metszettem a kis pókszerű ocsmányságot.
Letörtem az egyik lábát és belevéstem a homlokomba a beavatottak jelét .A Maszkomra is rávéstem a jelet.


A VEZÉREKnek nagyon tetszet az előadás . Ujjongva éjenezve felugrottak a székeikből. Dachande mester elismerte rátermettségemet és bátorságomat.
Azon az estén mindenki nekem gratulált. Hatalmas bulit csaptunk.


A hozzászólást <Yaut'ja>Yeyinde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 25, 2010 6:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Yeyinde  Története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yeyinde Története   Yeyinde  Története I_icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 8:23 am

Nos a történeted jó de:A születésed dátumával van gond. Ugyanis a játékban még csak 2190-et írunk.
A másik dolog meg, hogy Dachande lehet a mestered akkor a születésed jóval az ő halála előtt kell hogy legyen. A harmadik meg a neved, Yejinde is egy hősnek számít mivel ő is egy regényszereplője.
Kérlek találj ki magadtól egy nevet, vagy ha nem tudsz akkor kérj engem vagy valamelyik fajtársad, hogy segítsen a név választásban. ha kijavítod a híbályidat akkor mindenrendben lessz és kezdheted is a játékot. Very Happy


UI: ha van kedved az első ellenfeled leszek én. Very Happy Ha benne vagy akkor írj Pm-et vagy a társalgóba.
Minden jót.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Yeyinde  Története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yeyinde Története   Yeyinde  Története I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 4:48 am

A Yautja kifejezéseket jobban ismered mint önmagad:) Azt igazán tudhatnád magadról, milyen magas vagy. Pl mondahtom hogy másfél, két méter magas vagyok, de ez hogy hangozna már modjuk egy sportorvosnál.
De ez természetesen elhanyagolható hiba. Az előtörténet olvasmányos, tartalmilag és nyelvhelyesség szempontjából is jó. A történetre megadom a 12 pontot, a bővítményre pedig adok 3 pontot, mivel igencsak fantáziadús kis sztori. Ez együtt 15 pont, ami már kettes szintet jelent így 2 sp-t kapsz még. Tehát a végeredmény: 17 ponttal és 2-es szintről indulhatsz.
Sok trófeát!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Yeyinde  Története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yeyinde Története   Yeyinde  Története I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yeyinde Története
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az oldal bevezető története
» Murlak, egy ifjú vadász története

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity