Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Koncoló előtörténete I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Koncoló előtörténete  title=
Facebook

 

 Koncoló előtörténete

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Koncoló

Koncoló



Koncoló előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Koncoló előtörténete   Koncoló előtörténete I_icon_minitimePént. Május 07, 2010 6:10 am

Faj: alien, xenomorph
Név: Koncoló
Alfaj: drone
Születési hely: Zerinus bolygó (Pár fényévnyire a Minor Algora bolygótól)
Bemutatás, külsõ
ő és belső tulajdonságok: magas, fekete, hosszú farok, megnyúlt fej, éles fogak, erős secunder állkapocs. Nagyon szeret hátulról támadni, nem ismer kegyelmet. Mindig parancs nélkül megy begyűjteni vagy vadászni, de ezt csak ritkán teszi.

Három nappal ezelőtt születtem a Minor Algorától pár fényévnyire található Zerinusi kolónián. Amúgy a Weyland-Yutani vállalat a bolygók egy kutatási állomást is létesített a kolónia határán.
Miután megtalálták a fészket, androidok segítségével elrabolták az ott élő királynőt és az alien támadásokat felszámolták. Miután a királynőt elrabolták, elvitték a kutatói állomásra, ahol egy jól védett helyre zárták be.
Másnap pedig a kutatók a királynő cellájából elvittek pár tojást és a kolóniáról elhozták a megfelelő gazdatesteket, amelyekből ki tudnak kelni a mellkasrobbantók és azokból egy igen erős alien váljon.
Miután a gazdatesteket elhelyezték egy szobában, azonnal bevitték a tojásokat, amelyekből kikeltek az arctámadók és rátapadtak az áldozatok arcára, hogy behelyezzék az embriókat.
Miután ez megtörtént, pár órával később, már egyből észre is vettem, hogy egy húsfal van előttem melyet el is kezdtem rágni, hogy kijussak innét. Rágtam és rágtam a vörös húst és át is törtem a gazdatest bordáit, melynek következtében máris egy kis méretű konténerben találtam magam.
Ekkor jött két ember és elvitték a konténereket, az én konténeremet vitték előbb, aztán a többit. Aztán egy cellába tették az összes konténert, melyből ki nem tudtunk jönni, mert az ajtaja és a falai erősen páncélozottak voltak.
Miután már teljesen kifejlődtem, már éreztem, hogy gyilkolnom kell. De azt nem tudtam, hogy az emberek azért tartanak itt minket, hogy be tudjanak idomítani. Pár nappal később meghallottam a királynő hangját, ekkor már tudtam, mit kell tennem. Megtámadtam az egyik testvéremet, hogy a többiekkel együtt ki tudjunk jutni erről a helyről és kiszabadítsuk a királynőt.
Amikor már az egyik testvérem meghalt, a vére szét is marta a páncélozott ajtót, így ki tudtunk jutni, hogy megmentsük a királynőt. Ekkor egy folyosón találtuk magunkat, ahol pisztolyos biztonsági őrök voltak. Ki is gondoltam a tervet: Néhányan elterelik a biztonsági őrök figyelmét, míg én és két testvérem megyünk és kiszabadítjuk a királynőt. Ekkor az elterelésre kijelölt hat testvérem megindult, hogy eltereljék a fegyveresek figyelmét, ekkor én a két kiválasztott testvéremmel együtt mentünk is kiszabadítani a királynőt. A hátam mögött hallani lehetett az eszeveszett üvöltözést, a lövöldözést és az alienek valamint az emberek halálsikolyát.
Pár méter múlva egy elágazáshoz értünk. Jobbra-balra néztem, hogy nincs-e a közelben ellenfél. Miután ez megtörtént, már jobbik irányból éreztem a királynő feromonjait és hallottam meg újra a hangját. Gyorsan jobbra fordultam, a többiek követtek. Ezután már egy lifthez értünk. Előrementem, feltörtem a lift ajtaját és gyorsan fel is mentem a felső szintre. Itt egy pisztolyos biztonsági őr volt. Felém célzott és lőtt egyet, a találat csak az egyik karomat érte, de én gyorsabb voltam nála. Mielőtt már előtte volna a második töltényét, már nem élt, mivel gyorsan ráugrottam és a farkammal elvágtam a torkát.
Találtam egy kapcsolót és azt szétvertem. Ekkor hallani lehetett, hogy a királynő cellája kinyílt. Gyorsan küldtem egy feromon jelet a két testvéremnek, hogy jöhetnek, tiszta a levegő.
Miután kimentünk a teremből, már össze is futottunk a többiekkel, akik feromonokkal üzenték nekem, hogy felszámolták az ellenség védelmét az alsó szinteken. Én vissza is küldtem nekik a választ, hogy ,,itt csak egy fegyveres volt, de lehet még több is. Menjünk gyorsan és szabadítsuk ki az anyánkat!"
Miután ez is megtörtént, mentünk tovább az elhagyott folyosón. Nemsokkal később kinyílt egy ajtó és két android jött ki rajta. De nem tudták, hogy húsz aliennel van dolguk, nem tudtam egyből támadni, mert a túlerőnk legyőzte őket.
Bementem az ajtón és tönkretettem egy másik kapcsolót. A királynő kijött a cellájából, mi kimentünk elé és el is kezdtük kiépíteni a fészket.


//AVP3 játék, Alien kampány: Első pálya után szabadon.//


A hozzászólást Koncoló összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 20, 2010 11:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Koncoló előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koncoló előtörténete   Koncoló előtörténete I_icon_minitimeVas. Júl. 18, 2010 12:33 am

Hoppá! Most veszem csak észre, hogy sok gond van ezzel az előtörténettel...valószínűleg nem olvastam át rendesen.
Először is. A játék szeptemberbe kezdődik(mármint a játék világabeli szeptemberben) És így nem telhetnek el hónapok, nem mehetsz előre a jövően. Másodszor, Gyilkosnak semmi keresnivalója, a Thedus-on. Gondolom a régi előtörténetedet másoltad be.
Szóval, nem kezdhetsz, szeptember 1-én, töröld gyilkos karimat a történetből, mert nem a Theduson van, és végül ugyan azt csináltad, mint a régi oldalon. Szintre egyszerűen kimásoltad az ottani kalandot. ilyet nem lehet csinálni. Így azt javaslom, hogy csinálj újjat.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Koncoló előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koncoló előtörténete   Koncoló előtörténete I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 11:00 am

Hm. A történet lényegét és témáját figyelembe véve kísértetiesen hasonlít az Alien 4-hez. EZ viszont nem biztos, hogy baj, mivel látszik, hogy te magad fogalmaztad, és dolgoztál vele. Néhol kicsit zavaos volt, de egybefüggő, és értelmes kis történet. Üsse kovakő, adok egy 11est rá. Ezzel a 2. szintre léptél, így + 2 pont jár így még érte. Kérlek csináld meg a karakterlapodat, és oszd el okosan azt a 13sp-t Smile
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Koncoló előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koncoló előtörténete   Koncoló előtörténete I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 2:15 am

Köszönöm szípen!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Koncoló előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koncoló előtörténete   Koncoló előtörténete I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Koncoló előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity