Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Aliens vs. Predator telepítése  title=
Facebook

 

 Aliens vs. Predator telepítése

Go down 
+3
Jehdin'nagara
George
Halál
7 posters
SzerzőÜzenet
Halál
Admin
Halál



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 7:08 am

Mivel sokan fordultatok hozzám, azzal a problémával, hogy nem jó a multiplayer rész, ezért úgy döntöttem, hogy létrehozom ezt a topikot, hátha tudok segíteni.

1. Töltsétek le ezt a kollekciót. Ne a Downloadra kattintsatok, hanem az alatta lévő, "torrent letöltése" gombra. Ebben a kollekcióban, az alien trilogy, az avp gold, az avp2 + a primal hunt van. Azért ezt linkeltem, mert ezt használom én is és hátha meg jön a kedvetek a többihez is.
Na szóval, letöltitek, Deamon Tools-al megnyitjátok az iso-t. Ekkor vagy bejön egy ablak, vagy nem. Ha nem, akkor saját gépen keresztül beléptek a virtuális meghajtóba. Ott elvileg kell lennie 4 mappának, és 4 parancsikonnak.

2. Beléptek az avp2 mappájába, és elindítjátok a Setup-ot. Ha végigment a telepítés, Beléptek a Crack mappába, az ott lévő avp-s parancsikont pedig másoljátok ide: C:\Program Files\Fox\Aliens vs. Predator 2
Ha ez is meg van, akkor jöhetnek az Update-ek. Megnyitjátok a Updates+Crack nevű mappát és felrakjátok azt a 3 fájlt. (5fájl lesz, de szerintem ki fogja bökni a szemeteket, hogy melyik 3-mat kell)

3. Mivel az eredeti master szervert leállították, csináltak egy másikat. Ezt néha frissíteni is szokták. Most, a szerverek, az 1.5.3-as verziónál tartanak, ami Innen érhető el.
Ha újabb frissítés van, a http://aliensvspredator2.filefront.com című oldalon biztos kirakják. Innen rengetek módosítást, mappackot, skineket lehet letölteni.
Telepítése egyszerű. Csak elindítjátok, és telepíti magát a játék könyvtárába.

4. Ajánlom, hogy a magyarosítást is rakjátok fel. Avp2 teljes magyarosítása letölthető innen.
A játék indításakor kattints az "Options"-ra és a Command-Line sorba írd be:

-rez Avp2_hu.rez -rez Fontfix.rez

Ha állandóan használni akarod ezt a módosítást, akkor ugyanitt X-eld be:
'Always specify these command-line parameters'

5. A többjátékos módhoz kód is kell. Lépjetek be a játékba, Kattintsatob a Többjátékos-interneten gobra, ott pedig a cd-kód frisítésére. Ide kell valamelyik kódot beírni. Ha beírtátok a kódot, akkor bejön egy kis ablak. Lényegében felajánlja, hogy keres egy frissítést. Itt választok a mégsem-et, mivel nincs új frissítés....és nem is lesz már.

LUD8-SYB4-SUJ8-DUM3-3268
REC7-DAB8-XEN7-WEN3-2846
REN6-TAB4-PUD3-GUF7-9649
LUR4-JEB2-PUJ3-DUR6-2544

A kódokat kötőjellel együtt kell beírni.

6. Ha ez is meg volt, akkor lépjetek be a "host internetes jatek"-ba. Ott válasszátok ki a "Jatekos" fület, majd írjátok be a játékos neveteket és válasszatok fajt magatoknak. lépjetek ki, és most kattintsatok az "Internetes játékok keresése" gombra. Ekkor a szervereket be kellene hoznia.

Azt hiszem ennyi volt. Ha lennének még problémák, akkor csak írjatok. de nem hiszem, hogy lesznek. Smile


A hozzászólást Halál összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 11, 2011 2:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
George

George


Tartózkodási hely : Űr/USCSS Aurora

Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 7:22 pm

THX nem volt jó a patch-em Very Happy

Aztán ha lesz multi meccs szóljatok. Wink
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 9:58 am

Ezt én egyszer már lekönyveltem valahova minek kell más ember örömét elvenni ->Netalántán kitörölted az enyímet ? o.O
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 9:03 pm

Nálam mondjuk az Alien Trilogy, az AvP 2 PH és az AvP 2 simán elindul. Az AvP 1 pedig pentium 4-es gépemen csak szétesett képpel fut.
Steamről simán le lehet tölteni (Mondjuk, aki nem sajnál 7-8 eurot a bankkártyájáról)

A tegnap nyomtam a Trilogyt és 2-3 óra alatt, halál nélkül el tudtam jutni a 13. pályára, mert az első fészekben csak tekeregtem.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 9:06 pm

Valamint az X Coop programról azt tudom, hogy felülírja az egyjátékos küldetéseket és akkor azt többen is lehet nyomni. Pl. nézzétek meg silverfrost AvP 2-es videóit. Ő ezzel nyomja pár haverjával. Bár nem tudom, hogy szerezte be a gyerek a Bolygó neve halál szereplőit.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 9:18 pm

Zaraquinn írta:
Valamint az X Coop programról azt tudom, hogy felülírja az egyjátékos küldetéseket és akkor azt többen is lehet nyomni. Pl. nézzétek meg silverfrost AvP 2-es videóit. Ő ezzel nyomja pár haverjával. Bár nem tudom, hogy szerezte be a gyerek a Bolygó neve halál szereplőit.

Biztos egy mod volt.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 3:04 am

Igen, pár napja cseréltem le, mert egy kicsit bonyolult volt a telepítés, meg az innen-onnani letöltés. Így rmélem érthetőbb és egyszerübb is lett, mivel csak ezt az egy iso-t kell letölteni, no meg a server patc-et. Smile Remélem nem haragszol.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Zaraquinn

Zaraquinn



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 5:18 am

Ilyet sem csinált sűrűn a gépem. Telepítem saját lemezről a játékot és a vírusírtó jelzi, hogy pont az egyik létfontosságú mappa vírusos.
Majdnem szétvertem a gépet.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 5:22 am

Remélem nem az, amit én linkeltem!
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Zaraquinn

Zaraquinn



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 5:40 am

Nem az! Azt letöltötte, de nem tudtam a torrenten aktiválni. CD-ről telepítem: Trójai alkalmazás
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 5:42 am

töltsél le egy utorrent klienst és azzal nyisd meg! A CD-t meg dobd el! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Zaraquinn

Zaraquinn



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 1:16 am

Van torrentem is, de már rég nem használtam.
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 7:54 am

hali!

Nem baj ,máskor szólhatnál előbb :Đ
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 10:10 am

Zaraquinn írta:
Ilyet sem csinált sűrűn a gépem. Telepítem saját lemezről a játékot és a vírusírtó jelzi, hogy pont az egyik létfontosságú mappa vírusos.
Majdnem szétvertem a gépet.

A crack általában mindig vírusként van feltüntetve ilyen programokban, mondjuk nekem nincs is vírusírtóm, lol, megvagyok nélküle. Bár wtf, lehet tele van szeméttel a gépem, csak nem tudok róla. Lényeg, h olyankor kapcsold ki, ha a crackről van szó, mivel ugye a crack is vmi olyan izé, ami a játék megbuheráláshoz kell.

Ha másra írta, h vírus, nemtom, a linkről töltöttem le a torrentet és ok, de hát mondjuk nekem nincs is vírusirtóm, de akkor se lenne sztem gáz, mer másnak se volt az.
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 8:58 pm

Hali :Đ

Dexantreal: "nekem nincs is vírusírtóm"

Azta paszta, neked nem Mac , Ubuntu operációs rendszered van? :O

mert én úgy November -December fele újratenném a gépemet Sad
És meg szeretném tőletek kérdezni mit ajánlotok - melyiket tegyem fel Ubuntu, Mac OS, OpenSUSE Linux,Win 7!?

Allítólag az AvP 2, az AVP 2010,és Counter Strike Source fut valamelyiken,és ami a legjobb még vírusírtó sem kell neki Smile

Szóval remélem ajánlotok valamit..Smile

Elre is köszönöm :Jehdin'nagara

Aliens vs. Predator telepítése Aliens-vs-predator-teaser
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 10:39 pm

Jehdin'nagara írta:
Hali :Đ

Dexantreal: "nekem nincs is vírusírtóm"

Azta paszta, neked nem Mac , Ubuntu operációs rendszered van? :O

mert én úgy November -December fele újratenném a gépemet Sad
És meg szeretném tőletek kérdezni mit ajánlotok - melyiket tegyem fel Ubuntu, Mac OS, OpenSUSE Linux,Win 7!?

Allítólag az AvP 2, az AVP 2010,és Counter Strike Source fut valamelyiken,és ami a legjobb még vírusírtó sem kell neki Smile

Szóval remélem ajánlotok valamit..Smile

Elre is köszönöm :Jehdin'nagara

Aliens vs. Predator telepítése Aliens-vs-predator-teaser

Azta paszta, neked nem Mac , Ubuntu operációs rendszered van? :O = miért kérded? Nekem xp van, csak feleslegesnek tartom a vírusirtót, mert tudom merre megyek interneten és mit töltök le és ez eddig többnyire tudtommal nem kavart be.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeKedd Okt. 11, 2011 2:29 am

Ha jól tudom, a régebbi játékok WIN 95-től WIN XP-ig jók. Az új játékok pedig WIN XP-től WIN 7-ig jók.
Az AvP 1-hez multizásoz kell a Steam felhasználó név és a jelszó (Akkor is indul a multi, ha nem aktiváltad Steamen.), AvP 2 és AvP 2 PH WIN 98-WIN XP játék. WIN 7-en teljesítménynövekedés tapasztalható. AvP 3 WIN XP-WIN VISTA gépeken jó. Laptopon nem kizárt, hogy nem fog elindulni.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 6:42 am

Üdv mindenkinek! Figyeljetek. visszatérek arra az időre, hogy Iván küldetését befejezzem a marson. A gond az, hogy Dextanterel bannolva van. Nah és ő irányítja Riplyet. Valaki megtudná oldani, hogy a küldetést végig vigyem? Mert így szegény Iván be van egy kalandba fagyasztva Very Happy eredetileg egy kicsi küldetést akartam. Előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 7:09 am

Meglátjuk, hogy mit tehetünk! Smile
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Koncoló

Koncoló



Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 3:42 am

Meg is találtam! Nem töröltem le a gépről!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aliens vs. Predator telepítése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aliens vs. Predator telepítése   Aliens vs. Predator telepítése I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aliens vs. Predator telepítése
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aliens vs Predator
» Predator stílusok
» PREDATOR: Véres homok
» Minor Algora (-Globál Kaland-) [Predator; Alien; Human]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity