Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
George Crysmann I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
George Crysmann I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
George Crysmann I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
George Crysmann I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
George Crysmann I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
George Crysmann I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
George Crysmann I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
George Crysmann I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
George Crysmann I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
George Crysmann I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

George Crysmann  title=
Facebook

 

 George Crysmann

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
George Crysmann

George Crysmann



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 5:22 am

a, Faj: ember
b, Nem: férfi
c, Név: George Crysmann
d, Becenév: George
e, Születési dátum: 2150. 03. 15.
f, Születési hely: New York
g, Foglalkozás vagy volt foglalkozása: Egy M osztályú kereskedelmi űrhajó parancsnoka
h, Külső és belső jellem: Sötétbarna haj és szakáll, barna szem, 185 cm maga, 95 kg. Igen jó parancsnok, bármilyen helyzetet meg tud oldani, rendkívülien ért a matematikához.
i, Felszerelés: Egy M osztályú kereskedelmi űrhajó (Aurora), 1 lángszóró (2 tartálynyi napalm), 1 pisztoly (2 tár lőszer)

2150. március 15-én született New Yorkban. Szülei jól nevelték míg el nem kezdődött az iskola, ahol megtanulta az alap matematikai ismereteket, az anyanyelvet, a testnevelést, a kémiát és egyéb tantárgyakat.
Miután elvégezte az iskolát, felvették az egyetemre, ahol leérettségizett, majd elment pilótának a Marsra. Crysmann 85%-os sikerrel meg is kapta az alap pilóta engedélyét és megvehette az egyik igen elhasznált kereskedelmi űrhajót, az Aurorát. Mivel tudta, hogy alap pilóta engedéllyel nem használhatja ezt az űrhajót, ezért letette a másodfokú pilóta engedélyét érintő vizsgát, ugyanúgy 85%-os sikerrel.
Ezután szerződést kötött a Weyland-Yutani Társaság Kereskedelmi Bizottságával, hogy nem fog fegyvert csempészni, nem megy egyik katonai szektor közelébe sem és persze ha jelzést vesz bármilyen intelligens élőlénytől, derítse ki, hogy miért küld jelzéseket az űrbe.
Adatlapján már is ez állt:

A WEYLAND-YUTANI JEGYEZTETI BE
Név: George Crysmann
Nem: férfi
Kor: 40
Születési idő: 2150. márc. 15.
Születési hely: Föld, Egyesült Amerika, New York
Iskolai végzettség/ek: Egyetem


Az Aurorát saját nevére jegyeztette be az ICC és a CMC adatlapján, majd összegyűjtötte a teljes legénységet a hajó irányításához.

AZ ICC ÉS A CMC JEGYEZTETI BE
Név: George Crysmann
Nem: férfi
Kor: 40
Születési idő: 2150. márc. 15.
Születési hely: Föld, Egyesült Amerika, New York
Iskolai végzettség/ek: Egyetem
Jelenlegi lakhely: Mars, Új New York
Pilóta engedély: Másodfokú
Űrhajó neve: Aurora
Űrhajó típusa: M osztály
Legénység: 7 fő
Rakomány: Élelmiszer és orvosi ellátmány
Azonosítási kód: PDTCK08912
Jelenlegi úti cél: John Dale kolónia



Az első szállítás

Az űr sötétjét megzavarta valami, valami, ami nem oda illett. Egy igen használt állapotban lévő M osztályú kereskedelmi űrhajó, melynek neve Aurora volt. A hajó belsejében, az egyik szobába heten álmodtak hibernátorjaikban. Ott volt Bones, aki kivételes tehetségű navigátor volt. Meg is látszott rajta, hiszen az Aurora előtt a Red Star Line egyik luxushajóján tevékenykedett. Ennek ellenére persze fiatal, húszas éveiben járó nő volt.
Mellette, egy másik hibernátorban Crysmann feküdt, aki igen jól meg tudott oldani minden helyzetet és legfőbb erőssége a matematika volt. Ő volt a hajó parancsnoka. Crysmann mellett pedig West feküdt, aki másodtisztként szolgált az Aurorán. Aztán ott volt Johnson, a tudományos tiszt. Mellette meg két gépész, két hibernátorban. Nevük Jim és Josh volt. Az utolsó álmodó pedig Smith volt.
Hirten a szoba fénybe borult és a hibernátorok kinyíltak. Először maga a kapitány kelt ki belőle. Meglátszott már rajta, hogy megszokta ezt az utazási fajtát. Utána meg a többiek keltek ki hibernátorjaikból. Felöltöztek munkaruhájukba és elindultak a kantin felé, ahol a robotszakács biztosan jó étellel várta őket.

A kantin is az Aurora egyik szerves részét alkotta, mivel a tanácskozások és a beszélgetések nagy része itt folyt, de most senki sem szólalt meg, csak ették a robotszakács által készített étel és itták a kávéjukat, majd felálltak a helyükről és elindultak dolgozni.
Crysmann, Bones, West és Smith felmentek a hajó hídjára és észre is vették útjuk célját.
- Hívd őket.
- Rendben uram. - a másodtiszt megnyomott egy gombot és üzenni kezdett a bolygóra. - Itt az Aurora nevű kereskedelmi űrhajó. Azonosítási szám: 08 912. Leszállási engedélyt kérek. Vétel. Nem válaszolnak.
- De miért nem? - kérdezte a kapitány.
- Lehet, hogy mással vannak elfoglalva, ezek nem hederítenek a jó kajára, amit hozunk nekik.
- Pofa be Smith! Ez nem vicces!
A másodtiszt megint leadta a jelzést. Ekkor valaki megszólalt a rádióban: Aurora, itt a John Dale kolónia irányítóközpontja. Mondja meg rakományát és úti célját!
- A rakomány élelem és orvosi ellátmány, a cél a John Dale kolónia.
Ekkor megérkezett a válasz is: Aurora, itt a John Dale kolónia irányítóközpontja. Leszállás engedélyezve a 236-os leszállási pontra.
- Köszönöm John Dale. Vége.
A kapitány kiadta a parancsot a leszállásra. Az Aurora beért a John Dale atmoszférájába és szép lassan ereszkedni kezdett, míg a felhők alá nem ért. Itt most már mind a négyen jól láthatták a terepet.
A terep sík volt, majd következett egy kanyon és végül a kanyon túlsó végén, maga a város.
- Szépen tedd le a gépet a leszállóra. - adta ki a parancsot Crysmann.
Az Aurora még jobban ereszkedni kezdett, majd végül földet ért. Ismét megérkezett a válasz a rádióból: Aurora, nyissák ki a raktér ajtaját. A rakományt átvesszük. Vége.
Bones megnyomott egy gombot, melynek következtében a raktér ajtaja kinyílt. A John Dale kolónia dolgozói máris ott voltak és átvették a rakományt.
Aurora, indulhatnak vissza, a rakományt megkaptuk.
- Vettem John Dale. Raktárajtót bezárni!
- Értettem uram!
Ekkor egy sötét árny suhant át a hajó előtt. A látomás, amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan is tünt el. Majd a raktérajtó bezárult és a hajó emelkedni kezdett. A legénység nem tudhatta, hogy az az ismeretlen árnyalak merre mehetett, hiszen most azzal voltak elfoglalva, hogy hazatérjenek otthonukra, a Marsra.


//Nem akartam túlírni, mert akkor nosztalgiáznom kellett volna a NYOLCADIK UTAS A HALÁL című könyvemből amit megvettem.//
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 1:12 am

Hello!

Érdekes előtörténet, pozitív értelemben. A vége kicsit befejezettlennek tűnik, bár lehet, hogy az már az első kalandra való utalás? Nem tudom, mond meg te! Smile
Ennek ellenére szerintem elfogadható, de a pontozással megvárnám Halált, vagy kikérném Dexantreal véleményét is.

Glah' dor
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 1:59 am

oké, de had legyen más karakter kép... ez olyan tré... és Dallas jut eszembe a nyolcadik utas a halálból... lehet ő van a képen, de nekem nem tetszik a kép Very Happy.

bár ahogy gondolod, maradhat ez is.

lényeg, hogy a történet ok.

de megvárhatjuk Halált, h ő pontozzon, ja.
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 5:12 am

Köszike a pozitívumokat, mivel elég sokat kellett ügyködni vele. Mert az van, hogy valamiért a gép kilép a hozzászólás írásából és ezért látható rövidnek, mivel tényleg rövidítettem rajta.

A karakterképet persze lecserélem, mert ez már egy kicsit nekem se tetszik.

Az előtörténetemben az első szállítás meg az első kalandhoz kapcsolódik, ezt majd követni fogja (szintén első kaland) egy segélykérés, mit a hajó legénysége küld. Lesz egy tengerészgyalogos akció, melyben még azok is részt vehetnek, akik JK-k, így az egyszemélyes kalandból egy igen szép könyvnek való kalandot kaphattok.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 5:14 am

Kíváncsian várjuk akkor! Smile
Ha baj van a hsz írással, szerintem írd wordbe és onnan másold be. Én is úgy csinálom, és így tuti nem veszik el.
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 5:18 am

Most jöttem rá, hogy akkora kezem van, hogy véletlenül benyomom a vissza az elejére billentyűt. Very Happy

A kép meg le lett cserélve. Remélem ez már Dexnek is megfelel.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 8:32 am

Fúúú de jó volt. Alig várom, hogy csatlakozhassak a kalandba. Szerintem mindegyik tengerész gyalogosnak rész kellene vennie ebben a jó programban Smile !!!!
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 8:50 am

még mindig nem Very Happy... de elmegy, sokkal jobb kép az előzőnél.

és hajrá.

maradhat ez a kép. nemrossz.
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 8:09 pm

Kösz!
Csak még a pontozás maradt hátra. Láttam tegnap, hogy Halál az előtörténeteket nézte és nem írt oda.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 10:05 pm

Nos igen, nézegettem, de nem volt már arra időm, hogy teljesen el is olvassam...remélem nem haragszol.
Akkor, most az előtörténeted jön. Amikor elkezdtem olvasni elég érdekesnek találtam, majd le se tudtam venni a szemem a leszállós részénél. Nagyon jól fogalmazol. Aztán jött a kés a szívembe, amikor észrevettem, hogy vége a történetnek. Sad Nagyon elszomorodtam ettől, de végül is ez a te történeted. örültem volna, ha hosszabb, de most kezdem a pontozást.
kapsz 11 pontot rá, a bővítményre pedig 1 pontot.
Ezzel a kettes szint is megvan, ezért magadnak tulajdoníthatsz még 2 pontot.
További sok sikert! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 10:06 pm

megtétetett a pontozás tehát Very Happy, Halál szólott Very Happy.
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 10:27 pm

Köszönöm szépen! Ígérem bennem nem fogtok csalódni.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 10:56 pm

nemúgymint bélrágóban, aki cseszett írni a kurva kalandjába.

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





George Crysmann Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Crysmann   George Crysmann I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
George Crysmann
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» George Crysmann
» George Doyle
» George Doyle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity