Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.

HomeGy.I.K.TaglistaRegisztrációBelépésszentháromságCsoportokKeresés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Szégyen fal
Kedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Comments: 30
Latest topics
» Folyosók
Kedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Szer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Szer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Csüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Vas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Vas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Vas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Szomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Szer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Facebook

Share | 

SKU77Z csapatszállító hajó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bishop

TémanyitásTárgy: SKU77Z csapatszállító hajó   Vas. Márc. 13, 2011 6:56 am

//Landolás//

Amint felértél elfoglaltad helyed egy nagyobb teremben, egy nyílt helység az elején van a pilóta fülke, két oldalt székek, fölöttük tartó rekeszek, leülsz, az egyik oldaladon egy fiatal katona, aki egy képet néz egy lányról, a másikon egy néger akinek remeg a keze és csurog róla az izzadság. Hamarosan egy árny tornyosul feléd és feltűnik egy sebes arcú alak.

Bisur

TémanyitásTárgy: Re: SKU77Z csapatszállító hajó   Vas. Márc. 13, 2011 7:01 am

Volt időm körül nézni a szállásokon, elég sok ideig figyeltem egy maszkos alakot, feltűnt, hogy valamit rejteget, egy hét se kellett megtaláltam a fegyverét. Saját érdeke volt, hogy eltegyem, mivel előkerült volna, de persze erről ő nem tudhatott. Egyik nap mit hoz a szerencse, akciózni mehetek és pont ott volt az alak.

A hajón ott ült, látszott ideges valamiért, rögtön tudtam miről van szó. Odaálltam elé, ő felnézett rám, a szeme megakadhatott a predator késen, de ezt már megszoktam, elé nyújtottam a fegyvert, miközben vele szemben helyet foglaltam.
- Kerested mi? -mondtam mosolyogva-
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Sam Fisher

TémanyitásTárgy: Re: SKU77Z csapatszállító hajó   Vas. Márc. 13, 2011 7:55 am

Ja, azt hittem hogy az egyik tiszt megtalálta
és elkobozta.
Egyszer csak megszólal a képet nézegető fickó:
Mit koboztak el?
Mind a ketten fenyegetően ránéztünk és egyszerre mondtuk:
SEMMIT!!!!!!!!!!!
Aztán újra egymásra néztünk és megjegyeztem:
Egyre jár az eszünk.
Nemsokkal később elaludtam de nem mélyen, hogy észrevegyem ha a maszkomat birizgálják.
Egyszercsak kinyitom a szemem bisurt látom éppen a maszkomat próbálja levenni.Elkapon a kezét és hátra csavarom. A tiszt mögém jön és a pisztolyával leüt.
Bishop

TémanyitásTárgy: Re: SKU77Z csapatszállító hajó   Vas. Márc. 13, 2011 10:49 pm

//Sam, most már ne mesélj olyan sokat bele a történetbe, feltételes módba írd a dolgokat és a beszédet jelöld - jellel kérlek, ahogy én is...
Valamint az se titok, hogy Bisur az én JK karakterem, ezúttal mesélői NJK-ként vesz majd rész a kalandban segítségként, ezért neki semmilyen jutalom nem jár természetesen//

Megragadod, a sebes arcú kezét, és már csavarod is hátra, amikor nagy meglepetés ér, hirtelen az arcod előtt találod az öklét, ahogy egy mozdulatból visszafordult. Nagy ütést érzel a homlokodon, majd a tarkódon is egyet. Minden elhomályosul, szédülsz és elájulsz. Hamarosan zajokra leszel figyelmes, csak foltokban látsz, fények mindenhol, riadó sziréna szól, mozdulni sem tudsz. Rázkódást érzel, majd egy nagy ütést.

(Folytatás a Blioron)

Bisur

TémanyitásTárgy: Re: SKU77Z csapatszállító hajó   Vas. Márc. 13, 2011 10:57 pm

Amikor a képet nézegető fickó kérdezősködni kezdett, oldalra fordultam és haragosan mondtam.
- Semmit!
De azon kaptam magam, hogy egyszerre mondom valakivel.
~ Hmmm... lehet ez a fickó még a legnormálisabb, ebben az egész bagázsban.
Majd az út alatt ő elaludt, gondoltam meglesem, mi van az álarc alatt. Szépen lassan odanyúltam és megpróbáltam lehúzni róla. Ő felébredt és megragadta a karom, én lendületből visszafordultam és egy ütést mértem a homlokára, ekkor láttam, hogy a tiszt a tarkójára mért egy ütést. Visszaraktam az ülésbe és becsatoltam, nem kaptam büntetést...
~ Ez a két dudás egy csárdában efektus.
Hirtelen meglátjuk a hajót, egy nagy szállító hajó, sérült a bal oldala, de valami megjelenik mellettünk, egy predator hajó és ekkor látom meg az alattunk lévő Bliort. Elkezdünk zuhanni, ahogy találatot kapunk, leülök és becsatolom magam.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: SKU77Z csapatszállító hajó   

SKU77Z csapatszállító hajó
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal