Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Orvosi részleg I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Orvosi részleg I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Orvosi részleg I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Orvosi részleg I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Orvosi részleg I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Orvosi részleg I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Orvosi részleg I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Orvosi részleg I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Orvosi részleg I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Orvosi részleg I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Orvosi részleg  title=
Facebook

 

 Orvosi részleg

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Redswift
Mesélő
Redswift



Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 7:51 am

Ez a katonáknak felállított orvosi terem.Itt látják el a sebesülteket.Felszerelésben igen fejlett,minden megtalálható ami kellhet ahhoz, hogy akár egy félhullából élőt varázsoljanak.Beleértve azokat akiket megpetéztek.
Több teremből is áll,termenként 3-3 ágyat tolnak be,de akadnak magánszobák is.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 8:23 am

//Előzmény: Destiny csempészhajó//

*Az első amit hall Bisur,a szívmonitor hangja.Nem érez fájdalmat.Kinyitva a szemét egy ismerős nőt pillant meg Dr. Sherona Simpson ül az ágya mellett.
-Jó reggelt Bisur.-*mosolyogja.Az arcán egy hatalmas lila folt éktelenkedik és szemöldöke le van ragasztva.*
-Már azt hittem elveszítettük...Ne-ne..Csak maradjon nyugodtan.Kér valamit?-*majd bejön egy másik orvos és elkezdi nézegetni a gépeket.*
-Stabilnak tűnik...A kérdés hogy mentálisan...-
-Shhh! Nem lesz semmi baja.- *szólja le az új orvost,aki aztán ki is megy bólintva.*

Bisur felismeri a helyiséget.Gateway.Orvosi részleg..Hogy hányszor kötött már itt ki?*
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 8:48 am

Egy egyenletes hangot halottam.
~ Jaj ne a mozgás érzékelő... nem nem...
Majd kinyitom a szemem, és Sheront látom meg... mint valami angyal...
-Jó reggelt Bisur. -mosolygok rám-
~ Itt volt mellettem egész végig.
-Már azt hittem elveszítettük...Ne-ne..Csak maradjon nyugodtan.Kér valamit?
Enyhén megrázom a fejem amennyire lehet.
~ Hát egy puszi jól esne, de azt már csak nem kérek.
- Nem semmit, köszönöm.
Majd bejön egy doktor és rám tekint.
-Stabilnak tűnik...A kérdés hogy mentálisan...
Azt hittem fel állok ráugrok és elintézem mint egy rohadt dögöt... de rájöttem nem nagyon tudok mozogni...
-Shhh! Nem lesz semmi baja.
- Sheron... köszönöm, hogy megmentett... -nézek mélyen a szemébe-
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 9:11 am

-Megmentni?? Nem nem..Hisz még mindig itt vannak.....-*Majd az orvosi függönyök mögött a xenok árnyékai tűnnek fel.Ismerős berregő sziszegés,és a predalien hirtelen ráveti magát.

Kipattan a szeme Bisurnak és a rémülettől felugrik.Csak egy álom és egy megtörtént esemény egybefolyása volt.*
-Minden rendben?-*néz be egy vörös hajú szeplős nővérke a függönyök mögé.*
-Adjak nyugtatót megint? Már második napja nem alszik Art Közlegény.-
*Bisur visszadől ha kér ha nem.Már lassan 1 hónapja történt de még mindig kínozza a rémálom.Hol Freez hol Tex hol Iván arcát látja.A halott társak emlékei kísértik.
A Doki új küldetést kapott,Shade és Aim pedig új beosztást.Hangokból emlékszik hogy bent jártak.Meséltek a temetésekről,de ő maga nem tudott válaszolni.Kómában volt.
Azt se tudja milyen napszak lehet.Az űrben mindig este van talán..*
-Látogatója érkezik.Beengedhetem?-
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 9:18 am

A rémálom megint... leizzadtam majd felébredtem.
-Adjak nyugtatót megint? Már második napja nem alszik Art Közlegény.
- Köszönöm nem kell.
~ Hogy is van egy kis városkába eltűntek és csak az álmaidban térnek vissza...
Majd megjönnek az emlékek.
~ Mindíg is tudni akartam kómában mi a helyzet, furcsa dolog, teljesen megmagyarázhatatlan... mindenre pontosan emlékszem
-Látogatója érkezik.Beengedhetem?
- Persze.
Kissé jobban elhelyezkedem az ágyon.
~ Ha Tex szelleme lesz akkor már teljesen össze leszek zavarodva.
Vissza az elejére Go down
Redswift
Mesélő
Redswift



Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 3:46 am

*A nő bólint Bisur szavaira.*-Őrmester.-*szólal meg a nővér.*-Bejöhet.-
*Az ajtó felől Coopman őrmester jelenik meg.Az orrnyergét jókora vágás díszíti.Feltehetőleg még a küldetés emlékére.*
-Bisur,maga átkozott anyaszomorító! A fene enné meg,sose hittem volna, hogy egyszer még örülök annak az elcseszett pofájának!-*lép be és valami igen groteszk,de mégis vidám mosolyszerű vicsor ül ki a képére.*
-Hogy érzi magát? Jobb lesz ha felépül,mert még rohadt sok dög van odakinn.-*megáll feszes tartásában az ágy mellett.*
-Maga és Iván, átkozott jó munkát végeztek.Az egész osztag hálás ezért...talán az egész kolóniai gyalogság is.Csak azt akartam, hogy ezt első ízben tőlem halhassa!-*köszörüli meg a torkát.A dícséret nem épp az ő reszortja.*-Ettől még ne szálljon el az agya! Ha felépült várják majd a parancsnokságon eligazításra!..Ennek két jó jele is van. Egy. Ismét szolgálhatja csodálatos kötelékünket,amit gondolom repesve vár! Kettő. A savmarta seggét, ezúttal nem az én hatáskörömbe fogják beosztani,mivel a Skullzt újjá kell szervezni..Ennyi!-*fordul is hogy lelépjen, de megáll majd benyul a tiszti kabát alá.*
-Itt egy kis emlék.Bizonnyal Iván is így akarná.-*előhúz egy magnumot,ami ismerős lehet már Bisurnak is.Szépen le van tisztítva a fegyver.Leteszi a Bisur melletti kis asztalra.*
-Részvétem a veszteségekért.-*ezt követően kimegy.*-A fegyver nincs töltve.

Bisur kipihenheti magát de egy két nap múlva már jelentkezhet is eligazításra, a Gateway parancsnokságán.*
//Ha akarod jegyezd fel a forgótáras 44es magnumot Very Happy Iván "emlékére"//
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 4:14 am

Ki lép be... Coopman.
-Bisur,maga átkozott anyaszomorító! A fene enné meg,sose hittem volna, hogy egyszer még örülök annak az elcseszett pofájának!
~ Én se... mindegy... és neked van elcseszve az arcod ahogy látom
-Hogy érzi magát? Jobb lesz ha felépül,mert még rohadt sok dög van odakinn.
Ezen kicsit elmosolyodok.
-Maga és Iván, átkozott jó munkát végeztek.Az egész osztag hálás ezért...talán az egész kolóniai gyalogság is.Csak azt akartam, hogy ezt első ízben tőlem halhassa!
~ Eddig is hálásak lehettek volna... csak nem voltak túlélők...
-Ettől még ne szálljon el az agya! Ha felépült várják majd a parancsnokságon eligazításra!..Ennek két jó jele is van. Egy. Ismét szolgálhatja csodálatos kötelékünket,amit gondolom repesve vár! Kettő. A savmarta seggét, ezúttal nem az én hatáskörömbe fogják beosztani,mivel a Skullzt újjá kell szervezni..Ennyi!
~ Pedig már azt hittem... hozzá osztanak be.

Majd elővesz egy pisztolyt, a magnumot...
Be lassul az idő és csak az emlékére szót hallom. Képek peregnek le...
~ Egy igazi barát...
Majd haragra kapok, legszívesebben felállnék és megennék miden dögöt.
De inkább csak megfogom a revolvert és nézegetem.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 2:41 am

//Thomas Martinez icipici kalandja///

A gyengélkedőn ébredsz, egy külön kis szobában, gépek körülötted, fogják életjeleid, adagolják az infúziódat. Hamarosan egy nővér siet be egész jól néz ki... igazából nincs sok bajod, csak a bal karod és oldalad fáj hihetetlenül. Van melletted víz és gyümölcs is, kényelmes az ágy.
- Látom felébredt. Émelyed? Szédül? -kérdi a nővér-
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 2:54 am

*Felébredek egy ágyban és gépek vannak körülöttem látom, hogy infúzió van rajtam. ~Hol vagyok? Mi lett a többiekkel?~ Kérdezem magamban hamarosan egy nővért láttok bejönni a szobába és kérdezett tőlem. - Látom felébredt. Émelyed? Szédül? - Kérdezte tőlem erre hamarosan válaszolok. -Csak a bal karon és oldalam fáj, de ezen kívül nincs bajom!- Feleltem a nőnek, de hamarosan kérdezek tőle. -Megtudná mondani hol vagyok, és tudja mi lett a két társammal?- Kérdeztem érdeklődve a nővértől. ~Remélem nem haltak meg!~ Gondolom magamban.*
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 3:13 am

A nő megnézi a karod, de nem talál nagyobb gondot.
- A társai? -vonja fel szemöldökét- Jah igen... őket már kiengedtük. Egyébként a Gatewayen van. Ha megengedi most szólok akkor nekik, már meg akarták látogatni.
Ezután kimegy és ismét csak a folyamatos pittyegés marad a szobában rajtad kívül, ami jelzi az egyenletes szívverésed.
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 4:27 am

*Mikor a nővér elmegy, örülni kezdtem amiatt, hogy megtudtam, hogy a társaim jól vannak és Gateway-en vagyunk. Ezután fel ülők elkezdek imádkozni. ~Köszönöm Istenem, hogy kiszabadítottál minket!~ Mondom magamban, ezután elkezdek spanyolul néhány imát mondani, miközben várok. ~Remélem nem kell sokáig itt maradnom!~ Mondtam magamban imádkozás közben.*
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 5:14 am

Imádba bele zavar egy hang, valaki kopog az ajtón, majd az hamarosan kinyílik. Besétál két társad, látszik rajtuk, örülnek, hogy látnak. Utánuk még bejön öt darab férfi, magasak, izmosak, erősek, de látszik van sütnivalójuk, nem azok az izomagyúak, az első ami feltűnik rajtuk, az, hogy nincs rajtuk egyenruha, vagy ismertető jelzés. Bólintanak neked, majd körbe állnak.
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 8:29 am

*Imádkozásomat megzavar egy kopogás, nem sokkal később bejön a két társam. -Jó titeket újra látni.- Mondtam nekik, de nem sokkal bejön öt férfi akik elég izmosnak látszanak és nincs rajtunk egyenruha. ~Mit akarnak ezek itt?~ Kérdeztem magamban. Kis idő után körbe állnak, kicsit aggódok. -Kik maguk, és mit akarnak tőlem?- Kérdeztem tőlük.*
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 6:30 pm

Reznov válaszol először kérdéseidre. Miközben végigmutat az embereken.
- Ők mentettek ki minket a bunkerből. Gondoltam azért kíváncsi voltál kik voltak azok.
Majd végülis az öt férfi sietve távozik, amint lehet, valószínű dolgok van még, szóval csak hárman maradtak. Ezután elbeszélgettek egy jó darabig, amikor is lejár a látogatási idő. Itt az idő, hogy menjenek.
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 5:11 pm

*Reznov elmondja ők öten mentettek ki minket Ryushiról, de nem maradnak sokáig mert biztos dolguk van máshol mikor kifelé mennek megköszönöm nekik, hogy ki menetek. Ezután hosszan elbeszélgetek a társaimmal, de amikor lejár a látogatási idő ők is távoznak. ~Vajon meddig kell itt maradnom, mert nincsen nagy!~ Mondtam magamban és vártam, hát ha történik valami.*
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 2:46 am

Martinez ezután még három teljes napot tölt a gyengélkedőn, míg nem teljesen felépül, ez alatt nem érkezik sok látogató. Azonban a harmadik nap már elengedik, egy doboz fájdalom csillapító kíséretében. Elfoglalhatja újra a szállását, találkozhat a többiekkel és persze kötelességtudóan várhatja a parancsokat.

//Szorgalmad miatt jóváírok számodra 2sp-t//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orvosi részleg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi részleg   Orvosi részleg I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi részleg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katonai részleg
» Kutató részleg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Gateway :: B blokk-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity