Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
mikos I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
mikos I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
mikos I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
mikos I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
mikos I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
mikos I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
mikos I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
mikos I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
mikos I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
mikos I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

mikos  title=
Facebook

 

 mikos

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

mikos Empty
TémanyitásTárgy: mikos   mikos I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 7:30 am

Faj: Ember
Kor: 41év
Név: Sam Fisher
Rang: Ex katona volt tiszt, visszatért a sereghez, jelenleg gyalogos
Születés: 2149, hely: Mars
Felszerelés: M4A3, M41A1 Pulse Rifle,cod 6-os Ghost maszk
Jellem:Általában nyugodt,nem ijedős,humora jó,sokszor a megszokás miatt angolul beszél

Gyerek korom csendes, esemény nélküli, íjászkodással és lövöldözős játékok végig játszásával telt el. Mikor 18 lettem úgy gondoltam jó lenne élőben is katona lenni, ezzel a hirtelen felbuzdulással be is álltan a seregbe. Gyalogosként kezdtem, azt hiszem tizedik bevetésemen egy gránát mellettem robbant igaz túléltem a robbanást fel is gyógyultam de maradandó sérüléseim lettek a maszkot arcom csúfságának eltakarásáért hordom, ezért kaptam egy plecsnit az akció sikerességéért még elő is léptettek századossá. A misszióról részleteket nem tudok mesélni mert a robbanás-tol részleges emlékezet kiesésem lett.

Tizenöt éves pályafutásom utolsó bevetésén, az osztaggal csapdába kerültünk, egyedül én éltem túl, én is alig. Sikerült megszöknöm, miután visszaértem a bázisra egy éves kórház várt rám. Miután felgyógyultam (ez pont karácsony napjára esett) épp a recepción köszöntem el, mikor megfordultam felettesemet láttam az ajtón bejönni egy levelet adott nekem, ezzel a megjegyzéssel: Kár hogy így döntöttek.A levél ezt tartalmazta: A hadsereg köszöni szolgálatát. de többé nem tartunk
igényt szolgálatára. Elbocsátásom igazi okát sose tudtam meg csak teljesen eszement pletykákat hallottam. Első utam egy játékboltba vezetett, hogy fiamnak ajándékot vegyek. Hazaérve feleségem és 6 éves fiam fogad. Ezután nyolc éves boldog családi élet következett, ami 8 év után "unalmassá" vált ezért visszaléptem a hadseregbe és a kezdetektől folytatom. Visszajutásom egy régi haverom segítségével lehetett sikeres.

Vissza lépésem utáni tizedik bevetésemen harminc kilenc társammal együtt a Blior nevű dzsungel bolygóra dobtak le hangtompítós fegyverekkel, a feladatunk egy szökött fegyencekből álló dzsungelharcos csoport felkutatása és felszámolása lett volna. Fegyverzetünk: G36C hangtompítós én még hőkamerát is kaptam hozzá., M60 gépkarabély, Intervention 12x távcső,desert eagle, M9, claymore, fény és normál gránát. Itt még nem a Tengerészetnél szolgáltam. Én mentem előre mondván majd ami jön azt úgyis lelövöm. Mindenki más úgy parázott mintha nyolc predátor üldözte volna őket fejenként.Elértünk egy kisebb tisztásra ahol tábort vertünk. Egyetlen társam akinek M60-asa volt állványra tette és ő őrködött egész éjjel. Másnap reggel arra ébredtünk, hogy ketten eltűntek, az M60-as ember nélkül állt és sniperes Jones. Két társammal keresésükre indulunk majd két óra múlva egy fára felakasztva megnyúzva találom meg őket. Szólok társaimnak majd a fára fölmászva levágom őket, az egyik társamat elküldöm a táborba az orvosért, aki megállapítja, hogy kB. három órája halottak. Nyolcan a gyilkos nyomainak keresésére indulunk.A többiek a tábort körbe aknázzák. Az én fegyverem hőkereső távcsövével pásztázom a területet, az egyik fán egy ember alakú lényt veszek észre.Oda lövök, de nem találom el, elvesztem szem-elöl, ordítok társaimnak, hogy találtam valamit, de nem találtam el. Egymást fedezve visszatértünk a bázisra.Egyik társunk felelőtlenül, egyedül el ment. Két óra múlva tűnt föl nekünk, hogy eltűnt. Egy öttagú osztagot küldtem a keresésére. A tapasztalat azt mondta, hogy nem fognak visszatérni, ekkor egy árnyat látok meg, elfutni a bozótban, szólok a társaknak, láttam valamit, tartsák nyitva a szemüket. Két napon keresztül vagyunk a bázison az öttagú osztagból csak egy félkarú tért vissza,sokkos állapotban. Öt napon keresztül felváltva őrködünk de semmi különöset nem észlelünk ezért hozzákezdünk az ellenség felkutatásához. Több órás keresés után ráakadunk a falura.Előremegyek és a bejáratnál álló őrt leszedem. Intek a fiuknak hogy jöhetnek. A faluba betörve összesen húsz ellenfelet találunk azok is sérültek vagy sokkos
állapotban vannak. Meg kérdezzük tőlük mi történt de csak azt hajtogatják, hogy az erdő szelleme támadta meg őket. Megkötözzük őket majd hívjuk a helikoptert. A rádió visszajelzés szerint még egy napot ki kell bírnunk. Az éjszaka én és az egyik társam őrködünk. Valamikor olyan hajnali négy-öt óra körül.Egy robbanást és
sikolyokat hallunk a faluból. Berohanunk abban a pillanatban a kapu amit őriztünk felrobban, és kék lángok martalékává válik. A robbanáskor mi földet fogtunk, mikor feltápászkodnék pont akkor süvít el a fejem felett
egy predátor nyílvessző. A második szíven találja a társamat. Fel állok és befutok a falu terére, futás közben lövéseket hallok az előttem lévő házból és egy halál sikolyt.Bemegyek a házba de már csak a haverom fej és gerinc nélküli holttestét találom ott.A házból kilépve egy hármas lézer jelenik meg a homlokomon, ezt észreveszem és hasra vágva magam túl élem a lövést. A térre beérve az elfogottak és jó-pár társam vérbe fojtott hullájának látványa fogad. Egyszer csak úgy érzem mintha valaki állna mögöttem, megfordulok és egy predátor áll mögöttem előhúzom a késem
megpróbálom leszúrni kiüti a kezemből, elvágja a hasam és tehetetlenül nézem végig ahogy megöli a többi társamat, már majdnem elájulok a vérveszteségtől mikor meg hallom a helikopter hangját amit hívtunk. Megölik a predátort és megmentenek. A helikopteren elájulok és a bázison lévő kórházban ébredek ahol parancsnokom tájékoztat csak én éltem túl senki más.


A hozzászólást Sam Fisher összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 28, 2010 6:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Algard

Algard



mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 1:15 am

A hossza jó de nem igazán tetszik ahogy leírtad. Amúgy jó kis előtöri. Ja és a yautják nem használnak nyílvesszőt és nem hadják életbe az embereket ha már támadnak.Én csak ennyit szerettem volna mondani a többi a moderátorok dolga.
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 6:29 am

1. Algard, ide ne irj semmit! esetleg pü-be megjegyezheted, de ez nem a te dolgod!
2. régen a yautják is használtak íjakat, nyilvesszőket
3.nem az a vadászat, hogy szitává lövi a legnagyobb kaliberű fegyverével, hanem hogy minél tovább életben hagyja üldözi. Mellékesen scsak ennyit, és Algard, ne legyen még 1 ilyen légyszi.
Vissza az elejére Go down
Vérengző





mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 7:07 am

Lehet hogy Algard ezért csinálta:https://avptrinity.hungarianforum.com/szabalyzat-f2/eltortenetek-karakterlapok-t88.htm
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 4:27 am

Az előttem szólók rávilágítottak pár problémára, de azért hozzá tennék ezt- azt.

Először is a legzavaróbb hiba, hogy a jelen és múlt időt össze vissza váltogatva írod. Ez néhol nehezen érthetővé teszi a törénetet.

A második már tartalmi hiba. A Denobolán nincsenek emberi települések. Ha volna is bármilyen falu, a Yautják rövid úton felszámolnák, és nem maradnának túlélők, afelől biztos lehetsz. Ráadásul ha helikopter is érkezett a bolygóra, akkor ahhoz gondolom kellett valami nagyobb leszálló egység is, ez viszont már olyan katonai erőt jelent, amit a Ragadozók semmikép sem tolerálnak és ismét csak teljes megsemmisítés lenne az emberek sorsa. Gondolj csak bele egy egész városnyi ragadozó, űrhajókkal meg minden, tehát nem csak héba- hóba telep ez.

A nyilakról annyit, hogy nem számít hibának, de azért nem árt ha tudod, hogy messze túl vannak már az efajta fegyvereken.

Végezetül annyit, hogy ugyan a hossza már megfelelő, de sokat dobna rajta, ha az elejét kicsit bővebben kifejtenéd, gondolok itt az elbocsájtásodra, meg arra hogy milyen megfontolásból mentél utána mégis vissza a seregbe.
Vissza az elejére Go down
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 6:40 am

Kijavítottam az előtörit, remélem most jó.
Vissza az elejére Go down
Vérengző





mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 5:59 am

Hát nagyon sok helyes írási hibád van.Ezt át kéne nézned a Wordben az kiszűri a hibákat.Meg ez a rész nekem fura"Gyalogosként kezdtem, 4év alatt sikerült feltornáznom a rangomat századossá."Kicsit bővebben mesélhetnél arról hogy miért léptettek elő századossá.Sőt még azt is bele írhatnád hogy miért mentél a katonasághoz.Mi késztetett.Részemről ennyi.
Üdv. Vérengző
Vissza az elejére Go down
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 10:29 am

kijavítottam az elő törimet ,most már remélem jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Vérengző





mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 7:17 pm

Na most szerintem hossza jó és tartalma is de még mindig van helyes írási hibáid.De amúgy nincs vele baj ezért.Elfogadva DE a pontozást azért rábízom a modikra.
Üdv.Vérengző
Vissza az elejére Go down
Sam Fisher

Sam Fisher


Tartózkodási hely : jó nagy bajban (mint mindig)

mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 3:48 am

Diszlexiás vagyok, a gépről meg már letöröltem.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 11:13 am

Mielőtt lepontoznám, kérlek két dolgot még javíts ki. Az első, hogy főleg a történet végén még mindig össze- vissza használod a múlt és a jelen időt. Tudomásul veszem a diszlexiát, de ha másképp nem, kérd meg egyik hozzátartozódat, barátodat, hogy jelezze, hol áll fent ez a probléma és az alapján javítsd ki. A másik hiba az, hogy rengeteg helyen fölöslegesen nyomtál Entert. Bemásoltam wordbe, mely azt mutatta ki, hogy gyakran egy-egy mondat közepén raktál sortörést, holott ha az oldal végére érsz, automatikusan új sorba írja a szót, anélkül, hogy el kéne választani.(Ez igaz minden szövegszerkesztő programra és a fórumra is.)

A harmadik dolog, ami nem szarvas hiba, de engem zavar, az a történet eleje. Érdekelne a küldetés, ami után százados lettél és érdekel az is, hogy miért rúgtak ki a hadseregtől, továbbá az, hogy miért vettek fel később újra, ha már egyszer elbocsájtottak.

Üdv: Glah' dor

Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 12:11 pm

Naszóval. Az elején kicsit neccesnek tűnt, hogy elbocsátás után visszavettek, bár végülis befolyással minden lehetséges. Tetszik, hogy nem te vagy a történet atomhőse, aki karcolás nélkül kiirtja a predátorok felét. A vége ismét necesnek tűnik. Gondolom az előtted álló vadász karmolóval támadt. Ebben az esetben pedig nincs értelme vágni, ezért szerintem inkább beléd döfte volna. Bár rá lehet fogni, hogy még jáccani akart uténa veled:) Lényegében tetszetős kis töri, elfogadva, pontok gyanánt pedig fogadj el 12-őt, + 1et még a bővítményért. Ez 13 pont, amivel a 2es stinre ugrottál, amiért még + kettő pont jár. Ez ha jól számoltam össz vissz 15 pont, készítsd el a karakterlapodat, és Jó Játékot!

Guan'twhei
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





mikos Empty
TémanyitásTárgy: Re: mikos   mikos I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
mikos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity