Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Kalandkérés I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Kalandkérés I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Kalandkérés I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Kalandkérés I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Kalandkérés I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Kalandkérés I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Kalandkérés I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Kalandkérés I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Kalandkérés I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Kalandkérés I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Kalandkérés  title=
Facebook

 

 Kalandkérés

Go down 
+18
George Crysmann
James Raynor
Murlak
Kíméletlen Lékelő
Ellen Ripley
Csonkító
Glah'dor
Dexantreal
Iván
Könyörtelen Bélrágó
Bishop
Éjlopó
Algard
Vérengző
Koncoló
Jehdin'nagara
Halál
Raynor
22 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Raynor

Raynor



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 11:37 pm

Naszóva, szeretnék kérni, És Iván is társulna hozzám ha lehet.
Helyszín mind1, mesélőpre bízom teljes mértékben, normál kaland jöhetne:)

köszönettel: Raynor közlegény
Vissza az elejére Go down
http://www.rawspeech.fw.hu
Vendég
Vendég




Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 1:06 am

Ha nem lenne akadály, Vicsor is kérne egy jó nehéz kis normál kalandot Smile
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeSzomb. Aug. 28, 2010 3:10 am

Raynor és Iván, a kalandotok hamarosan megkezdődik. Elvileg xD
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Raynor

Raynor



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeSzomb. Aug. 28, 2010 3:16 am

vááárjuuukk:D:D
Vissza az elejére Go down
http://www.rawspeech.fw.hu
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 12:20 am

Császtok skacok!

Először is szertnék kérni egy kalandot. A mesélőre bízok mindent .Lényegében annyi hogy szerepelhetne benne Malakh'aij testvér,és még egy pát Yau'tja társ.

köszönöm előre .Smile
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 3:57 am

Csá!

Kalandozás céljából szeretnék kérni egy Kaland Mestert, aki minden nap aktív. Megpróbálok én is aktív lenni, de akkor még a házit minden nap gyorsban megcsinálom, videót csinálok, 2-3 órát lógok Gyűrűk Ura Online játékon, aztán így bele is fér vagy 4-5 HSZ.

Jelenleg egyedül szeretném a kalandot nyomni. Először az Űr topicban, egy kereskedelmi hajón, melyre felszöktem, aztán a többit a mesélő dönti el, hogy hol lesz a kaland többi szakasza.
Vissza az elejére Go down
Vérengző





Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 6:11 am

ha megfelelek akk vállalom koncoló
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 6:40 am

Okés, megfelelsz.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 6:41 am

Meg amúgy szerinted jó lesz az új AvP filmem?
Vissza az elejére Go down
Vérengző





Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 11:14 pm

sztem jó lessz.Ja mégh annyit hogy meg kéne várnunk hogy végezzenek ott.Vagy kezdhetünk valami más terepet.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 11:36 pm

Rendben. Kb. mennyi post után lesz nekik komplett a küldetés?
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 5:29 am

Na most akkor leváltsalak egy jó mesélőre vagy mi legyen? Unom már magam.
Vissza az elejére Go down
Algard

Algard



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 7:03 am

Kérek egy alap kalandot.Köszönöm
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 7:27 am

Nekem már bármelyik pillanatban elkezdődhet a kalandom, mely szerintem nem egy-két hsz lesz.

Ja és Algard! Köszöntelek téged a halál völgyében! Remélem te leszel az, akit jól kifogok majd csinálni egy kalandban.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 7:30 am

Aztán meg biztosan lehet, hogy jó mesélés árán még az új helyszínt is végre meghódíthatjuk, mi xenok.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 6:05 am

No!
Nincs életjel.
Vissza az elejére Go down
Algard

Algard



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 9:23 am

De biztos vagy magadban.Csak nehogy egy pengét találj a fejedben.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 1:22 am

Na most már itt üzenek, mert senki mesélő nem törődik egy szegény nyamvadt xenoval.
Vissza az elejére Go down
Éjlopó

Éjlopó



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 4:40 am

Én is becsatlakoznék valahova, ha van szabad hely Wink
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 5:32 am

Ha a többi staff tag is bele egyezik és megtudom, hogy most hol van a karaktered, szívesen bemeséllek valahova.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 6:23 am

Ha akarod, akkor Bisur betehet téged az én kalandomba, és akkor ketten nyomjuk a kalandot. Engem nem zavar, hogy egy másik alien tesó is van a kb. 4 főből álló csapatban. Majd Bisur úgy fog téged bemesélni, hogy már előttem értél a hajóra, hogy kiírsd a legénységet.


Bisur! Nyugodtan bemesélheted Éjlopót az én kalandomba, legalább nem fogok unatkozni.
Vissza az elejére Go down
Éjlopó

Éjlopó



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 11:14 am

Na király, akkor ha ez megoldható, csatlakoznék Koncolóhoz. A karakterem jelenleg Afrika dzsungeleiben tartózkodik.
Vissza az elejére Go down
Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó


Tartózkodási hely : Bárhol lehetek

Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 4:32 am

Amíg meg nem indul a globális kaland, addig egy rövid kalandban szeretnék részt venni.
A helyszínt ti választjátok ki, de a lényeg az, hogy gyűjtsek néhány pontot amíg meg nem kezdődik a globális kaland, melyen ugyanúgy részt szeretnék venni.


Tehát a globál kalandig tartson ez a rövidke kalandozás.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 7:02 pm

Üdvözletem. Mivel nem sokára itt lesz a globál én kérnék egy közepes kalandot. A kérésem furcsa lesz, de ne legyenek benne alienek és predik. Megoldható?
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 9:16 pm

Iván írta:
Üdvözletem. Mivel nem sokára itt lesz a globál én kérnék egy közepes kalandot. A kérésem furcsa lesz, de ne legyenek benne alienek és predik. Megoldható?

és akkor mit akarsz? árnyékod kergetni? Very Happy az én szakterületem az idegenek, de így... és predátorok se... fura... mire gondoltál akkor?

-----

ja, tudom már... egy pici húsvéti tojást akarsz Very Happy Very Happy... megoldható, csak halálos lesz Very Happy.

najónem.

szal mond mire gondoltál.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kalandkérés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandkérés   Kalandkérés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kalandkérés
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kalandok :: Kalandok meghírdetés-
Ugrás:  
Saját fórum a HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity