Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
James Raynor I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
James Raynor I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
James Raynor I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
James Raynor I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
James Raynor I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
James Raynor I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
James Raynor I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
James Raynor I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
James Raynor I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
James Raynor I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

James Raynor  title=
Facebook

 

 James Raynor

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Raynor

Raynor



James Raynor Empty
TémanyitásTárgy: James Raynor   James Raynor I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 10:37 pm

- Beszélj! - hallatszik az ordítozás és egy csattanás - Közülük vagy te is?
- Hadnagy... New Port Beach... rendőrség..... elit osztag...
Egy hatalmas ütés szakítja félbe a mondatát. Valami telefon lehetett, vagy esetleg egy fegyver, nem tudja eldönteni.
- Adj neki mégegyet! - szól egy ércesebb hang egy kicsit messzebbről
- Ne! Hagyd! Lehet hogy a szerencsések közé tartozik. - hangzik el egy vékonyabb női hang, majd egy pofon.
- Baromság. A másik kettő kishíjján megölt minket, pont ő lenne tiszta?
- Pofa be! Nem kockáztatunk, Cliff! hozd a puskát!
~Másik kettő? 5 en voltunk. Akkor lehet hogy ketten életben maradtak? - gondolja, miközben fejét oldalra fordítja, és meglát két egyneruhás testet. Látása a sok ütéstől számottevően megromlott, de annyit kitud venni hogy ott Jason és Dave fekszik. ~ Tehát még Kirk és...
Egy hatalmas robbanás és meglepettséget türköző ordibálások hangját lehet észlelni. Lars megkötözött kézzel a székében nemsokat tud tenni, csak homályosan látja hogy az előtte álló ember egyszercsak összeesik. Egy nő kiáltását egy erős hangú férfi trágár szidkozódása követi mindez fegyver ropogás kíséretében. Hirtelen csönd, majd lépéseket lehet hallani.
- Lars! Lars! Lars! Hallasz? Magadnál vagy? Tudsz járni? - kérdezi James - Várj, kioldozlak.
- James, te vagy az? Holvan Kirk? Hogy kerülsz te ide?
- Majd mindent elmondok - nagy szuszogással dobja Larsot a válléra, fél kézzel őt fogja, másikban a jó öreg Enfi-vel pásztázza a terepet - de most siessünk a helikopterhez. A kapitányságon majd mindent elmagyarázok!...
~~~~~~~~
- Földalatti alagutakon kellett átrágnunk magunkat, majd kijutottunk a felszínre. Útközben semmi veszélyforrás nemvolt, utunkat könnyűnek is lehetett nevezni, ha nem vesszük Larsot a hátamon. //nevetés// Felévre a helikopter ott várt minket, Kirk-kel a fedélzetén.
- És hogy jutott be a társához? - kérdezi az egyik felügyelő tiszt
- Követtem az elrablókat és mikor megtudtam holvannak, előkészítettem a terepet. Amikor kész volt minden, berobbantottam a helység oldalfalát, ahol Lars raboskodott és kihoztam, ilyen egyszerű...
- Kérem, folytassa!
- Felszálltunk a helikopterrel, és elindultunk a kapitányság felé. Lars egész jól volt leszámítva az ököl nagyságú kék foltot arca mindkét oldalán. Kirk vezette a gépet, én az ajtóból figyeltem a terepet. Közel a kapitánysághoz megláttunk egy 5-6 fős xenomorph csapatot éppen az ellenkező irányba haladni, majd a észrevettük hogy a kapitányság füstöl. Egymásra néztünk, és Kirk elfordította a gépet egy parancsnokság felé, ami nem volt nagyon messze. Odaérve az is romokban hevert, de le kellett szállnunk tankolni. A leszállópálya tiszta volt, letettük és megtankoltuk minden fennakadás nélkül.
- És hogy kerültek ide? - vág közbe a tiszt
- Nemsokára sor kerül arra is Uram! Tehát felszálltunk a géppel. Már sötét volt, és a rendszereink hibátlanul működtek, így nem vakon repültünk. Friscó közelében az érzékelők 1 rakétát jeleztek hátulról. Nem sokon múlott hogy elkerüljük, inkább köszönhetjük Kirknek, mint a szerencsének. Biztos valami idegen befolyás alatt lévő ember lőhette ki azt a baromságot, de ez már mellékes... San Fransiscóba érve láttunk egy őrzött bázist, amiről nem tudtunk....
~~~~~~~
- Hé James! idenézz. - szólt Kirk - Ez valami katonai bázis. Mintha Cheyenne hajókat látnék, és azthiszem egy Conestoga is.
- Igazad van, tényleg azok. Mire készülnek?
- Itt a San Fransiscói ideiglenes bázis. Azonosítsa magát!
- Itt Lars Ulrich hadnagy, New Port Beach-i rendőrség elit osztagának vezetője. Leszállási engedélyt kér...
Hirtelen fülsüketítőt csipogást hallanak. Egy rakéta közelít a géphez. Kirk próbálta elkerülni, de eltalálta a jobb szárnyat, és lezuhant....
~~~~~~~
- Lars azonnal meghalt, Kirk meg én éltük túl, a rangidős meg én voltam kettőnk közül...
~~~~~~~
- Kirk! Megvagy? Élsz még? - ordítja James reménykedve hogy legalább másik társa túlélte!
- James! Tevagy? Dejó tudni hogy éllsz, mi a f*sz volt ez? Honnan jött? Mért ilyen későn vettük észre?
- Nemtudom haver, de húzzunk be ebbe a kib*szott bázisba!
~~~~~~
- Kimásztunk a járműből, összeszedtük az össze fegyverünket, és elindultunk a bejárat felé. Hátulról pár lépéseket hallottunk, kábé 5-6 an lehettek, de nem arra figyeltünk, hanem az előttünk lévő távolságra. Be akartunk jutni abba a rohdt bázisba. A kapu már nyitva állt, fönt a falon katonák felfegyverezve sorakoztak. Beérve Mögöttünk becsukódott a fémkapu, és előttünk öt katona fegyvert fogva ránk kiabálta hogy feküdjünk a földre, fegyvereket eldobni, bla bla bla, tudja hogy megy ez...
~~~~~~~~
- Aztmondtam dobják el! - ordítja dühösen az egyik fegyveres.
- Jólvan ember, nyugalom, eldobjuk.
~~~~~~~~
- Mögöttünk lövéseket hallottunk, gondolom most értek oda az idegenek, de az őrök pár másodperc alatt elintézték őket.
~~~~~~~~
- Szóval New Port Beach-i rendőrség? - áll a tizedes és a pilóta elé egy magas, jókiállású tábornok - Azt a létesítményt úgy 3 órája tiporták porba a keményhúsúak.
- Igen, tudjuk, onnan jöttünk.
~~~~~~~~
- Akkor egy katona jött hozzánk valamilyen műszerrel, és mindkettőnket megnézte.
~~~~~~~~
- Tiszták, uram!
- Remek, akkor fáradjanak beljebb, és egy vacsora mellett elmesélik a történetüket!
~~~~~~~~
- Elmeséltünk mindent a tábornoknak, és mondhatom, élvezte az élménybeszámolót, és felajánlotta hogy elvisz minket erről a porfészekről. Először szöhöz sem tudtam jutni a meglepettségtől, de aztán rájöttem hogy ez egy hatalmas ajánlat, amit nem lehet visszautasítani. Megettük a vacsorát, és kaptunk egy szép kis szállást is, ahol letudtunk dőlni kicsit. Másnap reggel volt az indulási terv. Ők egy félreeső bolygóra tartottak, csak lekellett itt szállniuk valami technikai bisz-basz miatt, és minket mondták hogy kitudnak dobni útközben. Úgy hajnali fél három környékén iszonyatos üvöltözésre, riasztóra és lövöldözésre ébredtünk. Kirk-kel egyből a fegyvereinkért nyúltunk, és felöltöztünk...
~~~~~~~~
- Előrehozták az indulást, amint tudnak jöjjenek a leszállópályához! - csapódott ki az ajtó és üvöltötte be egy katona. Kirk-kel egymásra néztünk, és óvatosan elindultunka leszállópálya felé. Minden rendben volt, nem látszott felfordulás nyoma, leszámítva persze a lövéshangokat. Kiérve a hálókörletből már sokkal inkább látszott hogy valaki megtámadta a bázist. Rohanó katonák, két felszálló Ceyhenne és indulásra kész Conestoga.
~~~~~~~~
- Egy Cheyenne még a földön volt, de indulásra készen állt. Tudtuk hogy ránk vár, tehát összeszedtük magunkat, és elkezdtünk teljes erővel rohanni. Velünk együtt rohant három katona, a hajó bejáratánál pedig hevesen integet valaki. Mellettünk hirtelen eltűnt a háromból két egyenruhás, majd Kirk is. Hátranéztem, és a lebeg a föld fölött. Tátott szájjal néztem hogy mi lehet ez, egyszerűen nem bírtam felfogni. Az egy katona aki még mellettünk volt, rángatta a karomat hogy menjek már, és akkor valami átszúrta Kirk mellkhasát. Sokkos állapotomban engedtem a rángatásnak, és rohantam én is a hajó felé. Még mindig nem bírtam feldolgozni hogy Kirk is meghalt. a Cspatomból vele jöttem ki legjobban. Mondhatni, legjobb barátom volt. Beszállva a Cheyenne-be körbenéztem. Sérültek, vérzőek, végtaghiányosak vettek körül...
~~~~~~~~
- Jólvan, tizedes? - kérdezi a tábornok
- Mi a f*sz volt ez? Ezek voltak azok a "ragadozók"? Akikről sokat beszélnek? A mindenkit és mindent elsöprő vadászok? Akik élvezetből vadásznak? Akik...
- Higgadjon le tizedes! Minden rendben lesz. Igen, ők voltak azok. Váratlanul támadtak, de szerencsésen sikerült elindulnunk.
- És...
- Minden kérdésére később választ kap, most elvisszük a GateWay-re, úgyhallottam ott szükség van ilyen erős és magabiztos emberekre.
~~~~~~~~
- Nos, így történt hogy idejutottam.

Név: James Raynor
Rang: ?
Jellemzők: Sose adom fel, társaimért tűzbe tenném a kezemet, ha olyanok.
Foglalkozás: Katona
Életkor: 23
Felszerelés: Enfield IW/SA80, M4A3, BDU, M-94, Harci kés


//Remélem tetszik ez az új forma, eddigi AVP oldalakon mindig az átlago formát csináltam meg előtörténetként, most gondoltam újítok egy kicsit:)//


A hozzászólást James Raynor összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 25, 2010 10:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.rawspeech.fw.hu
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



James Raynor Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Raynor   James Raynor I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 2:37 am

Hmm. Hosszra tökéletes, helyesírási hibát találtam párat de ezek hanyagolhatók..Az elején egyből belevágsz a közepébe, nembiztos hogy nyerő húzás volt,de így utólag szerintem nagyon jól siekrült az egész Smile


//A pontozáshoz egy moderátor vagy admin véleményét kérném ide pls.//
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



James Raynor Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Raynor   James Raynor I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 3:03 am

Hát akkor pontozom. Jó előtörténet, tetszett a forma és izgalmas is volt. Ami különösen tetszett, hogy nem álltál le terminatort játszani a ragadozók támadásakor. Ezek alapján adok rá hm.. 12 pontot és mivel érdekes volt még 1-et a tartalomra. Természetesen ez kettes szint vagyis összesen 15 Sp-t oszthatsz el.
A rangodat nem tudom megmondani, szerintem PM-ben beszéljük meg ,hogy te mire gondoltál.

Tisztelettel: Glah' dor
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





James Raynor Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Raynor   James Raynor I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
James Raynor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity