Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Néma Halál I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Néma Halál I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Néma Halál I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Néma Halál I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Néma Halál I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Néma Halál I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Néma Halál I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Néma Halál I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Néma Halál I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Néma Halál I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Néma Halál  title=
Facebook

 

 Néma Halál

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Néma Halál

Néma Halál


Tartózkodási hely : Ott

Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Néma Halál   Néma Halál I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 10:17 pm

Név: Néma halál
Faj: Xeno
Alfaj: Drone
Kinézet: Szürkés bőr, bal vállán és karján predator háló égette nyomok, nagyon sima a bőre, nyálkamentes a lény
Jelleme: Néma, ritkán „beszél”, szeret az emberek orra előtt lenni és horrort rendezni.

Születésem egy beavatási szertartáson történt, szájon át érkeztem ebbe a világba, a beavatáson szereztem a mintát a baloldalamra. Szerencsére prédából hamar vadásszá váltam, de az embereknek sikerült rabbá tenni engem. Hét napig próbálkoztak megszelídíteni, a nyolcadikon megszöktem és egy űrhajóval elmentem máshova, később többször is voltam potya utas.
Újra itt vagyok ebben a lyukban, egy kereskedelmi hajó hídja felett, egy szerelő aknába a hajó 30éve utazik egy másik bolygóra. Többször is utaztam már így, oldalról bemászni egy öregbe, jól befészkelni magam, a jobb kezemet pedig csőnek vagy fogónak álcázni. Gondolatok cikáztak a fejembe: a francba is elaludtam és arra ébredtem fel hogy az öreg megint ellenőrzi az aknát és ha álmomba kinyújtom a karom az öreg rájön és soha nem jutok el egy másik bolygóra. De persze az öreg kicsit vak is már, nem látta volna meg ha visszahúzom a kezem szép lassan. Jött fel a létrán, én pontosan a létra mellett voltam és a karomat használta fogózkodónak mint minden alkalommal amikor ellenőrzi az aknát az öreg, úgy megszorítja a karom, hogy azt hiszem elroppantja, kávéját mint minden évben rám önti, aztán megijed és letörli rólam, egyik évben azt hittem megfosztom a maradék szürkeállományától, de persze nem tettem, tudtam akkor nem maradnék többé rejtve az öregnek személyi lokátora volt és riasztott volna. Tudtam ha semmin nem változtatok nem vesz észre, ezek az emberek ha megszoknak valamit természetesnek veszik és csak akkor tűnik fel nekik valami ha megváltozik. De az öreg ebben az évben valami mást tett. Össze vissza kezdte kapcsolni a dolgokat az aknában, sziréna szólalt, azt hittem lebuktam, de szerencsére nem éreztem a többi ember a hídon van és mind ijedtek, kényszerleszállás volt. Az öreg most a karomba kapaszkodott és akkor kipattant a kisujjam, amire én se számítottam. Joe bácsi ezt nem vette észre mert hogy az öreg neve Joe volt, és én visszahúztam kisujjamat. Sikeresen leszálltunk és az emberek tanácsot tartottak az étkezdében. Én pedig szépen kimásztam az addigi lyukacskámból, hang nélkül bementem egy nyitott ajtón egy sötét szobába ami egy szemét tárolóhoz hasonló hely volt, kacatokkal teli és szépen elbújtam. A hajó legénysége pontosan négy személyt tartalmazott, egyszer megnéztem őket amikor hiperálomban volt az öreg is. Három férfi és egy szintetikus személy. Azonban váratlan dolog törént, bejött az egyik ember és egy üveget vágott hozzám ami rajtam csattant, aztán fel akart mászni az aknába én gyorsan mögé mentem, felálltam és a második számmal kicsit belejavítottam barátunk IQ pontjaiba.
A holtestet felhúztam az aknába majd begyömöszöltem egy ócska tűzvédelmi eszközhelyére.
Nem telt el sok idő hogy újra megáldjon valaki egy kacattal bejött a kapitány és egy rakat szerszámot dobott hozzám, majd elment, én pedig utána, követtem őt, tizenöt centiméterre voltam tőle, bement egy szobába és leült egy székre beszélt rádión, később kiderült a szintetikus személy és az öreg az erdőt járja és több mint fél napi útra vannak innen.
Imádom ha az emberek félnek, ha pánikolnak, kicsit felálltam és láttam videó kapcsolata is van, gondoltam, lassan kínozd halálra a többieknek úgyis visszakell jönniük ha nem is kell vissza hozza őket a kíváncsiság jobb kezemmel átfogtam a kapitány arcát és körmömmel lyukakat vágtam bele ő üvöltött, folyt a vére a társai is üvöltöttek én nekem csak a kezem látszott, tovább fojtattam. Fél perc után eluntam ezt és a kapitány arca felét letéptem csak a koponya maradt csupa véresen, a másik fele épp volt. A panel alá csúsztam és a biztosíték táblát széttéptem, ezután lakmároztam egy jót az IQ betyárunkból. Szokás szerint minden elektronikát széttéptem és nagy rumlit csaptam. Fél nap múlva meg is jöttek a vendégek, iszonyú vihar tombolt kint. Ők bejötttek és lámpákkal világítottak. A tervem már megvolt: megvárni míg elmennek a lámpáik és csak akkor látnak valamit ha villámlik, eltenni a szintetikust majd az öreget becsalni az aknába azt akarom, legyen ideje rájönni hogy minden évben hozzá ért a végzetéhez. A terv már megvolt de a kivitelezés egy ilyen picike hajón elég nehéz, amikor a lámpáik kifogytak szépen mindíg két villámlás között közelebb mentem hozzájuk és a végén fél méterre tőlük összegubóztam egy láda mellett elég sok emberi szót ismertem de csak káromkodtak. Végül az öreg fogta magát és elment WC-re, itt az alkalom farkamat a szintetikus személy lába közé tettem majd egy egyszerű mozdulattal felnyomtam a farkam a testén és szokás szerint a farkam hegye a száján jött ki. Aztán felhúztam őt is az aknába de csak félig a lábát még látta az öreg amikor visszajött. Majdnem szívrohamot kapott amikor leszedte a hullát, szerencsére nem kapott. Csak egy kis neszt csináltam a karommal amire az öreg fel is mászott az aknába, észrevette hogy nem vagyok ott és oldalra nézett, én csak figyeltem őt, a szemét néztem, láttam benne össze áll neki a történet. Ránéztem ő úgy megijedt lesett a létrán, utána ugrottam hagytam hogy felálljon és végig nézzen rajtam, szólni nem bírt majd a farkammal levágtam a fejét. Tudtam azon fogok gondolkodni egész életemben hogy vajon látta e még össze esni a testét és aztán jött a sötétség vagy rögtön meghalt.
Másnap reggel a hullákat egy helyre hordtam és az egyik még a működö monitorron látható jeleket a fallba véstem, ez is szokásom volt, ha valaki rájuk talál élete végéig kísérje őt a félelem. A jeleket most se tudtam értelmezni de tudtam ők tudják. Elkezdtem vésni a farkammal a hullák fölötti falba a jeleket:
/Kényszer leszzállást hajtottunk végre, ez sikeres volt de mind félünk, van még valami a hajón, lehet egy szellem, lehet valami más, nem tudjuk hol van, műszerek se jeleznek semmit, de itt van./

Ezek után elindultam a dzsungelbe, hogy kerressek magamnak egy úrnőt, útközben találkoztam egy sérült, Agresszív Vicsor nevű fiatal fajtársammal
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Néma Halál   Néma Halál I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 12:31 am

Jó kis történet, nagyon tetszett. Bár nem tudom, hogy képesek-e az idegenek az írásra, de mind1, szerintem belefér.
Térjünk is a pontozásra. Adok 12 pontot az előtörténetre.
Plusz 1 pont, mert tetszett.
/adtam volna még egy pontot, de eléggé lehúzza , hogy nem használsz dúl sok vesszőt. Ajánlom a word-öt, abba kiderülnek az ilyesfajta hibák.

És mivel kettes szintre is léptél, az még 2 bónuszpont.
Így akkor összesen 15 pont. Jól oszd be, és további sok sikert! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Néma Halál

Néma Halál


Tartózkodási hely : Ott

Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Néma Halál   Néma Halál I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 2:47 am

Köszönöm szépen. Egy könyvben olvastam hogy az alien karcolgat a körmével ezt azt. Hát a vesszőzés a suliban is gond Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Néma Halál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Néma Halál   Néma Halál I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Néma Halál
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity