Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Esőerdő (Dzsungel) - Page 5  title=
Facebook

 

 Esőerdő (Dzsungel)

Go down 
+2
Guan'twhei
Halál
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Jester

Jester


Tartózkodási hely : Mars

Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Esőerdő (Dzsungel)   Esőerdő (Dzsungel) - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 6:52 am

Miután a gyík lekapta az utsót egy elismerőt bólintottam felé, miközben békésen eltettem a fegyvereket. Érdeklődve tekintettem társnőmre. Aki elmagayarázta a tervet, majd ravaszul becsalt valami féle fedezékbe egy hang okán. El ismerem nagyon kis furfangos. De erre nem is gondolok amíg "Jane" rá nem cuppant a nyakamat alkotó egyik gerezdre. Hirtelen az jut eszembe, hogy az álca "pácba" jutott valami ínycsiklandó is. De aztán megszólal a józan ész. Elém festi a régóta magányos nő képét, de akkor se tudom, hogy miként jut eszébe pont most. De ki vagyok én, hogy az örömének útját álljam. Így kusza gondolataim közben sem állok bárgyún. Rögtön át fonom a felé eső kezemmel a derekát és még közelebb húzom. Kicsit éreztetve a férfi szerepem, illetve, hogy átvenném az irányítást. Ha átadja... Pár csókot nyomok én is a nyakára, majd felfelé ívelő pályán ugyanezen taktikával nélzom meg az ajkait. Miközben már két kézzel ragadom magamhoz a derekánál fogva, hogy onnan lejjebb csúsztathassam a kezem és ezzel a lendülettel kapom fel, hogy úgy mond levegyem a lábáról. Ha nem müködik a reflexe miszerint a lábával átkulcsoljon derék magasságban, akkor magam segítem az egyik kezemmel, miközben a fa törzséhez tolom. Nem túl lágyan, nem túl keményen. Csak, hogy el ne feledje, hogy mi is a szitu hol is vagyunk. Én sem feledem, bár nehéz másra figyelni, mikor ebben a témában dolgozik az ember azért megpróbálok nem elmerülni a lehetséges mámor mély mocsarában...

U.i.: np megesik, én is el vagyok kicsit csúszva mostanság:P
Vissza az elejére Go down
 
Esőerdő (Dzsungel)
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Blior-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity