Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Távollétek bejelentése I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Távollétek bejelentése  title=
Facebook

 

 Távollétek bejelentése

Go down 
+15
Lopakodó
Dexantreal
Bishop
Wah'nagini
Jehdin'nagara
Glah'dor
Chiva
Bisur
Őrző
Kaszás
Koncoló
Guan'twhei
Zaraquinn
Iván
Halál
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Halál
Admin
Halál



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 5:27 am

Na FIGYELEM ismét! Aki hosszab időre elmegy, akár 3-4 napra, vagy egy egész hétre, annak be kell jelentenie itt távollétét, hogy a bonyodalmakat megelőzzük. Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 12:17 am

bejelenteném, hogy mától lefagyasztatom a karimat 1-2 esetleg 3 évre. A karakterem az enyém ezért, minden jog fenntartva. pár missziót nem tudtam befejezni, addig njk-ként szerepelek. Utána csak heti 1 reaggal tudok játszani privát kalandban esetleg. De ez sem biztos. Ahogy a terminator 2-ben Arnold mondaná " Visszatérek" minden jót. Hasta la Vista baby.
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 1:28 am

Csak ritkán leszek fent, mert nagyon sok a házim és még videókat is kell csinálnom, meg online Gyűrűk Uráznom is kell (A játékban már 15-ös szinttől tudok magamnak házat venni, teljesen ingyen.)

Szóval csak egyszer-kétszer tudok feljönni.
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 7:26 pm

olyan nagyon megerőltető heti 1x gyűrűk ura helyet felnyomni ide egy hsz-t? -.-

amúgy bocsi hogy nemvoltam csak elromlott a gépem, mostantól aktív leszek remélhetőleg Smile
Vissza az elejére Go down
Zaraquinn

Zaraquinn



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 10:52 pm

Nem, csak még a játékon kívül segítenem is kell a ház körül a fél családnak.
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 9:02 am

Hétfőn nem leszek, mert megyek Bécsbe.
Vissza az elejére Go down
Kaszás

Kaszás



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 4:01 am

Elnézést a kimaradásokért, itthoni dolgok miatt volt. Valószínűleg holnap vagy vasárnap sikerül aktivizáljam magam. Ha minden jól megy, ha nem akkor elő fordulhat, hogy csak jövő héten hétköznap vagy hétvégén leszek.
Vissza az elejére Go down
Guan'twhei
Mesélő
Guan'twhei



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 4:07 am

Kösz hogy leírtad, várunk! Smile
Vissza az elejére Go down
Őrző

Őrző


Tartózkodási hely : kassa

Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 10:11 am

Én nem biztos hogy sokat tudok fent lenni mert kevésszer vagyok net elérhetőségben..én is sajnálom de nem tudok változtatni ezen...
Vissza az elejére Go down
Koncoló

Koncoló



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 1:48 am

Kisebb időre nem fogok rendelkezésre állni, mert a szünet alatt a tesómmal kell lennem, de ha ennek vége, akkor ismét aktív leszek.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 1:03 am

Elnézést kérek, amiért nem szóltam, hogy nem leszek elérhető. Egy pár napig még biztos nem tudok játszani, bizonyos okokból, de valahogy biztos kibírjátok.

Addig is, találkozunk jövőre! Boldog új évet, mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 11:52 pm

Azt hiszem elkaptam, valami lázas nyavaját.
Kicsit nélkülöznötök kell Sad
Vissza az elejére Go down
Chiva

Chiva



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 9:04 am

Most pár napig inaktív leszek; vizsgák Neutral Neutral No
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 9:22 am

Egy kalappal Smile
Vissza az elejére Go down
Chiva

Chiva



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2011 6:53 am

Köszönöm!
A Marketing vizsgám 5 lett I love you bounce
Holnap gazdasági matek.

Pénteken tuti írok. cherry cherry cherry cherry
Vissza az elejére Go down
Kaszás

Kaszás



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 10:04 pm

Elnézést a hiányzásokért, de úgy néz ki még tartani fog egy darabig. Remélhetőleg vakációban (jan. vége) sikerül visszatérjek, de addig nem nagyon valószínű, de reménykedek benne, hogy sikerül.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 1:04 am

Én viszont VISSZATÉRTEEM!!!
Kik örvendenek, magasztosan jutalmazom azokat. Kik viszont csak fáadalmas uff-al köszöntenek, azokat letaszítom a pokol legméjére! Örvendjetek hát és szeressetek! Twisted Evil
MUHAHAHAHAHAAAAAAA!!!
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 2:26 am

Uff!
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 5:33 am

Helló mindenkinek! Sajnos ismét el kell mennem egy időre. Crying or Very sad
A dolgaim sajnos nem úgy jöttek össze, ahogy én azt reméltem. Előre belátható időpontot s sem tudok mondani, hogy mikorra várhattok vissza, de amint tudok, jövök és folytatom adminisztrátori kötelességeimet. Előre is elnézést kérek mindenkitől.
És ahogy egy bizonyos "személy" mondta: I'll be back!
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 8:08 pm

Szevasztok barátaim !Smile

Visszetélrtem és hamarosan kis kalandomat is elmesélem ,ámbár szeretnék pár embert bevenni a történetembe:)

Kéne egy predalien(az megvan) egy királynő, 3 alien karakter és 3 ragdozó bajtárs.Aki szerepelni akar kis történetemben az szóljon nekem vagy írjon vagy hívjon
06307513890
Vissza az elejére Go down
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:12 am

Szeretném bejelenteni, hogy előreláthatóan két hétig nem biztosított az állandó jelenlétem érettségire készülés ürügyével. Elnézést a kellemetlenségekért.
Vissza az elejére Go down
Jehdin'nagara

Jehdin'nagara


Tartózkodási hely : Yaut'ják bolygója (LAND OF PREDATORS)

Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 6:50 am

Császtok amúgy Glah'dorral szeretnék beszélni..arról hogy dexantreal Glah'dor nevébe csinál és tesz mindent.Te kis szarcsimbók,minek kell más helyében beszélni vagy kijelentéseket tenni elárulnád?

Egyszer már volt hasonló emlékszel Halál,vagy Glah'dor emlékeztek?
Dragon kavarta a szart.Most meg dexantreal kavarja.Elegem van belőle.

Mad

Ti vagytok a főnökök,csináljatok vele valamit büntessétek már meg könyörgöm ekkora csicskát,már nem azér.

Én a lakli 20 éves fejemmmel beszéljek 0o?
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 7:59 am

Az elkövetkezendő napokban nem/vagy csak szakadozva tudok lenni. Mindenkitől elnézést kérek ezért. :S
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 9:24 am

Bishop írta:
Az elkövetkezendő napokban nem/vagy csak szakadozva tudok lenni. Mindenkitől elnézést kérek ezért. :S

Sad, azért írhattál volna nekem, midnenkinek írtál, csak nekem nem.

ja, kitartás.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 7:33 am

Vasárnaptól nem leszek... egész jövő hét kiesik... ezért elnézést kérek.

Dex: Nagyon szét vagyok esve mostanság :S
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Távollétek bejelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távollétek bejelentése   Távollétek bejelentése I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Távollétek bejelentése
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Hírek-
Ugrás:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity