Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Szellőző és szervizalagutak  title=
Facebook

 

 Szellőző és szervizalagutak

Go down 
+4
Bisur
Halál
Iván
Dexantreal
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Dexantreal

Dexantreal



Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 8:26 am

Az A szintet behálózó alagutak. Nagy részük teljesen egyenes és egy ember néhol még sétálva is el tud jutni egyik helyről a másikra.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 7:07 am

//Idegenek a fedélzeten!//

...Folyosók

Az ezredes leordította a fejünket, többnyire az én hibám miatt, mert gránátokat kértem, hogy szétrobbantsam a dögöket. Mindenki ingerült volt jó részt a riadó húzta fel mindenkinek az inger küszöbét. Biztos senkinek sem tetszik, hogy orosz vagyok és az akcentusom is hagy maga után kívánni valót. Nem tehetek róla, én imádok nagyfegyókkal nyomulni, de visszatérek az alap fegyverekhez.

- Uram, Igen, Uram- ordítom el magam és kihúztam magam, majd megint megszólaltam, de már a pultnál ülő hölgyhöz- Kérem az alap felszerelésemet( ami egy m41a1 pulse rifle és a szolgálati pisztolyom volt m4a3

Betárazom a fegyvert és harca kész állapotban nézek a többiek felé, várva a parancsot. A sebhelyes arcú el is indult, de a másik rám várt.

- Gyere Iván. Szedd össze magad és maradjunk együtt. Nem volna jó, ha akármelyikünk is egyedül maradna azzal a döggel.

- Tartsunk össze!- mondtam mind2 katonának és elindulok kifelé. Én voltam középen, sebhelyes arcú elől, mindenre elszánt arcal szorongatta a shotgunját. Mit ne mondjak igen jó dolog hogy elől ment, hisz a shotgunal szétaprítja a dögöket, én meg tudom fedezni. A hátunkat pedig az ex kommandós védi.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 4:27 am

- Végre elkészültek! Három csoportra oszlunk, Iván, Raynor, Bisur, maguk együtt mennek. Iván kapja a mozgásérzékelőt. – adta ki a parancsot, majd a többieket is csoportokba rendezte. Nekik is odaadta a maradék két mozgásérzékelőt. – Mac, látod még őket?
- Igen, nincsenek messze tőletek, 2 szinttel feljebb vannak, egy szellőzőben.
- Remek, induljunk!
- Egy pillanat! Kijöttek és gyorsan haladnak a civil blokk felé.
- Pompás! Még egy jó hír! – szólt már dühödt hangon az ezredes. Majd elindult a xenomorphok felkutatására, háta mögött a csapatával.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 7:54 am

~Szerencsére a dögök előtt értünk ide.
Majd megkaptuk a parancsot, mi megyünk utánuk. -gyengén elmosojodik-
~ Ennyit róluk, velem még nem találkoztak, ha minden jól megy úgy szedem le őket mint a kacsákat.
- Igenis. Én mennék előre. (ismét elmosojodik)
Majd felnyitom az akna tetejét, bemászok és közlöm:
- Tiszta.
~ Jujj de jó lesz, hazai terepen kapjuk őket el.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 8:29 am

Egyszer csak elértük a D blokkot. Tudomásunkra jutott, hogy a dögök egy közeli szerviz alagútban vannak. Egyszóval megelőztük őket. Azt az utasítást kaptuk, hogy másszunk be hozzájuk és pusztítsuk el mind. Ezzel csak az a gond, hogy savasak és átégetik az űrállomást ezzel is megbénítva az űrállomást. Nagyon remélem, hogy a sav mentes fémből van az egész kóceráj.

A sebhelyes arcú, az az Bisur vállalkozott, hogy elől fog menni. Az arcáról nem lehet letörölni azt a túlvilági mosolyt, ami átfogta az egész csapat hangulatát. Mint aki biztos magában és bármi történik, ő azt megoldja, nah majd tanul a hibájából. Az én részemről csak fedeztem Raynort, hisz Bishopnál egy mordály van, amivel az alagútban igen jól érvényesül.

Az alagút nagyon idegesített, mert magasságom sehogy sem idomult a barlanghoz ezért görnyednek kellett, de legalább pontosan láttam a mozgás érzékelőt. Bisur elől kémlelt arcán a lemoshatatlan mosollyal, mögötte Raynor aki pásztázót minden felé.

Őszinte leszek, azért én is hátra nézegetem olykor olykor, mert fura hangokat hallottam vélni. Egyszer arra riadtam fel, persze csak halkan, hogy egy vízcsepp hullott a fémes padlóra. Azután, ahogy a bakancsom sisteregni kezdet alattam. Mindössze csak a víz lehetett, ami kicsi volt és a bakancs talpát nyaldosta, de a víz csattanása beterítette az alagutat és vízhangzott egyfolytában. Volt, amikor egy sziszegést hallottam, de csak egy tartály szivárgót olykor, olykor. Néha vezetékek estek le a plafonról. Párat felismertem én is, mivel mérnöki szakon végeztem. A helyzet cseppet sem tetszett. Egyre beljebb mentünk az alagút labirintusában. Nem tudtok, pontosan merre van az ellenség. Fentről, oldalról esetleg alulról támadnak. Ezért Raynorral csak pásztáztunk, ahogy csak tudtunk. Bisurt nem féltettük, hisz mindig is kemény legénynek mutatkozott, aki elbánik egyedül a dolgokkal, de mi ketten valahogy féltünk, avagy csak idegesek voltunk a félhomályban. Minden hang és nesz, az összes szag. rengeteg információ volt, amit én konkrétan félre értettem. Olyan, mint ha a fejemben a vészjelző állandóan bekapcsolna egy információ után. Hogy megtörjem a csendet. Meg szólítottam Bisurt

- Hé Bisur! Látsz valamit elől?- Amikor megszólaltam, sokkalta hangosabban hallottam a hangomat, biztos az alagút felerősítette. ekkor kapok észbe, hogy elárulhattam a pozíciónkat. Én hülye mit csináltam, de legalább nem ez a fojtott és ideges csönd vesz minket körül.


A hozzászólást Iván összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 01, 2010 8:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 8:42 am

Éppen azon gondolkodtam mekkora lenne ha én ütnék lyukat a számmal az alien fejé és ekkor hallok egy hangot:
- Hé Bishop! Látsz valamit elől?
- Szóltam volna. Ez okos húzás... miért nem küldtünk nekik meghívót?! Itt vagyunk 3man egy szellőző akármibe abból kettőt igen könnyen el lehet készíteni és húsuk is finom. Nagyon jó. Most aztán jól benne vagyunk, na jó akkor... Raynor most leszedjük őket, vagy még.
~ Két barom egy helyen megén. Bazi jó.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 8:58 am

- Szóltam volna. Ez okos húzás... miért nem küldtünk nekik meghívót?! Itt vagyunk 3man egy szellőző akármibe abból kettőt igen könnyen el lehet készíteni és húsuk is finom. Nagyon jó. Most aztán jól benne vagyunk, na jó akkor... Raynor most leszedjük őket, vagy még.

-Mi van haver, csak nem tartasz az akciótól? Lehet azért ilyen ráncos az arcod- elengedek egy gúnyos örömteli és széles mosolyt. A szemem csak csillog a sötétben, hogy mekkora egy köcsög vagyok, amiért ilyet szóltam be nekik- Nah fegyvereket készíts! Szerintem sokkal jobb, ha jönnek, mert te csak körbe körbevezetsz ebben a kibaszot járatban. Már harmadszor mentünk el ennél a csőnél- Hát igen út közben megjelöltem a csöveket, mivel porosak voltak az ujjammal egy pluszjelet firkantottam rájuk, és jól láttuk mivel a por csillogott a lámpáink fényében, de a pluszjel nem. – Hé, ez a mozgásérzékelő, mintha bedöglene,- és vágok egy értetlen arcot, majd rázni kezdem a műszert- áhh oké újra működik. Őőő mi van akkor, ha sok kicsi pont van a monitoron? Nagyon sok?
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 8:51 pm

-Mi van haver, csak nem tartasz az akciótól? Lehet azért ilyen ráncos az arcod.
Majd elmosojodik.
~ Ezt a barmot, fogadjunk életében nem találkozott xenoval.
- Nah fegyvereket készíts! Szerintem sokkal jobb, ha jönnek, mert te csak körbe körbevezetsz ebben a kibaszot járatban. Már harmadszor mentünk el ennél a csőnél
~ Hülye, nem körbe-körbe megyünk hanem össze-vissza csak ide mindíg visszatérek, ha ő vezetne ki se találnánk. Ilyen egy állat sötéttel kell akcióznom, pff..
-Hé, ez a mozgásérzékelő, mintha bedöglene. Őőő mi van akkor, ha sok kicsi pont van a monitoron? Nagyon sok?
-Akkor sok valami mozog körülöttünk. De ha annyira tudod akkor menj te előre, és egyéltalán ne térj vissza a kijárathoz egyszer se. - elmosojodik-
~ Ezt a hülyét, elsőre szétkapnák, mit akar ez a gyerek, játsza itt az okos tojást.
- Tudod mit, ha nem tetszik én itt elmehetek balra, te meg egyensen és akkor meglátjuk, hogy ki jár jobban.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 9:22 pm

Előzmény:

-Hé, ez a mozgásérzékelő, mintha bedöglene. Őőő mi van akkor, ha sok kicsi pont van a monitoron? Nagyon sok?
-Akkor sok valami mozog körülöttünk. De ha annyira tudod, akkor menj te előre, és egyáltalán ne térj vissza a kijárathoz egyszer se. - elmosolyodik-
~ Ezt a hülyét, elsőre szétkapnák, mit akar ez a gyerek, játssza itt az okos tojást.
- Tudod mit, ha nem tetszik én itt elmehetek balra, te meg egyenesen és akkor meglátjuk, hogy ki jár jobban.

Utána:

- Ezzel csak az a gond, hogy hiába mennék egyenesen, ugyan oda kerülünk a végén. Meg mért én menjek pontosan egyenesen? Jobbra van kedvem menni. De most egy csapat vagyunk és össze kell tartanunk. Remélem megértetted, amit mondtam?! – és egy vigyort elengedek- Nem egyszemélyes hadsereg. Ez csapat munka. Jah és nyisd ki a szemed. – ezután elhallgattam és követtem a lépteiket. A mozgásérzékelő nem jelzet semmit, csak hülyíteni akartam Bisurt. A reakcióját megfigyeltem. Olyan, mint egy eltévedt kisgyerek a piacon. Csak nem mutatja az arcán.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeSzomb. Okt. 02, 2010 2:45 am

- Ezzel csak az a gond, hogy hiába mennék egyenesen, ugyan oda kerülünk a végén. Meg mért én menjek pontosan egyenesen? Jobbra van kedvem menni. De most egy csapat vagyunk és össze kell tartanunk. Remélem megértetted, amit mondtam?!
~ pff okoskodj még
Nem egyszemélyes hadsereg. Ez csapat munka. Jah és nyisd ki a szemed.
~ A dirigálos anyukáját, mit hisz magáról ki ő?

Mivel semmit nem láttam sehol, gondoltam ez így nem lesz jó.
- Fiúk, a baj az, hogy a járatok négyzet alakban vannak, lazán a hátunkba kerülnek és tudják is hol vagyunk, arra gondoltam lepjük meg őket azzal, hogy lemegyünk a legalsó szintre. Valószínű ott tanyáznak. Le kéne zárni mindent, és kinyitogatni nekünk egy utat.
~ Oda az arcukba, ez eddig mindíg bejött, meg mostmár semmi kedvem sincs keresgélni őket, nincsenek a falba beépülve.
Előveszem a ceremóniás kést és abba a kezembe helyezem ami a shotgun fogolyán van.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 8:20 am

//Beszélgetést itt akkor abbahagyni! most sajna nem tudok írni, majd holnap bepótolom. És már mint ha mondtam volna, hogy a kalandmester és vagyok, tehát nem ti döntitek el, hogy körbe körb mentek-e, vagy sem. Szóval ezentúl, visszatérünk, az egy hsz-es kaland módra, ha nem tudjátok ezt korrigálni. Raynor, jó lenne, ha írnál!//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Halál
Admin
Halál



Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 5:59 am

//Nos, Raynor mivel nem lesz egy ideig onlin, ezért én helyettesítem.//

Mentek előre, a párás és szűk aknában. Az orrotokig se látnátok, ha nem lenne lámpátok. De még a lámpátok fénye is csak a felismerhetetlen és félreérthető árnyékokat sokasítja. A párás levegőtől nehezen tudtok levegőhöz is jutni. Az időt egymás szívatásával, és poénokkal próbáljátok elütni, ám a helyzet nem igazán vicces. A két xenomorph, akármikor feltűnhet, és bárkire lecsaphatnak. A beszélgetést egy sistergő hang szakítja félbe.
-Iván, hallanak engem?
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 7:30 am

Mentünk a szűk aknában. Ránéztem a mozgásérzékelőre. Semmit sem mutatott. Megköszörültem a torkomat. Még mindig a kötekedés jár a fejemben, talán rossz ötlet volt magunkra felhívni a figyelmet. De sebaj. Lesz ami lesz. Hirtelen a semmiből egy sziszegés szakítja meg a gondolat menetemet. Megragadom a fegyvert és a hangok irányába célzok. Közben megszólal a fejhallgatós készülékből a parancsnok.
-Iván, hallanak engem?- hát mit ne mondjak majd beszartam.
- Igen uram. A vétel tiszta.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 7:36 am

~ A francba is már túl sok ideje keringünk, itt ezek nincsenek itt, már rég homokoztunk volna velünk vagy agyevőset játszottunk volna... nem stimmel nincsenek a csövek között, nincsneek sehol...
Gondolat menetem megzavarja, hogy csipkerózsika Iván akkorát rándul, hogy azt hittem, hogy az a "cső" kapta el amit előbb gyanúsnak véltem, majd hallom:
-Iván, hallanak engem?
- Igen uram. A vétel tiszta.
~ Remélem vannak fejlemények.
- Uram itt nincs egy darab alien se.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 8:43 am

- Pedig arra kell lenniük. Ellenőrizze, a mozgásérzékelőt! Információm szerint, balra van maguktól. Pár méterre lesz egy elágazás, menjenek balra. A másik csapatot is arra küldőm, de a másik oldalról. Talán meg tudjuk lepni őket.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 3:51 am

- Pedig arra kell lenniük. Ellenőrizze, a mozgásérzékelőt! Információm szerint, balra van maguktól. Pár méterre lesz egy elágazás, menjenek balra. A másik csapatot is arra küldőm, de a másik oldalról. Talán meg tudjuk lepni őket.
Hallgattam a parancsnok szavaira. Erőt vettem magamon és tovább mentem. Minden eshetőségre fel kell készülnünk.
-Bisur maradj mellettem és fedez! Raynor te légy a hát véd .- ez után bólintottam, hogy készüljenek fel a legrosszabbra. Meg markoltam a fegyveremet, és a vállamhoz szegeztem. Lejjebb engedtem a testsúlyomat így jobb célzást biztosítva, magamnak és mellettem lévő társamnak. Ha az alienek közelednek és nincsenek biztos távolságban, akkor fedező tüzet nyitok a vissza vonulásra esélye érdekében. Remélhetőleg a többiek hátrálnak és majd egy biztos pontnál ők viszonozzák a tüzet, így engem fedeznek.

A többieknek mutatok pár kéz jelzést, hogy tudják a dolgukat, bár mi is történjen. Nem akartam megszólalni, hisz csak pár méterre lehettünk a bestiáktól.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 5:34 am

- Pedig arra kell lenniük. Ellenőrizze, a mozgásérzékelőt! Információm szerint, balra van maguktól. Pár méterre lesz egy elágazás, menjenek balra. A másik csapatot is arra küldőm, de a másik oldalról. Talán meg tudjuk lepni őket.
~ Most meglesznek, elcsípjük őket haha.
-Bisur maradj mellettem és fedez! Raynor te légy a hát véd
~ Mosmár nem oylan nagyfiú, hogy előre menjen.
Megragadom puskámat és teszem amit csipkerózsika mond, szépen óvatosan haladok, ellenőrzöm a padlót és a falakat mega plafont, jól tudom könnyen beépül, csőnek vagy padlónak adja ki magát, és ekkor bevillan.
~ Basszus, csak síkban tudják hol van a dög akár alattunk vagy felettünk is lehet.
Kiragadom a predator tört a tokból, majd ellenőrzöm mindne rendben van-e ha igen akkor, megpróbálom lekézjelezni, a gondolataimat.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 7:09 am

Elindultok előre, lassan haladtok, lépteitek is alig hallhatók. Az idegek már pattanásig feszülnek, mikor a füleseitekbe, ismét megszólal az ezredes halk hangja.
-Készüljenek fel, szólok, ha a második csapat is elhelyezkedett. Aztán szépen és egyszerűen likvidáljuk őket.


A hozzászólást Halál összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 14, 2010 7:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 8:05 am

~ Na ennek végképp nem lesz jó vége, vagy a másik csapatot vagy minket szednek le, megkéne szólalnom, de akkor veszélybe sodrom a többieket ami nem lenne gond ha ezt nem tudná meg senki.
Lámpám fényét az alagútba próbálom irányítani, úgy hogy tisztán lássam a falakat a következő elágazásig. Kezembe ott van a shotgun és abban a kezembe tartom a tőrt ami a ravaszon van.
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 8:50 am

A füleseinkben újra halljuk az ezredes úr hangját.
- Készüljenek fel, szólok, ha a második csapat is elhelyezkedett. Aztán szépen és egyszerűen likvidáljuk őket.
Összenézek a többiekkel. Az arcukon látszik a bizonytalanság. Egyszerre likvidáljuk az idegeneket? Ez jó ötlet, csak az a gond, ha egy járatban vannak és a két csapat a járat mind2 végén elhelyezkednek. Könnyen megeshet, hogy egymást lőjük le, de ha egy zsákutcába szorítanánk közös erővel, akkor a sebesülés minimalizálódik. Meg kell szólalnom, hogy biztosra menjünk és tisztában legyünk a helyzettel. Nem akarom, hogy a mozgásérzékelő jelezzen, mert össze zavarhat minket.
- Uram! Két oldalról kerítjük be a dögöket, vagy zsákutcába, ahol a csapataink találkoznak?- beleszóltam a fülesbe, remélem, válaszolnak. Bisur már nagyon készül az összeütközésre. James csak áll. Arcát a semmibe mereszti.
(Halál! Most hogy van a stratégia? Sajnos nem értem. Nem akarom lelőni az ezredest vagy az embereit, mert azért leültetnek, esetleg még rosszabb.)
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeCsüt. Okt. 14, 2010 7:46 pm

Csak hogy tisztában lássátok a dolgokat.
Az ezredes, fenn maradt a lezárt kapunál, ami a C blokkba visz.
Ez a rajz bedig az, amit Mac lát...legalábbis olyasmi.
Szellőző és szervizalagutak Kap210

-Sajnos nem tudjuk sarokba szorítani őket, mivel nyílik egy másik út is a helyiségbe. Amint meglátják a bogarakat, szedjék le őket! Ne engedjék elmenekülni a dögöket!
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 1:53 am

Iván egyszer csak megszólalt:
- Uram! Két oldalról kerítjük be a dögöket, vagy zsákutcába, ahol a csapataink találkoznak?
~ Nem lesz annyi időbk, hogy lelőjük őket, előbb nekünk esnek, jobb lesz ha erre készülünk.
Az ezredes olyan választ adott ami rosszabb volt annál ha nem is szóltunk volna:
-Sajnos nem tudjuk sarokba szorítani őket, mivel nyílik egy másik út is a helyiségbe. Amint meglátják a bogarakat, szedjék le őket! Ne engedjék elmenekülni a dögöket!
~ Aha egy ezredes ami nem ismeri fekete barátaimat, nah nem szeretem kioktatni a hülyéket de most meg kell tenni.
- Uram nem szeretnék ellenkezni, de ez szinte lehetetlen előbb látnak meg minket, ráadásul iszonyatosan kevés idő alatt gyorsulnak fel 90kilóméter per óra sebességre amit tartanak is, egyszerűen a hátunkba kerülnénnek mielőtt egyet is leszedhetnénk. Mi lenne ha előre mennék még egy emberrel és valaki fedezne minket hátulról?
Vissza az elejére Go down
Iván

Iván


Tartózkodási hely : valahol

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 8:32 am

Meg kíséreltük az előre nyomulást. Fegyveremet a vállamhoz tartottam. Az ezredes parancsa egyértelmű volt. „ Elfogni a dögöket és likvidálni.” Bisur marka is viszketet, hogy használhassa a fegyverét.

Ha mehetünk előre: szorongatom a fegyveremet és ha meglátom az alieneket a lámpám fényében egyből tüzet nyitok és ordítani kezdek, de előtte figyelmeztettem a másik csapatot.

-Üdv másik csapat! Előre megyünk a társaimmal, vigyázzatok, ne hogy megfutamodjanak. Szerencsére nem két tűz között leszünk, de legyünk óvatosak.

Ha lőhetek, akkor így írom le a képet: Amikor meghúztam a ravaszt az agyamban kikapcsolódott a félelem. Nyugtató hatású volt, ahogy a kezemben visszarúgott a fegyver. A töltényhüvelyek hangja visszhangzott a járatban. Arcomat a torkolattűz megvilágította. Úgy tűnt mintha megőrültem volna, de nem. Így engedtem el a félelmemet a fejemben. A jelenet közben ordítottam. Hangom akár egy oroszláné. Semmi és senki sem tarthatott vissza. Puskámmal leírtam pár kört így biztosítva, hogy mindent eltaláljak, akár több alient is. Számítottam a társam gyors reakciójára.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 7:59 pm

- Katona, ha előre menne valakivel, nem lenne semmi értelme, mivel a csapatban hárman vannak. Raynor, meg úgy sem tudná mindkettejüket fedezni egyszerre. Haladjanak tovább. Mostantól rádiócsendet, mert a dögök meghallhatják a beszélgetést. Iván, figyelje a mozgásérzékelőt!
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 5:45 am

~ De ha Raynort szét tépik akkor a halálsikolyaiból hallanánk, hogy hátunk mögött vannak, na jó mindegy, megyünk és szétkapjuk a fejüket. Remélem ez a csipkerózsika nem lő szét engem is. Nagy darab orosz marha, Sztalin prossit mi?!
Lépek egy lépést.
~Ez nekem nagyon csapda érzés a fekete barátaim biztos tudják, hogy itt vagyunk.
Megint lépek egyet.
~Na jó ezt abba hagyom mert ha még tovább idegesítem magam az egész kócerájból semmi nem marad.

Kezemben a puska és a tőr, pisztolyaimat ellenörzöm és oldalas testartásban haladok befele, feltételezem, hogy csapda és a lámpám fényét úgy álítom, hogy még időben megláthassam őket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szellőző és szervizalagutak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szellőző és szervizalagutak   Szellőző és szervizalagutak I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szellőző és szervizalagutak
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Gateway-
Ugrás:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity