Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Közös Társalgó - Page 13  title=
Facebook

 

 Közös Társalgó

Go down 
+30
George Crysmann
Könyörtelen Bélrágó
Éjlopó
Bishop
Jester
Vérengző
Bi'vro
Ger'dar
Thomas Martinez
Redswift
Iván
Matthew "Joker" Anderson
Bisur
Glah'dor
Ra'ke
James Christopher Denton
Gyilkos
Dragon
Andrew Harrison
Jehdin'nagara
Guan'twhei
Zaraquinn
Rémálom
Koncoló
Malakh'aij
Wah'nagini
Namohr
Darakon
Dexantreal
Halál
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Koncoló

Koncoló



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 1:17 am

Ha készen lesz, majd kiteszed ide az irományt?
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 1:56 am

Koncoló írta:
Ha készen lesz, majd kiteszed ide az irományt?

ja, csak általában nem szoktak elkészülni. eddig ennyi van.

egyelőre ennyi van Very Happy. kéne vmi a kiképzésről, h hogyan csináljam.

- Jól van szarházi seggfejek. Isten hozott a tengerészgyalogosoknál. De ne várják meg maguk kretének, hogy úgy ölelgessem önöket, mint a nagyanyjuk. Inkább seggbe lesznek billentve, mint mikor Juliska néni elkapja János bácsit. De térjünk is a tárgyra. Maguk mától a hadsereg tulajdona és mint ilyenek, kötelesek a nyamvadt, löttyedt seggüket betolni a szaros tűzvonalba. Hogy ki az ellenség? Az idegenek, maguk faszfejek! Az idegenek kurva gyorsak és kurva ravaszak, mire kettőt finganak, már el is lettek kapva és bébi tápszerek lesznek. Maga ott! Mit vigyorog, mi a neve faszfej?
- Jackson, uram.
- Jackson azt hiszi seggfejek, hogy túléli a kalandot. Nagyon helyes, fő a pozitív hozzáállás cickányfarkúak, de addig éljek, én magukból kiszedem a szart és megetetem magukkal. Haladjunk tovább. A bébi tápszert tudja valaki mit jelent? Nem, gondoltam, kretén barmok. A bébi tápszer az, amikor a kurva kis rákica kibújik a húsvéti köcsög tojásából és az arcukra ugrik, majd beletolja a tojó csövét a pofájukba és beküldi a kis idegen babát. Ez a bébi tápszer. Hogyan hívjuk ezt itt a hadseregben? Univerzális szopás! Mert amikor a rákica letolja a csövet a pofádon bazdmeg, az olyan, mintha egy nagyfaszt vennél be és cumiznád, szopnád szépen. Remélem maguk közül senki nem buzi, ha igen, feldugok egy impulzus puskát a seggükbe! Most pedig ahhoz, hogy túléljék a rákicával való találkozást, azt hiszem, nem árt, ha kicsit megmozgatjuk puhapöcs seggüket. Úgy látom Godzilla barátunk örömmel venne részt száz kör futás bemelegítésen. Gyerünk pöcs seggek, szedjék a lábukat, ha nem akarnak bébi tápszerek lenni! Mozgás kretén banda! – ez a szép bevezető Jay Hawkins őrmestertől hallatszott a kiképzőpályán és Jackson, meg Godzilla, aki egyébként egy nagydarab néger volt, a többiekkel együtt elkezdett futni. A csapat rendületlenül futott, Jackson számolta a köröket… tíz, húsz… ötven… inkább már nem is figyelte hol jár, csak arra koncentrált, hogy befejezze. Egy nagy helyen futottak körbe, így a száz kör akár többnek is tűnhetett. Megdolgozta a láb izmokat.
- Remek, puhapöcsű banda! – szólt Hawkins. – Ennél még az anyám is gyorsabb! – förmedt rá a társaságra hirtelen. Majd kattintott egyet egy készülékkel, mire az egyébként üres helységből azonnal első osztályú kiképző pálya lett.
- Holo pálya – súgta Jackson Godzillának.
- Milyen okos Jackson, úgy van, holo pálya. A holo pálya olcsóbb, a holo mindenre jó. Bármikor átváltoztathatod egy élethű, jól szimulált terepre, bármilyen terepre. Így kevés pénzbe került. Most pedig seggfejek, íme, az első feladat. A tengerészgyalogság mércéjét meg kell ütniük, rohanjanak végig a pályán és teljesítsék a feladatokat… még ma! – a pálya pedig mindenből állt, csak nem nyaralásból. Ott volt egy hatalmas fa akadály, amire az illetőnek fel kellett kapaszkodnia és átmászni, persze gyorsan. Utána sárba csobbant, a mocskos sárban kúsznia-másznia kellett, felette fegyver tűz ropogott, a sár árok felett pedig háló pihent. Az után a lábtechnika fejlődésére jól bevált és régóta alkalmazott kerékgumik vártak sorban, hogy a lábaikkal túljussanak a katonák. De jaj, annak, aki elesik.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 1:36 am

én csináltam, remélem tetszik.

Vissza az elejére Go down
Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó


Tartózkodási hely : Bárhol lehetek

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 12:18 am

Üdv mindenkinek!

Én vagyok az, Könyörtelen Bélrágó! Már ismerhettek engem néhányan a régi ProBoardsos AvP oldalról.
Szóval azért jöttem ide, hogy végre én is játszhassak egy ismerős körben.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 1:51 am

Könyörtelen Bélrágó írta:
Üdv mindenkinek!

Én vagyok az, Könyörtelen Bélrágó! Már ismerhettek engem néhányan a régi ProBoardsos AvP oldalról.
Szóval azért jöttem ide, hogy végre én is játszhassak egy ismerős körben.

majd a globális kalandba jöhetsz, amit én tervezek... meg Halál... csak jöhetne már.
Vissza az elejére Go down
Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó


Tartózkodási hely : Bárhol lehetek

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 2:13 am

Az jó is lesz :-)

"Érzi, hogy az ellenfelei nagy veszélyben vannak tőle, a magányos gyilkostól"




De még az előtörténetemet kéne előbb bekukkolni. Szerintem egész jó lett, csak még a ti válaszotokra várok. A helyesírási hibákat javítottam, mint láthatjátok az életrajzomban.
Vissza az elejére Go down
Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó


Tartózkodási hely : Bárhol lehetek

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 4:55 am

A Globális kaland előtt nosztalgiázok egy kicsit a Földön, Budapesten. Legalább akkor tudok egy kicsit fejlődni és még a Globális kalandon is jól tudok szerepelni.
Vissza az elejére Go down
Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó


Tartózkodási hely : Bárhol lehetek

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 5:10 am

Egész szépen haladunk a kalanddal. Lehet, hogy pár napon belül mehetek is, segíteni a többi aliennek a Globális kalandon.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 5:26 am

Könyörtelen Bélrágó írta:
Egész szépen haladunk a kalanddal. Lehet, hogy pár napon belül mehetek is, segíteni a többi aliennek a Globális kalandon.

ez a terv. minden futó kalandot befejezni és egyesíteni titeket a globálison.

ne aggódj, ott leszel.
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 10:48 pm

Az elkövetkező napokban szakadozva leszek csak... sajnálom. :S
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 5:45 am

Na? Kinek, hogy tetszik az új, magánkaland típus? Very Happy
//Benn a szabályzatban//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
George Crysmann

George Crysmann



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 6:05 am

A profilom szerkesztésével meg is vagyok, most fogom megcsinálni az előtörténetemet.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 6:08 am

Sok sikert kívánunk hozzá! Smile Remélem hamarosan játszhatsz is.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 7:02 am

eléggé tré kép.
Vissza az elejére Go down
Murlak

Murlak


Tartózkodási hely : Denobola

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 1:56 am

Halihó!
Én még új vagyok itt és már a testvéremmel együtt elkezdtük megírni az előtörténetemet.
Vissza az elejére Go down
Glah'dor
Mesélő
Glah'dor



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 3:14 am

Boldog születésnapot Michael Smithnek Very Happy

Közös Társalgó - Page 13 Predbirthday
Vissza az elejére Go down
Murlak

Murlak


Tartózkodási hely : Denobola

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 10:44 pm

Boldog születésnapot!
Vissza az elejére Go down
Bishop

Bishop


Tartózkodási hely : Hell!

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 8:26 am

Jövő héten... az egész 8. évfolyam elmegy egyet táborozni, jövőhét sajna kiesik. Szóval vasárnaptól nem leszek. Gondoltam előre szólok, elnézést is kérek mindenkitől. Hogy ne lassítsak semmit, kérlek vasárnaptóól kezeljetek Mesélői NJK-ként vagy fagyasszatok be ahol lehet. Nem baj ha baja esik a karaktereimnek, megérdemlem a hiányzás miatt.
Még egyszer bocsánat.

Kieg: Ha lehetne kérnem valaki vállalja át kalandjaim... köszönöm és elnézést!
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 1:33 am

Rendben...akkor kinek mesélt Bishop?
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 6:14 am

Halál írta:
Rendben...akkor kinek mesélt Bishop?

hülye kirándulások. én vhogy mindig is gyűlöltem. de nektek jó szórakozást.

nekem mesél gatewayen. a többit nemtom.
Vissza az elejére Go down
Thomas Martinez

Thomas Martinez


Tartózkodási hely : Dombóvár

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeVas. Május 29, 2011 6:48 am

Az enyémet Reznoval és Smithel ami Ryushi-n volt befejezte szóval a miénket nem kell folytatni.
Vissza az elejére Go down
George Crysmann

George Crysmann



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 5:18 am

Nos, aki akar kalandra jönni egy szállítóhajóra, akkor az megteheti, aki éppen nincs egyetlen kalandban sem. A személyek csak emberek lehetnek. Most fogom elküldeni a segélykérést a Gatewayre, tehát jó lesz, ha a szolgálaton kívüli tengerészek felkészülnek az akcióra.
Vissza az elejére Go down
Dexantreal

Dexantreal



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 12:27 am

James Raynor, ha vagy, nézz be ide. írtam a csetre, hogy nekem megy Slipknottól everything ends, the heretic anthem, duality, before i forget, vermilion pt1, eyeless, még, ha álmomból is felkeltenek, a többit meg be kell gyakorolni.

aztán arra gondoltam, jammelhetnénk nyáron, ha bpi vagy. mit szólsz?

adj msnt.

csak a chat most nem jó vmiért nekem.
Vissza az elejére Go down
Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó


Tartózkodási hely : Bárhol lehetek

Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 9:20 pm

Valahogy így képzelek el egy jó kis kalandot.
Közös Társalgó - Page 13 Avp3
Ha az adminok engedik, és meglesz a helyszín, akkor ott is lehet nyomatni vadászatot, begyűjtést, tengerészgyalogos akciókat vagy globális küldetéseket.

Amúgy a történet is megvan a kalandhoz.

A TÖRTÉNET
A Dél-Kínai tenger közepén a Weyland-Yutani vállalat létrehozott egy állomást és egy kutató laboratóriumot. A szigetet átkeresztelték 52-es szigetnek, mivel a szigeten lévő kutató laboratórium az 52-es körzet nevet kapta.
A szigetről naponta tűntek el emberek, egyébként a vállalat a szigeten lakó civileket gazdatestnek használta.
Pár nappal később egy M osztályú kereskedelmi űrhajó lezuhant a sziget dzsungelében. A hajó rakománya egyébként üzemanyag volt, de egy idegen miatt a szállítás meghiúsult. Az idegen eltűnt a dzsungelben. Az eset lokalizálása után egy ragadozó űrhajót észleltek.

KÜLDETÉSEK
Idegen: Emberek és ragadozók kiirtása, társak kiszabadítása.
Tengerészgyalogos: A szigetet megvédeni a ragadozóktól és az idegentől.
Ragadozó: Tengerészgyalogosok megölése, idegenek elszabadítása és leölése az 52-es körzetben, eljutni élve a ragadozó űrhajóhoz.

HÁNYAN JÁTSZHATNAK
Kötetlen. Minden szabadidős karakter játszhat ebben a küldetésben.



Na, szerintetek milyen jó kis történetet lehet ebből kihozni? Szerintem egész jót, de döntsétek el ti.
Vissza az elejére Go down
Flexys

Flexys



Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 5:38 am

Tényleg jól hangzik Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közös Társalgó - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös Társalgó   Közös Társalgó - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közös Társalgó
Vissza az elejére 
13 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Társalgó
» Gyülekező (humán társalgó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Társalgó-
Ugrás:  
Fórum készítése HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity