Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Kelet Falkland I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Kelet Falkland I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Kelet Falkland I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Kelet Falkland I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Kelet Falkland I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Kelet Falkland I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Kelet Falkland I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Kelet Falkland I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Kelet Falkland I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Kelet Falkland I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Kelet Falkland  title=
Facebook

 

 Kelet Falkland

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 11:20 pm

Füves terület mindenütt, fák se nagyon találhatóak(talán nincsenek is). Az egész szigetet(kelet Falklandot) legelőként használják lényegében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeVas. Május 23, 2010 4:34 am

//2.//

Jack McEnsi épp hazafele tart autójával, egy kisebb túráról. Mihelyst haza ér, azt tervezi, hogy bemegy a közeli kocsmába és jót mulat a cimboráival. Egy átlagos nap után, egy átlagos este, átlagos barátok között. Így zajlott szinte minden hétvégéje. Hírtelen valami robbanás üti meg a fülét. Először azt hiszi, hogy a motor, ezért gyorsan megáll és leállítja a motort.
- Bassza meg! – kiáltja, majd rácsap a kormányra és kiszáll. Ám hall még egy robbanást és rájön, hogy nem a motor volt. Fölülről jött. Ahogy figyelt, meglátott egy fénylő foltot átszűrődni a felhők felett.
Bumm! Bumm! – hangzott, majd valamik becsapódtak kb. 1km-re tőle.
Amikor odaért, először két nagy krátert pillantott meg, amik közepén, egy-egy hosszúkás, ezüstszínű objektumot. Amikor közelebbről is meg akarta vizsgálni, meg mozdult mögötte valami. Megfordult, de nem látott semmit. Majd megint észrevett valamit. Látta, hogy vibrál a levegő, aztán felvillant két sárga szempár. Nagyon megijedt, ezért a kocsija felé rohan, de elesett. Gyorsan feltápászkodott és beült a terepjáróba. Ám feltűnt ekkor 3 vörös pont a szélvédőn. Egy rövid ideig néma csend, majd sietve elindult a város felé.

Őr pred: Miután elhajtott a ’mber, a tájat kezded fürkészni. Változtatgatod a nézeteket. Amikor a fém érzékelőhöz érsz, meglátod a talajban elhelyezett aknákat. Szerencsére az aknamező mellett értetek földet.
Társ pred: Te is a környéket fürkészed, de a hő érzékelővel. Egy kisebb hegy belsejében nagy hőt érzékelsz. Szólsz a társadnak, majd hőforrás felé mutatsz. Bepötyögtetsz, valamit az alkari paneledbe, majd útnak indúltok a bázis felé.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeVas. Május 23, 2010 7:33 am

Elindultunk hát a hegy felé, ugy közben találkoztunk kisseb, rágcsálókkal. Ovatosan haladtunk de nem volt mitöl tartanunk, a közelben nem volt semmilyen létforma. De az álcázó berendezést azért bekapcsolva hagytuk.
Vissza az elejére Go down
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeVas. Május 23, 2010 9:50 am

Kapszuláink nagy robajjal landoltak a Földön. Idegességem a hosszú út aladt sem apadt. Ezek a puha húsúak milyen bajkeverő népség. Saját magukat írtják ki, ha így folytatják, és akkor kire vadásszunk?!
Megvártam míg társam is előkerü, majd körülnéztem. Éppen egy ember jármű közeledett. Elrejtőztünk előlük amíg megvizsgálták a kapszulákat. Majd ez egyikük észre vett,és beugrotta a kocsiba. Bemértem a járművet , de elmenekültek. Fém érzékelővel körülnéztem, s ésrevettem hogy emberi robbanócsapdák vannak a talajban. Óvatosságra intettem testvéremet, aki eközben a hegyek közt vett észre egy hőforrást. Figyelmes léptekkel indultam a jelzett irányba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 8:45 am

A sötét éjszakában láthatatlanul haladtok előre. Még a lépteitek is alig hallható. Egyre közeledtek a hegy felé, ahol a titkos bázis helyzetét sejtitek. Megkettőzitek a tempót, de továbbra is ügyeltek a talajban elhelyezett aknákra. Egyszer csak egy földúthoz értek. Jobbról megpillanatok egy közeledő járművet. Egy kamion, Weyland felirattal az oldalán.
Őr predator:
Átváltod a vizorod hő érzékelőre. A járműben lévő forró motor eléggé bezavar, de két m’bert veszel ki. A kamion elsüvít mellettetek, ami láthatólag a bázis felé tart.
Társ Predator:
Feszülten várod társad (és egyben felettesed) parancsát. Közben valami azt súgja, hogy xeno móddal is meg kéne vizsgálni a járművet, így átváltasz rá. Megérzésed nem csalt. A kamion utánfutójában 3 kemény húsút veszel észre. Nem tudni, hogy halottak-e, vagy csak el vannak kábítva, de ott vannak, majd gyorsan figyelmezteted társad.
Vissza az elejére Go down
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 12:38 am

ÓVatosan lopakodtunk előre, mikor egy humán járműt láttunk közeledni. A puhahúsúak kivállóan értenek az álcázáshoz. A korszetlűtlen robbanómotor meghajtás miatt csak úgy áradt a hő a járműből, annyira hogy alig lehetet kivenni a pilótáit. Ha ez a hőfórás nem lett volna elég feltűnő, a jármű lámpái messziről elárulták jelenlétét, s hangja alapján sem volt egy lopakodó. De hát nem is kellett, hiszen nem számítanak ránk, s ez a mi elgfőbb fegyverünk. Társam jelzett, hogy savvérűt szállítanak a szőrtelen majmok.
Azt javasoltam a társamnak, hogy kövessük a járművet a bázisukig, mert ha most csapunk le, akkor oda a meglepetés. Ráadásul a központjukban egyszerre számolhatunk le az összes savvérűvel és a hitvány emberekkel, akik nem képesek felfogni, hgoy a keméynhúsú nem házziállat.
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 1:11 am

Miután figyelmeztettem vezetőmet, rövid megbeszélés után eldöntöttük követjük a primitív járművet. Vajon a a keményhúsuakkal mi célja lehet az m'bereknek. Tényleg ennyire ostobák, hogy maguk közé viszik az élő halált?
Rohanvást közelítettük meg a járművet. Nem haladt valami nagy sebességgel, de azért biztos távolban maradtunk tőle és úgy követtük.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 5:52 am

Kb. 10 perce követitek a járművet, ami már majdnem elért a céljához. A nap első sugarai, kezdenek feltűnni, a horizonton. A parton alvó pingvinek és más madarak is kezdenek ébredezni. Végül a kamion megáll egy kapu előtt, majd az őrbódéból kihajol egy katona és elkéri a szállító iratait. Miután végeztek, lassan felemelkedik az utat lezáró sorompó, és továbbhajt a sofőr. A bázis a hegy belsejében van. Itt, kívül, csak egy magas fémkerítés veszi körbe a tényleges bejáratot. Teherautók parkolnak itt és a személyzet autói. Most gyorsan kell döntenetek. Követitek-e a teherautót, vagy más tervet eszeltek ki?
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 8:01 am

Követtük a puhahúsúak füstgépét egészen a bázisukig. A jármű bement egy felemelkedő oszlop alatt. Végig váltogattam az összes látásmódot, de egyik tartományban sem észleltem az emberek védőpajzsát. Ennyire védtelenül hagynák a bejáratot? Egy felemelkedő rúd és egy vékony kerítés védi a bázisukat? Ismét elcsodálkoztam az emberek naivitásán. Fiatal társam eddig csak követett, így hát odafordultam hozzá, és megkérdeztem van-e valami javaslata?
Vissza az elejére Go down
Malakh'aij

Malakh'aij



Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeSzer. Aug. 18, 2010 10:37 pm

Én azt javaslom felettesemnek hogy kerüljük meg vagy csak mennyünk kicsit távolabb a kerítés mentén a kaputól és egyszerűen ugorjunk át kerítést. Majd mielőtt belemerülnénk a dolgokba derítsük fel az építményt és a terepet.
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeSzer. Aug. 18, 2010 10:40 pm

//Wah, írjál ide még egy hsz-t, a döntésedről.//
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Wah'nagini

Wah'nagini


Tartózkodási hely : Oroszlány

Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeVas. Aug. 22, 2010 12:37 am

Alaposan megfontoltam a fiatal vadász javaslatát. Én elterelő manővert javasoltam volna, de a csendben lopakodás egyenlőre tényleg hatékonyabbnak tűnt, ígyhát rábólintottam. Utasítottam társamat, hogy induljon el a kerítés mentén pár száz métert, s ellenőrizze van-e valahol hiba vagy gyenge pont a kerítésen, ahol könnyebben behatolhatunk. Továbbá azt is parancsba adtam, hogy derítse fel, vannak -e riasztó, vagy megfigyelő berendezések, és ha igen, hogyan iktathatóak ki. Én is ugyanezen szempontok alapján indultam el az ellenkező irányba, de még egyszer visszafordultam társamhoz.
-Ne feledd, csak pár száz métert, utána vissza!
Vissza az elejére Go down
Halál
Admin
Halál



Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitimeVas. Aug. 22, 2010 3:30 am

Amíg el nem felejtem...a következő hsz-eteket a Kapu-hoz írjátok.
Vissza az elejére Go down
https://avptrinity.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kelet Falkland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelet Falkland   Kelet Falkland I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kelet Falkland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Helyszínek :: Föld :: Antarktisz :: Falkland-szk.-
Ugrás:  
Saját fórum a HungarianForum-on | Art, Culture and Leisures | Mangas | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity